Přepněte s námi na léto. Více informací.

  • Registrace
Přepněte s námi na léto

Jaro, léto, grilovačky, večerní sedánky na zahrádce, které se můžou protáhnout na několik dní... A teprve, když po pár pivech vezme největší umělec na párty do ruky kytaru!

Akustická kytara Cort AD 810 OP

Akustická kytara Cort AD 810 OP

Na zahrádku nebo k ohni se nám většinou nechce nosit drahý nástroj. V případě Cortu nás potěší dobrý zvuk a hratelnost, i v případě úplně levných kytar tohoto výrobce. Nebudeme se o ní tolik bát a může v klidu kolovat po ostatních umělcích.

Je potřeba ji v něčem přinést a pak ji zase schovat před ranní rosou.

Cort CGB38 BLK - gigbag na western kytaru

Cort CGB38 BLK - gigbag na western kytaru

Cort nás může překvapit i svými značkovými gig bagy, které můžeme provedením a kvalitou porovnat i s několikanásobně dražšími konkurenty.

Všechny písničky, které zahrajeme na kytaru dokážeme v pohodě a ještě jednodušeji zahrát i na ukulele. Ucho napoví... Ve dvou se taky méně stydíme a je to o to větší prča.

Tanglewood TWT6 - ukulele

Tanglewood TWT6 - ukulele

Nákup ukulele nás jistě nezruinuje. Každý tak může mít doma, a v případě Tanglewoodu, i vizuálně krásný hudební nástroj, na kterém je hraní relativně jednoduché a zvládne to i začátečník.

Po ještě dalších pivech s větším zapálení do hry začínají hudebníkům u grilu praskat struny, ale je to opět ještě větší sranda! Tady začíná rokenrol...

Fender struny na ukulele

Fender struny na ukulele

Struny na ukulele od Fenderu jsou ještě horkou novinkou. Krom značkové kvality nás potěší cena, která je v tomto případě více než férová.

Do foukací harmoniky dokáže v tu chvíli už taky foukat víceméně kdokoli, komu ještě nedošel dech.

Fender Hot Rod Deluxe - Foukací harmonika

Fender Hot Rod Deluxe - Foukací harmonika

Tyto foukací harmoniky jsou v ladění C, které bývá asi nejčastější. Jedná se o luxusnější model a posledních pár kusů můžeme opatřit skoro za polovinu původní ceny. A to je super!

Na kazoo může hrát každý, kdo ještě dýchá.

Kazoo Dunlop 7700

Kazoo Dunlop 7700

Obyčejné „Tůůůůů“ vdechnuté do kazoo a špetka nějaké té melodie udělá trumpetistu nebo saxofonistu opravdu úplně z každého. Výsledný kultivovaný zvuk potěší také příznivce Ivana Mládka a pestré barvy nejedno dítko.

Pokud dojde inspirace, je „Já, písnička“ nezbytností. Montgomery a Pampelišky jsou v té žluté.

Já, písnička

Já, písnička

Alespoň první dva díly zpěvníku „Já, písnička“ má doma už skoro každý. Dnes už je k mání celých pět dílů se stovkami těch nejznámějších, nejprovařenějších lidových i umělých populárních písní. Nespornou výhodou je uvedení akordových značek nad každým textem, a to ve formě obrázků, podle kterých můžete prsty na hmatník kytary poskládat, i když třeba nejste zrovna žádný Hendrix.

Zapojit se můžou opravdu úplně všichni.

Jim Dunlop 9102 Maracas

Jim Dunlop 9102 Maracas

Trocha nějakého toho rytmu nikdy neuškodí – ucho opět napoví – Maracas je velmi oblíbený rytmický nástroj – šejkr ve tvaru vajíčka, kouzelné, barevné punkové slepičky.

Babička si ráda sedne přímo k...

Roland Mobile AC - zesilovač

Roland Mobile AC - zesilovač

Tato kombíčka jsou velice univerzální. Na kytaru, mikrofon... Můžeme si přes ně pustit i nějakou tu empétrojku, jsou na baterky a nikdo nebude donekonečna zakopávat na potlachu o prodlužovačku.

A v takovém kufříku je nejen nezbytné příslušenství, ale elegantně se do něj vejde i nezbytný půllitr.

Fender lunchbox s příslušenstvím pro kytaru

Fender lunchbox s příslušenstvím pro kytaru

Stylový plechový kufřík obsahuje popruh na kytaru, trsátka, náhradní struny, kličku na navíjení strun a digitální klipovou ladičku. Při nákupu příslušenství v tomto šikovném setu jednak ušetříme nějakou tu stovku a kufřík na svačinku je v podstatě ještě další bonus.

Abychom si po prasátku nezamastili ty nové struny, můžeme použít novou kosmetiku přímo na ruce.

Graph Tech Chops PrePlay

Graph Tech Chops PrePlay

Použitím této kosmetiky budou vaše ruce vždy připravené ke hře a zároveň ochráníte nástroj proti nejagresivnějšímu potu - ze stresu před vystoupením. Vyrovná pH na rukou, prodlouží životnost strun, bude se vám hrát komfortněji a někomu i rychleji. Je hypoalergení, rychle se vstřebává a není mastný. Potěší nás taky sexy citronová vůně...

Rána přeci jenom budou ještě chladnější, přiobléci se můžeme stylově, ať každý pozná, kdo je tady ten umělec, co nám celou noc hrál „Madmazél Bonsoár Parý“.

Oblečení pro muzikanty

Oblečení pro muzikanty

Stylové kvalitní tričko potěší každého muzikanta. V nabídce tohoto legendárního výrobce jsou i kšiltovky, mikiny nebo fleecové bundy.

Na hledání poztrácených kamarádů a kamarádek se nám bude hodit

Led Lenser H7R.2

Led Lenser H7R.2

Tato dobíjecí čelová svítilna vyniká dvěmi funkcemi: plynulým ovládáním intenzity světla a přesnou optikou. Je doposud nejprodávanějším modelem této třídy čelovek a v poměru cena / výkon nemá konkurenci u žádného jiného výrobce svítilen.

A nejenom, když se zasekne zip na spacáku je neocenitelný Leatherman multitool.

Leatherman SUPER TOOL 300

Leatherman SUPER TOOL 300

Leatherman SUPER TOOL 300 je synonymem řádného multitoolu pro opravdové fachmany. Ve 272 gramech poctivé nerezové oceli se skrývá nadupaná výbava: multifunkční kleště včetně štípaček ocelových lanek a tvrdých drátů s vyměnitelnými břity, dva nože z kvalitní oceli, pilka, šídlo, pilník na dřevo i na kov, sada otvíráků a čtveřice šroubováků. Dvaadvaceticentimetrové pravítko na vnějších stranách rukojetí je už jen třešničkou na dortu.

A kdyby Vám došla šťáva a potřebovali jste zavolat tchýni taxíka – je toto neocenitelná záchrana ve chvílích opravdové bezmoci.

Power bank GOAL ZERO FLIP 10

Power bank GOAL ZERO FLIP 10

Malá a přenosná externí baterie s kapacitou 2600 mAh a výstupem 1A navržena tak, aby jedenkrát nabila mobilní telefon. Nabíjet baterii je možné z jakéhokoliv USB zdroje. Součástí balení je i MicroUSB kabel.