• Registrace

Způsoby platby za zboží

Hotovost, on-line, splátky, faktura ...

Můžeš zaplatit v hotovosti při převzetí zboží („Platba na dobírku“)

Pokud zvolíš tuto metodu jednoduše zaplatíš tomu, kdo ti objednané zboží přivezl domů - dopravce, zaměstnanec České pošty, podle toho jaký způsob dopravy sis zvolil. V tomto případě odesíláme objednávku ihned, jakmile je připravená a kompletní – není třeba čekat na potvrzení o platbě.

Můžeš zaplatit přes internet - Platba bezhotovostním převodem před dodáním zboží („Platba předem na bankovní účet“)

Platbu poukážeš před dodáním zboží na náš účet č. 176191656/0600. Jako variabilní symbol pro platbu použij číslo objednávky. Všechny tyto informace dostaneš automaticky po dokončení objednávky. V tomto případě odesíláme objednávku po potvrzení o zaplacení objednávky.

Můžeš zaplatit platební kartou ("Platební karta VISA, MasterCard")

Po dokončení objednávky budeš automaticky přesměrován na webové stránky smluvního partnera pro zadání potřebných údajů o tvé kartě. V současné době je tento způsob platby možný u platebních karet typu MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic, VISA a Visa Electron. V tomto případě odesíláme objednávku ihned, jakmile je připravená a kompletní, platba kartou je rychlá a potvrzení o platbě do internetového obchodu přichází ihned. V případě, že by z nějakého důvodu platba kartou neproběhla, kontaktuj nás, rádi se s tebou domluvíme na jiném způsobu.

Můžeš využít internetového úvěru firmy CETELEM („Na splátky Cetelem")

Jako způsob platby si vyber financování společností Cetelem. Po odeslání objednávky vyplníš žádost o poskytnutí úvěru. V případě, že ti byla žádost schválena, stačí nám dodat (poštou či osobně) podepsanou smluvní dokumentaci včetně potřebných dokladů (viz níže). Objednávku zpracujeme a zboží si pak po potvrzení, že je připraveno, můžeš vyzvednout, nebo ho doručíme až domů. Více info zde.

Můžeš si nechat zboží poslat na fakturu se splatností („Faktura – pouze pro instituce“)

Tento způsob úhrady je určený pro instituce jejichž zřizovatelem je stát, kraj nebo město (školy, státní rozpočtové a příspěvkové organizace). Zboží v tomto případě můžeme zasílat ihned po připravení objednávky. Splatnost faktury je 7 dní.

Při využití všech způsobů platby si vyhrazujeme právo změny cen.