• Registrace

AKAI MPK2 mini

AKAI MPK2 mini | MIDI Keyboardy, Master Keyboardy - 1
AKAI MPK2 mini | MIDI Keyboardy, Master Keyboardy - 2
AKAI MPK2 mini | MIDI Keyboardy, Master Keyboardy - 3
AKAI MPK2 mini | MIDI Keyboardy, Master Keyboardy - 4

AKAI MPK2 mini

Značka: AKAI Katalogové číslo: CAKA081 Záruka: 24 měsíců
MIDI klaviatura, 25 kláves, 8 padů, 8 knobů, FX knob, USB
2 690 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 2 223 Kč
Původně: 2 690 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
AKAI MPK2 mini | MIDI Keyboardy, Master Keyboardy

Popis AKAI MPK2 mini

MIDI klaviatura, 25 kláves, 8 padů, 8 knobů, FX knob, USB

Nová rozšířená verze kompaktní MIDI nástroje!
 
SW AIR Hybrid 3, Sonivox Wobble 2.0 zdarma!
 
Specifikace
- Kompaktní USB/MIDI s 25 klávesami
- 4-směrový joystick pro ovládání pitch/modulace
- klaviatura s 25 rychlostně citlivými klávesami
- 8 podsvícených rychlostně citlivých MPC padů
- 8 Q-Link otočných ovladačů, vestavěný arpeggiátor s volitelným rozlišením
- Tap-Tempo, Re-call funkce
- USB napájení
- Obsahuje SW: AIR Hybrid 3, Sonivox Wobble 2.0
 
Buďte s MPK mini mobilní a neztrácejte kontrolu.
 
Akai Pro MPK mini je velice kompaktní mini-klaviatura s velkým množstvím tlačítek, otočných ovladačů a padů. Máte tak po ruce možnost řízení vaší hudební produkce bez ohledu na to, kde se nacházíte. MPK mini poskytuje perfektní rovnováhu mezi přenositelností a komplexním ovladačem softwaru. Nabízí kompletní kontrolu Akai Pro série s MPK mobilním pohodlím LPK25 a LPD8. S klaviaturou s 25 klávesami, pady ve stylu MPC a 8 Q-Link otočnými ovladači, je MPK mini kompletní přenosný ovladač, pomocí kterého dostanete svou hudbu do pohybu.
 
MPK mini klaviatura je ideální pro rychlé zadávání not a frází do vašeho počítače. Rychlostně citlivé klávesy umožňují přesně vyjádřit dynamiku, zatímco pomocí speciálních Octave tlačítek se můžete jednoduše pohybovat nahoru a dolů. Vytvořte podklad, staccato sólo a basovou linku postavené na různých variacích timingu díky vstavěném arpeggiátoru MPK mini. Tap Tempo tlačítko vám dává možnost rychlého nastavení hodin arpeggiátoru, což je nezbytné pro stoprocentní synchronizaci s kapelou. Tlačítko Sustain podrží znějící tóny i poté, co uvolníte ruce z klaviatury, což vám umožňuje snadný pohyb pad zvuků pomocí a kroucení otočnými ovladači, aniž byste potřebovali pedál.
 
MPK mini nabízí 8 podsvícených rychlostně citlivých padů, které jsou založené na sérii Akai Professional MPC, což je kultovní hudební produkční stanice. Skvělé řešení pro spouštění jednotlivých hudebních vzorků a sekvenční patterny bicích. Pady lze použít pro vysílání informací o MIDI notách, MIDI kontinuálních kontrolérech a nebo Program Change událostí. Stisknutím tlačítka Bank budete rychle přepínat mezi 2 banky padů, což vám poskytne přístup k celkem 16 padům. Navíc, má MPK mini 8 přiřaditelných Q-Link ovladačů k řízení prakticky libovolných parametrů softwaru.
 
MPK mini funguje jako plug-and-play s Mac i PC a nevyžaduje instalaci žádného softwarového ovladače nebo externí napájení svůj pro provoz. Má čtyři paměťové sloty pro programování a vyvolání nastavení vhodné pro vaše oblíbené programy. Dodávaný software umožňuje rychlé mapování ovládacích prvků MPK mini.
 
| Kontrolery a ovladače | Kontrolery a ovladače
0 1 0 0
AKAI MPK2 mini | MIDI Keyboardy, Master Keyboardy

Komentáře ke zboží AKAI MPK2 mini

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.