• Registrace

Audient ASP4816

Audient ASP4816 | Mixážní pulty, studiové konzole - 1
Audient ASP4816 | Mixážní pulty, studiové konzole - 2
Doprava zdarma

Audient ASP4816

Značka: AUDIENT Katalogové číslo: ASP4816 Záruka: 24 měsíců
16 channel console with Mic Pres, EQ, 16 buses, 6 auxes, 2 cues and bus compressor
362 300 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 299 421 Kč
Původně: 379 800 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Videa
Komentáře 
Audient ASP4816 | Mixážní pulty, studiové konzole

Popis Audient ASP4816

16 channel console with Mic Pres, EQ, 16 buses, 6 auxes, 2 cues and bus compressor

Studio analogová recording konzole - In-line koncept - 40 fader - 16x Audient MIC preamp - EQ - 6 aux - 2 cue - Bus compressor - monitorová sekce | AUDIENT Britská firma Audient dokazuje, čeho všeho je možné dosáhnout ve zvukovém výkonu, kvalitě a dostupnosti. Jejich produkty jsou konstruovány po důkladném zhodnocení požadavků zákazníků. V produkci jsou grafické equalizery s vynikajícími funkcemi, které nenajdete nikde jinde, a vysokou užitnou hodnotou. Dále jsou v nabídce analogové studiové mixážní pulty hi-end kategorie, které ve spojení s unikátním surroundovým modulem umožňují míchání do surround formátů 5.1. | Studiové mixážní pulty
Výkonné, flexibilní a intuitivní studiové audio konzole Audient, za kterými stojí vynikající tým nejzkušenějších techniků v čele s  Davidem Deardenem. Zakladatel DDA využívá své zkušenosti a v kombinaci zkušenosti s více než 20-ti let produkce studiových konzolí nabízí kvalitu zvuku a funkce obvykle spojené s konzolami ve vyšší cenové kategorii. ASP8024-HE mixing console nabízí výjimečnou čistotu a kvalitu i pro nejlepší uši ve studio businessu jak při nahrávání, tak při mixingu. Future-proof koncepce zabezpečuje kontinuální kompatibilitu a možnou integraci s digitálními stanicemi.
Analogové studio konzole Audient ASP8024 lze dodat v konfiguraci až 72 kanálů, včetně integrovaného Patchbay panelu a DLC digitálního kontroleru pro DAW systémy.
Model Audient ASP4816 potom nabízí kompaktní variantu „velkého bratra“ ASP8024-HE. Excelentní audio parametry, jednoduché a přehledné ovládání, precizní předzesilovače. Všechno to, co profesionální uživatelé v nahrávacích studiích po celém světě vyžadují.
Audient ASP4816 | Mixážní pulty, studiové konzole

Videa k Audient ASP4816

16 channel console with Mic Pres, EQ, 16 buses, 6 auxes, 2 cues and bus compressor

Audient ASP4816 | Mixážní pulty, studiové konzole

Komentáře ke zboží Audient ASP4816

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Audient

Britská firma Audient dokazuje, čeho všeho je možné dosáhnout ve zvukovém výkonu, kvalitě a dostupnosti. Jejich produkty jsou konstruovány po důkladném zhodnocení požadavků zákazníků. V produkci jsou to například grafické ekvalizéry s vynikajícími funkcemi a vysokou užitnou hodnotou. Dále jsou to analogové studiové mixážní pulty hi-end kategorie, které ve spojení s unikátním surroundovým modulem umožňují míchání do 5.1.

Zobrazit produkty od AUDIENT