Ve dnech 17.11. a 18.11.2017 je zavřená naše kamenná prodejna. Na e-shopu můžete objednávat neustále - zboží expedujeme 20.11.2017.

  • Registrace

Audix AP41 FLUTE bezdrátový set s Bodypackem a mikrofonem ADX10FL

Audix AP41 FLUTE bezdrátový set s Bodypackem a mikrofonem ADX10FL | Bezdrátové sety s bodypackem - 1
Audix AP41 FLUTE bezdrátový set s Bodypackem a mikrofonem ADX10FL | Bezdrátové sety s bodypackem - 2
Audix AP41 FLUTE bezdrátový set s Bodypackem a mikrofonem ADX10FL | Bezdrátové sety s bodypackem - 3
Audix AP41 FLUTE bezdrátový set s Bodypackem a mikrofonem ADX10FL | Bezdrátové sety s bodypackem - 4
Audix AP41 FLUTE bezdrátový set s Bodypackem a mikrofonem ADX10FL | Bezdrátové sety s bodypackem - 5
Doprava zdarma

Audix AP41 FLUTE bezdrátový set s Bodypackem a mikrofonem ADX10FL

Značka: Audix Katalogové číslo: AP41_FLUTE Záruka: 24 měsíců
Bezdrátový set s Bodypackem a s mikrofonem ADX10FL kardioidní, 50 Hz - 18 kHz, součástí je speciální držák pro uchycení na flétnu a pikolu
19 990 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 16 521 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Věrnostní systém 

Přihlaste se a za nákup produktu
získáte 199 bodů.

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
Audix AP41 FLUTE bezdrátový set s Bodypackem a mikrofonem ADX10FL | Bezdrátové sety s bodypackem

Popis Audix AP41 FLUTE bezdrátový set s Bodypackem a mikrofonem ADX10FL

Bezdrátový set s Bodypackem a s mikrofonem ADX10FL kardioidní, 50 Hz - 18 kHz, součástí je speciální držák pro uchycení na flétnu a pikolu

Bezdrátový set s bodypackem, kombinace s mikrofonem ADX10FL, miniaturní nástrojový mikrofon pro snímání flétny a pikoly. Jeden z nejprodávanějších nástrojových mikrofonů v bezdrátové verzi. Pozor už ve volném pásmu 522 -554 MHz nebo 554-586 MHz Tento kondenzátorový mikrofon je vhodný jak pro kabelové, tak i bezdrátové aplikace. ADX10-FL je miniaturní kondenzátorový mikrofon určený pro připojení k vřeteníku na flétnu. Je známý pro svou čistotu, odolnost proti zpětné vazbě a jednoduché ovládání. ADX10-FL má schopnost přesně zachytit a reprodukovat zvuk flétny. ADX10-FL má kardioidní směrovou charakteristiku, pomáhá izolovat ruchy z jiných nástrojů na jevišti, je určen speciálně pro použití s ??flétnou. Balení obsahuje klip, který se nasazuje k vřeteníku na flétnu a je ukončen kabelem 90cm dlouhým a konektorem mini XLR-F pro bezdrátové aplikace. Použití: flétna, pikolaSpecifikace:- Typ: pro-polarizovaný kondenzátor- Směrová charakteristika: kardioidní- Frekvenční rozsah: 50Hz - 18kHz- Impedance: 800 Ohm- Citlivost: @ 1k 4,5 mV / Pa R41 - jednokanálový přijímač Šířka pásma: 32 MHz Procesorem řízená diverzitní anténa pro kvalitní a nerušený příjem Až osm systémů současně 106 přednastavených frekvencí Šířka pásma: 522 -554 MHz nebo 554-586 MHz Dosah: až 90 m Vysoce kontrastní LED displej Rackové kovové úchyty Systém SCAN - SYNC - PLAY pro snadné a rychlé spárování s vysílačem Výstup: symetrický XLR a nesymetrický 6,3 Jack Funkce: Squelch, pilot, lockout Široká nabídka vysílačů pro různé použití Frekvenční rozsah: 45 Hz -18 kHz B60 - bodypack Opaskový vysílač (bodypack) Rozsah: 64 MHz Robustní avšak lehká kovová konstrukce modulární anténa Nastavení gainu a citlivost Vysoce kontrastní LED displej s ukazatelem stavu baterie a frekvence Softvérové ???? MUTE tlačítko Konektor: 3 pinový mini-XLR Baterie: 2xAA Výdrž: až 6 hodin | Bezdrátové systémy
Ať už jste zpěvák, hudebník, šoumen nebo moderátor Audix pro vás nabízí celou škálu různých bezdrátových systémů od přenosu kytarového signálu až po nejnáročnější aplikace přenosu zvuku kondenzátorového mikrofonu. Jako novinku pro Vás Audix připravil řadu přijímačů AP40 a AP 60 v singl, nebo dual provedení v nejvyšší kvalitě, spolehlivosti a univerzálnosti.
Velkou výhodou je že tyto systémy které pracují v pásmech 522 – 586MHz Vám budou fungovat i po 1.7.2020 kdy proběhne další etapa rozšíření LTE sítí.
| Bezdrátové mikrofony
Audix AP41 FLUTE bezdrátový set s Bodypackem a mikrofonem ADX10FL | Bezdrátové sety s bodypackem

Komentáře ke zboží Audix AP41 FLUTE bezdrátový set s Bodypackem a mikrofonem ADX10FL

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.

Zobrazit produkty od Audix