• Registrace

Audix M60NP miniaturní kondenzátorový mikrofon

Audix M60NP miniaturní kondenzátorový mikrofon | Instalační a divadelní mikrofony - 1
Audix M60NP miniaturní kondenzátorový mikrofon | Instalační a divadelní mikrofony - 2
Doprava zdarma

Audix M60NP miniaturní kondenzátorový mikrofon

Značka: AUDIX Katalogové číslo: M60NP Záruka: 24 měsíců
M60NP je miniaturní kondenzátorový mikrofon, je prvotně konstruován pro pódia, společenské místnosti, meetingy a videokonference.
12 318 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 10 180 Kč
Původně s DPH: 12 570 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Parametry
Komentáře 
Audix M60NP miniaturní kondenzátorový mikrofon | Instalační a divadelní mikrofony

Popis Audix M60NP miniaturní kondenzátorový mikrofon

M60NP je miniaturní kondenzátorový mikrofon, je prvotně konstruován pro pódia, společenské místnosti, meetingy a videokonference.

M60NP je nízkoprofilový rozhraňový mikrofon v barvě saténový nikl a konektorem Phoenix Stručný přehled: Navržen, zpracován, vyroben a otestován Audixem v USA, M60 je miniaturní kondenzátorový mikrofon s plně integrovanou elektronikou a odolností proti nepříjemným RF interferencím typicky způsobeným mobilními telefony a zařízeními GSM. M60 je prvotně konstruován pro pódia, společenské místnosti, meetingy a videokonference, kde je kladen důraz nejen na technickou, ale též estetickou stránku věci. Co do designu se jedná o kardioidní mikrofonní elementy, nicméně „hemi-cardioid“ směrová charakteristika se uplatní v kombinaci s plochými povrchy (stoly, podlahy, stěny, pódia..). Nápadného mosazného designu pro M60 bylo dosaženo pomocí složitého procesu počítačem řízeného obrábění, jenž zahrnuje 13 živých nástrojů a 4 soustružnické současně působící na dvě samostatná vřetena rychlostí 5000 otáček za minutu. Vnitřek mikrofonu je vysoustružen ve švýcarském stylu, z pevných půlpalcových mosazných tyčí. Vlastní obvod je vyroben na plně integrované povrchové montážní lince s extrémně vysokou přesností a rozlišením. Veškeré procesy a vybavení jsou udržované a kontrolované společností Audix, ve specializovaném zařízení ve Wilsonville v Oregonu. Vysoce kvalitní 25´odstíněný kabel je připojen přímo do vnitřního obvodu s výstupem z mikrofonu pod úhlem jak 90, tak 180stupnů. Bonusem je nabídka dvou druhů konektorů: XLRm či Phoenix. Spodní část mikrofonu je opatřena materiálem tlumícím otřesy a vybavena dvěma závitovými otvory pro uchycení M60 do stálé polohy, v případě potřeby. Charakteristika: Extrémně vysoká citlivost Využití patentovaných tichých obvodů Optimalizace pro hlas Stylový mosazný design Odolnost proti RF interferencím Pracuje na phantomovém napájení 18-52 voltů Nevyžaduje žádné další adaptéry Absorpce otřesů Kabel lze umístit v úhlu 90 či 180 stupňů z mikrofonu K dostání s konektory XLRm či Phoenix Několik barevných provedení: satin nikl, černá, bílá Použití: Společenské, meetingové prostory Video konference Pódia Příslušenství: V závislosti na modelu: buď 25' integrovaný mikrofonní kabel s konektorem Phoenix (CONN170F) a spojovací konektor (CONN170M) nebo XLRm Modely: M60P - černý, Phoenix konektor M60X - černý, XLRm konektor M60NP – satin nikl, Phoenix konektor M60NX – satin nikl, XLRm konektor M60WP - bílý, Phoenix konektor M60WX - bílý, XLRm konektor TECHNICKÉ SPECIFIKACE: typ: kondenzátorový mikrofon frekvenční rozsah 70 Hz - 8 kHz směrová charakteristika Hemi- kardioida výstupní impedance 150 ohmů citlivost 68 mV / Pa * @ 1k odstup signál / šum 72 dB úroveň šumu 22 dB maximální SPL @ 0,5% THD 0,130 dB dynamický rozsah 108 dB napájení 18 - 52V fantom 3 pin konektor Phoenix nebo 3 pin XLRM provedení mosaz / černá, bílá, nikl Hmotnost 3.8 oz / 232 g Průměr 2,5 palce / 63,5 mm | Instalační řada
Stavební a instalační firmy používají pro své aplikace celou řadu instalačních mikrofonů. Jejich priorita je mít takové mikrofony, které zvládnou zachytit kvalitně zvuk z větší vzdálenosti a mají větší citlivost jak standartní mikrofon. Pro tyto účely vyrábí Audix mikrofony s husím krkem ADX, MG pro řečníky, pódia a zasedací místnosti, závěsné mikrofony pro sbor nebo VTC (Video telekonference), dále pro měření, USB a klopové mikrofony. Audix mikrofony jsou upřednostňovány, protože trvale poskytují vynikající věrnost přenosu, odolnost, univerzálnost a jednoduchost při instalaci.
| Instalační řada
Parametr Hodnota
Typ kondenzátorový
Použití konferenční
Rozsah (Hz-kHz) 70Hz - 8kHz
Charakteristika Hemikardioida
Pad ne
Low Cut ne
Impedance (Ohm) 150
Sensitivity (mV/Pa) 68
Audix M60NP miniaturní kondenzátorový mikrofon | Instalační a divadelní mikrofony

Komentáře ke zboží Audix M60NP miniaturní kondenzátorový mikrofon

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.

Zobrazit produkty od AUDIX