• Registrace

Audix MICROBOOM-24 mikrofonní stojan pro Audix Micros

Audix MICROBOOM-24 mikrofonní stojan pro Audix Micros | Mikrofonní držáky, objímky - 1
Audix MICROBOOM-24 mikrofonní stojan pro Audix Micros | Mikrofonní držáky, objímky - 2
Audix MICROBOOM-24 mikrofonní stojan pro Audix Micros | Mikrofonní držáky, objímky - 3
Doprava zdarma

Audix MICROBOOM-24 mikrofonní stojan pro Audix Micros

Značka: Audix Katalogové číslo: MICROBOOM-24 Záruka: 24 měsíců
MicroBoom ™ je 24-palcový (609,6mm) stojan z uhlíkových vláken, který lze využít s jakýmkoli kondenzátorovým mikrofonem řady Micros.
3 790 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 3 132 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Věrnostní systém 

Přihlaste se a za nákup produktu
získáte 37 bodů.

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
Audix MICROBOOM-24 mikrofonní stojan pro Audix Micros | Mikrofonní držáky, objímky

Popis Audix MICROBOOM-24 mikrofonní stojan pro Audix Micros

MicroBoom ™ je 24-palcový (609,6mm) stojan z uhlíkových vláken, který lze využít s jakýmkoli kondenzátorovým mikrofonem řady Micros.

MicroBoom  je 24-palcový (609,6mm)  stojan z uhlíkových vláken, který lze využít s jakýmkoli  kondenzátorovým mikrofonem řady Micros. Lehký stojan se připevňuje na všechny mikrofonní základny. MicroBoom  je možno použít s mikrofonem řady Micros, tato řada nabízí široký výběr mikrofonů a  charakteristik. Vysoce kvalitní stíněný kabel je instalován uvnitř, aby se uchoval zvuk bez jakýchkoliv ztrát. Signálová cesta mezi mikrofonem a spodním výstupem je ukončena mini-XLR konektorem.  MicroBoom  nabízí  profesionální a elegantní řešení na jevišti a výjimečný přenos zvuku.   aplikace • Přenosný, snadno umístitelný • příjemný a elegantní vzhled • Výběr z kapslí • Vynikající kvalita zvuku • Není třeba externí napájení • Připevňuje se na všechny mikrofonní stojany • Lze použít vodorovně nebo svisle   specifikace typ   boom systém   Směrová charakteristika   Viz jednotlivé mikrofony   frekvenční rozsah   Viz jednotlivé mikrofony   impedance   Viz jednotlivé mikrofony   citlivost   Viz jednotlivé mikrofony
| Mikros-miniaturní mikrofony
Audix se zaměřil na miniaturizovaní své osvědčené a velmi uznávané řady SCX. Jejich úkolem bylo vyrobit mikrofon, který bude mít nejvyšší výkon v nejmenší velikosti, s plně zapuštěnou elektronikou. The Micros ™ nabízí vyvážený signál, odpojitelný kabel, velmi nízký šum, vysoký dynamický rozsah a RF imunitu. Konečným výsledkem je fenomenální zvuk. Micros ™ jsou vyráběny ve třech úrovních citlivosti: standardní výstup M1250B, nižší výstupní M44 pro bicí a pro snímání zvuku s vysokým akustickým tlakem, M1255B je navržen pro umístění ve větší vzdálenosti od zdroje (zpěváka, aby byl získán široký, přirozený mix hlasu spolu se zvukem okolí a prostředí). M1280B nabízí nejširší frekvenční rozsah. The Micros ™ se nejlépe hodí pro živé nahrávání hudebních nástrojů a vokálů. MicroBoom ™ je přenosný, odlehčený karbonový stojan, který se vyrábí ve třech délkách připevňuje na všechny mikrofonní základny. MicroBoom  je možno použít s mikrofonem řady Micros, tato řada nabízí široký výběr mikrofonů a  charakteristik. Vedle orchestrálních a hudebních aplikací, The Micros ™ jsou řešením pro širokou škálu systémové integrace, firemních akcí, vzdělávacích učeben, kostelů, jednacích síních a nemocnic. The Micros ™ používají: Americké velvyslanectví, Lockheed Martin, University of North Carolina, New York Law School, T. Rowe Cena, DLA Piper, Fidelity Investments, Quest, Kroger  a jiné
| Příslušenství
Audix MICROBOOM-24 mikrofonní stojan pro Audix Micros | Mikrofonní držáky, objímky

Komentáře ke zboží Audix MICROBOOM-24 mikrofonní stojan pro Audix Micros

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.

Zobrazit produkty od Audix