• Registrace

Audix MICROPOD12 kondenzátorový mikrofon s husím krkem

Audix MICROPOD12 kondenzátorový mikrofon s husím krkem | Konferenční mikrofony - 1
Audix MICROPOD12 kondenzátorový mikrofon s husím krkem | Konferenční mikrofony - 2
Doprava zdarma

Audix MICROPOD12 kondenzátorový mikrofon s husím krkem

Značka: AUDIX Katalogové číslo: MICROPOD12 Záruka: 24 měsíců
MicroPod ™ Series je modulární systém skládající se z miniaturního kondenzátorového mikrofonu M1250B v kombinaci s 12" husím krkem.
10 990 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 9 083 Kč
Původně: 10 990 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
Audix MICROPOD12 kondenzátorový mikrofon s husím krkem | Konferenční mikrofony

Popis Audix MICROPOD12 kondenzátorový mikrofon s husím krkem

MicroPod ™ Series je modulární systém skládající se z miniaturního kondenzátorového mikrofonu M1250B v kombinaci s 12" husím krkem.

MicroPod ™ Series je modulární systém skládající se z miniaturního kondenzátorového mikrofonu M1250B v kombinaci s 12" husím krkem. MICROPOD6 je osazen kondenzátorovým mikrofonem M1250B , který má plně integrovaný předzesilovač. Je imunní vůči rušení rádiových frekvencí způsobené mobilními telefony a GSM zařízení. M1250B je vybaven kardioidní kapsli. | Instalační řada
Stavební a instalační firmy používají pro své aplikace celou řadu instalačních mikrofonů. Jejich priorita je mít takové mikrofony, které zvládnou zachytit kvalitně zvuk z větší vzdálenosti a mají větší citlivost jak standartní mikrofon. Pro tyto účely vyrábí Audix mikrofony s husím krkem ADX, MG pro řečníky, pódia a zasedací místnosti, závěsné mikrofony pro sbor nebo VTC (Video telekonference), dále pro měření, USB a klopové mikrofony. Audix mikrofony jsou upřednostňovány, protože trvale poskytují vynikající věrnost přenosu, odolnost, univerzálnost a jednoduchost při instalaci.
| Instalační řada
Audix MICROPOD12 kondenzátorový mikrofon s husím krkem | Konferenční mikrofony

Komentáře ke zboží Audix MICROPOD12 kondenzátorový mikrofon s husím krkem

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.