ShopRoku 2016 logo

Podpořte nás v soutěži ShopRoku a hlasujte pro náš e-shop! Děkujeme :-)

  • Registrace

Audix W3-G, kytarový bezdrátový set

Již není v prodeji

Audix W3-G, kytarový bezdrátový set

Značka: AUDIX Katalogové číslo: W3-G Záruka: 24 měsíců
Audix W3-G, kytarový bezdrátový set s bodypack vysílačem pro kytary.
Popis
Alternativy
Komentáře 
Audix W3-G, kytarový bezdrátový set | Bezdrátové sety pro nástroje

Popis Audix W3-G, kytarový bezdrátový set

Audix W3-G, kytarový bezdrátový set s bodypack vysílačem pro kytary.

Bezdrátový systém s přijímačem a bodypack vysílačem, propojovací kabel mezi nástrojem a vysílačem, určen pro kytaristy, bodypack vysílač Audix RAD B360, diverzitní přijímač Audix RAD R360KIT. | Bezdrátové systémy
Ať už jste zpěvák, hudebník, šoumen nebo moderátor Audix pro vás nabízí celou škálu různých bezdrátových systémů od přenosu kytarového signálu až po nejnáročnější aplikace přenosu zvuku kondenzátorového mikrofonu. Jako novinku pro Vás Audix připravil řadu přijímačů AP40 a AP 60 v singl, nebo dual provedení v nejvyšší kvalitě, spolehlivosti a univerzálnosti.
Velkou výhodou je že tyto systémy které pracují v pásmech 522 – 586MHz Vám budou fungovat i po 1.7.2020 kdy proběhne další etapa rozšíření LTE sítí.
| Bezdrátové mikrofony
0 1 0 0
Audix W3-G, kytarový bezdrátový set | Bezdrátové sety pro nástroje

Alternativy pro Audix W3-G, kytarový bezdrátový set

Není Audix W3-G, kytarový bezdrátový set zboží, které jsi hledal? Zkus si vybrat z námi nabízených alternativ s podobnými parametry. Vybírat můžeš také z dalšího zboží zařazeného v kategorii Bezdrátové sety pro nástroje.

Audix AP41 GUITAR bezdrátový set s Bodypackem a kytarovým kabelem
14 990 Kč Skladem

Stav skladu

Velké Meziříčí: 2 ks

Trenčín: 0 ks

Audix W3-G, kytarový bezdrátový set | Bezdrátové sety pro nástroje

Komentáře ke zboží Audix W3-G, kytarový bezdrátový set

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.