• Registrace

BALBEX Propisovací tužka Pen 1

BALBEX Propisovací tužka Pen 1 | Bubenické rukavice - 1

BALBEX Propisovací tužka Pen 1

Značka: BALBEX Katalogové číslo: PEN1 Záruka: 24 měsíců
Propisovací tužka ve tvaru paličky s logem Balbex, barva nápně - modrá. Skvělý dárek pro všechny ………….."bubeníky"
42 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 35 Kč
Původně: 42 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Popis
Komentáře 
BALBEX Propisovací tužka Pen 1 | Bubenické rukavice

Popis BALBEX Propisovací tužka Pen 1

Propisovací tužka ve tvaru paličky s logem Balbex, barva nápně - modrá. Skvělý dárek pro všechny ………….."bubeníky"

Trička, čepice, propisovací tužky, obaly na paličky, obaly na činely, paličky. To vše od světového českého výrobce bubenických paliček a příslušenství BALBEX

Firemní hráči Balbex:

David Wallin – PAIN
Klaudius Kryšpín
Martin Vajgl
Lukáš DOXA Doksanský
Marek Žežulka
Miloš Meier
Václav Zima
Tokhi
A mnoho dalších významných muzikantů

Pár řádků o značce Balbex:

Česká firma Balbex byla založena v roce 1997. Jejím hlavním cílem je kvalita a to ve všech režimech výroby. Od výběru dřeva, zpracování, sušení, soustružení paliček a především široký sortiment.
Paličky Balbex jsou bubeníky zejména v Evropě stále více oblíbené a jsou dodávány do více než 500 prodejních míst. Díky náročnému vývoji, inovacím a speciálnímu výrobnímu postupu zejména CNC výrobní lince se firma zařadila mezi nejprogresivnější výrobce bubenických paliček Evropy.

K výrobě paliček Balbex jsou použity nejkvalitnější materiály: americký hikor (dovoz z USA, habr (Evropě)
Americký hikor - ve světě nejvíce používaný materiál k výrobě bubenických paliček. Je velice oblíbený pro svoji houževnatost, životnost a vynikající odrazové vlastnosti. Nejkvalitnější vytříděná část z dodávek amerického hikoru má název Premium Hickory. Evropský habr - ten se svými vlastnostmi velmi podobá americkému hikoru. Liší se od něj pouze nižší hmotností a životností (zhruba o 10%). Nejkvalitnější vytříděná část z dodávek habru vytěženého v Evropě má název Premium Hornbeam.

Všechny materiály jsou speciálně sušeny na maximální vlhkost 7%. Speciální sušící proces velice napomáhá zhutnění dřeva a tím i vytvrzení materiálů a zároveň podstatnému prodloužení životnosti paliček.

Na paličky Balbex s hladkým povrchem je aplikována originální dvojitá povrchová úprava. Účelem této úpravy je první vrstvou zpevnit materiál, ze kterého jsou paličky vyráběny, a druhou vrstvou ošetřit paličky tak, aby při hraní neklouzaly v rukách.
CNC technologie zaručuje přesné námi udávané parametry např. průměr paličky s tolerancí +/-0,05mm, dále absolutně rovné, nijak neprohnuté paličky a dokonale hladký povrch. | Paličky Ostatní
0 1 0 0
BALBEX Propisovací tužka Pen 1 | Bubenické rukavice

Komentáře ke zboží BALBEX Propisovací tužka Pen 1

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.