• Registrace

Beyerdynamic DM 960 B

Beyerdynamic DM 960 B | Příslušenství bezdrátových systémů - 1
Doprava zdarma

Beyerdynamic DM 960 B

Značka: MIPRO Katalogové číslo: DM960B Záruka: 24 měsíců
Mikrofonní hlava pro bezdrátové mikroofny Mipro ACT-52H, ACT-72H, ACT-70H a ACT-80H. Dynamická hyperkardioidní směrová charakteristika.
8 200 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 6 777 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
Beyerdynamic DM 960 B | Příslušenství bezdrátových systémů

Popis Beyerdynamic DM 960 B

Mikrofonní hlava pro bezdrátové mikroofny Mipro ACT-52H, ACT-72H, ACT-70H a ACT-80H. Dynamická hyperkardioidní směrová charakteristika.

Mikrofonní hlava pro bezdrátové mikroofny Mipro ACT-52H, ACT-72H, ACT-70H a ACT-80H.
Dynamická vložka, hyperkardioidní směrová charakteristika (ultra-odolná proti vazbě ale vyžaduje dobrou techniku práce s mikrofonem), excelentní odolnost proti vazbě ( >22 dB ve 140°), černá barva.
| MIPRO Příslušenství Příslušenství pro bezdrátové systémy. | MIPRO Příslušenství
Beyerdynamic DM 960 B | Příslušenství bezdrátových systémů

Komentáře ke zboží Beyerdynamic DM 960 B

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).

Zobrazit produkty od MIPRO