• Registrace

BOSS DR-880

BOSS DR-880 | Elektronické bicí - 1
BOSS DR-880 | Elektronické bicí - 2
BOSS DR-880 | Elektronické bicí - 3
Doprava zdarma

BOSS DR-880

Značka: BOSS Katalogové číslo: BOSS-DR-880 Záruka: 24 měsíců
BOSS DR-880 - bicí automat. Roland Boss -5 let záruka
15 490 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 12 802 Kč
Původně: 15 490 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
BOSS DR-880 | Elektronické bicí

Popis BOSS DR-880

BOSS DR-880 - bicí automat. Roland Boss -5 let záruka

DR-880 je zařízení na programování rytmů, které je vybaveno prvotřídními zvuky bicích, perkusí a bas. S tímto nástrojem můžete buď programovat takříkajíc na mikroskopické úrovni, nebo se můžete spolehnout na funkci EZ Compose a Groove Modify, pomocí kterých je možné vytvořit složitá schémata bez nutnosti programování jednotlivých not. Kytaristi a basisti se mohou přidat ke zvoleným rytmům přes vstupní kytarový/basový jack a využít vestavěné modely Drive/Amp COSM a multi-efekty.


Ez Compose (schéma): Vytvořte si vlastní doprovod jednoduchým výběrem předvoleného schématu pro jednotlivé nástroje. EZ Compose (akordová progrese): Pomocí šablon akordového řetězce je možné vytvořit realistické basové fráze. Kytarové efekty: K dispozici jsou různé typy kytarových efektů jako jsou výkonné COSM zesilovače a akustické a basové kytarové efekty.


Špičkové, kvalitní zvuky


DR-880 usnadňuje přehrávání rytmických patternů bicích a basy. Obsahuje 440 nejnovějších, kvalitních zvuků bicích a perkusních, dále 40 různých zvuků basových – můžete měnit úhoz a tak ovlivnit změny hlasitosti a celkového zvuku. Celý rámec možností vyjádření určují jen vaše prsty, můžete vytvářet realistický zvuk, s dynamikou nebo citlivě, dle potřeby.

Kromě 100 daných presetových sad můžete vytvářet a ukládat dalších 100 svých vlastních.


Využívejte inzertních efektů ke kreativní manipulaci se zvuky


Part bicích nabízí tři inzertní efektové procesory (3-band EQ a kompresor). Jelikož můžete nastavit nezávislé efekty pro kick, snare a další nástroje, využijte kreativně dynamiku. Basový part nabízí kompresor a COSM modelování, což dává realistický zvuk basy, hrané přes určitý model zesilovač.


COSM (Composite Object Sound Modeling)


Composite Object Sound Modeling (COSM) je originální technologie modelování zvuku, vyvinutá Rolandem, která analyzuje hodně faktorů, které spoluvytváří originální zvuk, jako je elektrický okruh, strukturální charakteristiky, použitý materiál a akustika. Tyto kombinuje a dává stejný zvuk.


Funkce TSC (Total Sound Control)


TSC je funkce, která nastavuje celkový zvukový charakter a ozvěnu. Stereo 3-band EQ a vysoce kvalitní reverb umožňuje vytvořit cokoliv od přirozeného dozvuku po libovolnou místnost a halu.

Nastavení TSC jsou uložena jako patche a mohou být snadno přepínána. Kromě 20 daných presetových patchů můžete vytvářet a ukládat dalších 20 svých vlastních.


Rytmické Patterny a Songy


DR-880 obsahuje 500 presetů rytmických patternů a rovněž umožňuje vytvořit 500 vlastních rytmických patternů. Kromě nahrávání v reálném čase nebo krokovém nahrávání můžete použít funkci EZ Compose nebo Groove Modify a snadno vytvářet originální patterny.

Můžete propojit více rytmických patternů a vytvořit tak song. Také uložit až 100 takových vytvořených songů.
EZ Compose


Funkce EZ Compose usnadňuje vytváření vysoce kvalitních, originálních patternů s výborným rytmickým pocitem, bez nutnosti vkládání tónů jeden po druhém. Tři tlačítka EZ COMPOSE na panelu umožňuje tyto funkce kombinovat mezi sebou.[PATTERN]


Tato funkce umožňuje snadno vytvořit originální rytmický pattern výběrem fráze pro každou komponentu; hi-hat, kick a snare, perkuse a bass.


[CHORD PROGRESSION]


Tato funkce umožňuje snadno přidat vývoj akordu v basovém partu výběrem šablony akordu. Je to neuvěřitelně snadná tvorba opakovaných akordových rozvojů nebo nastavení třeba bluesových postupů.


[FILL IN]


Máte k dispozici velké množství přechodových patternů, od lehkých po patterny, které zabírají celý takt. Prostě vyberte pattern přechodu a vložte jej do rytmického patternu.
Funkce Groove Modify


Umožňuje snadno přidat tóny v pozadí “ghost notes”, které by bylo jinak složité zahrát naživo. Můžete také nastavit Shuffle nebo Velocity pro rytmický pattern a vytvořit tak skvělý groove.


Vstup kytary/ basy


DR-880 nabízí jack guitar/bass input a vestavěné kvalitní multiefekty, zahrnující COSM AMP efekt. Kytaru/ basu můžete připojit přímo do DR-880 a hrát spolu s rytmickým patternem pomocí velmi realistických zvuků, modelujících kombo.


Zpracování vestavěným multi-efektovým procesorem zahrnuje algoritmy pro elektrickou či akustickou kytaru a baskytaru. Nastavení pro každý efekt je uložen jako “patch” a můžete si vybrat z 50-ti presetů patchů a uložit dalších 50 s vlastním nastavením. Je zde také ladička, umožňující naladit připojenou kytaru/ basu.


Množství funkcí a konektorů


Velký podsvícený displej


Velký uživatelský LCD displej zobrazuje rozvoj akordů, informace o hře a editační data ve snadno srozumitelné podobě.


Funkce FAVORITE


Často používané patterny, songy nebo efektové patche můžete zapsat do registrů a snadno je později vyvolat tlačítkem. Snadno tak tlačítkem přepnete požadovaný pattern, song nebo kytarový efekt. Jelikož můžete použít 4 tlačítka ve 20 bankách, můžete registrovat celkem 80 patternů, songů nebo efektových patchů.


Ovládání pomocí nožního spínače


Můžete připojit až 4 nožní spínače (nejsou součástí dodávky). I během hry na kytaru nebo basu můžete DR-880 ovládat nohou – je to ideální pro jam-session nebo živé hraní. Pro definici přiřazení pro nožní spínač si můžete vybrat z celí řady funkcí, včetně zahájení/ ukončení přehrávání, přepínání patternů, nastavení tap tempa nebo přepínání kytarových efektů.

Můžete také zapojit expression pedál a použít jej pro ovládání hlasitosti, nebo jako pedálu wah.


Řada výstupních konektorů


Vedle jacku pro sluchátka a RCA konektorů jsou zde i jacky pro hlavní výstup, takže máte celou řadu možností propojení DR-880 s dalšími přístroji, jako jsou mixy, zesilovače a audio zařízení.

Je zde také koaxiální digitální výstupní konektor, umožňující přímý výstup do digitálního rekordéru beze ztráty audio kvality.

Dva oddělené výstupy určitě využijete. Můžete jich využít k odeslání pouhého výstupu připojené kytary/ basy do zesilovače nebo do externího efektového procesoru se speciálním zvukem nástroje.


USB konektor


Je-li DR-880 připojen do počítače přes USB konektor, můžete natáhnout SMF data a využít je pro rytmický pattern. USB konektor můžete také využít jako MIDI převodník.


Synchronizované přehrávání s digitál-ním rekordérem a MIDI sekvencerem.


MIDI signál můžete využít k synchronizaci DR-880 k digitálnímu rekordéru, např. řady BR nebo s MIDI sekvencerem. Přehrávání z externího MIDI zařízení můžete naopak nahrát na DR-880.


Dynamické pady


Podle intenzity úhozu můžete dynamické pady využít k úpravě hlasitosti nebo zvuku. Při nahrávání patternu např. použijete intenzitu úhozu k určení hlasitosti tónů. | BOSS | BOSS

0 1 0 0
BOSS DR-880 | Elektronické bicí

Komentáře ke zboží BOSS DR-880

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.