Boss Nextone Stage | iMusicData
Boss Nextone Stage
Modelingová
11 290 Kč s DPH

Značka: BOSS Katalogové číslo: 420761 Záruka: 24 měsíců

Výkonné kombo pro elektrickou kytaru, 40W s regulací výkonu, možnost charakteristiky výkonových elektronek, Tube Logic
11 290 Kč
Není skladem
Doprava zdarma

Věrnostní body

a za nákup produktu získáte 112 bodů.

Garance nejnižších cen

Našli jste na internetu lepší cenu? , pokusíme se cenu ještě snížit.

Potřebujete přelampovat?

Přelampujeme Vám aparát s možností vyzkoušet různé druhy koncových i preampových elektronek, pro co nejlepší zvuk. Více informací.

Popis
Parametry
Komentáře
Dotaz k produktu
Boss Nextone Stage | Modelingová

Popis Boss Nextone Stage

Výkonné kombo pro elektrickou kytaru, 40W s regulací výkonu, možnost charakteristiky výkonových elektronek, Tube Logic

Série BOSS Nextone přináší nový koncept profesionálního kytarového zvuku - kombinaci klasického lampového zvuku, charakteru a zvukové rozmanitosti nové generace. Jedinečně znějící kanály poskytují široký rozsah inspirativních tónů a díky čtveřici analogových výkonových stupnů třídy AB získáte okamžitý přístup k jedinečným charakteristikám výstupních lampových sekcí 6V6, 6L6, EL84 a EL34. Každý typ výkonového zesilovače je vytvořen naší technologií Tube Logic, pomocí které jsme navrhli celý obvod od vstupu až po výstup. Tímto se vůbec poprvé dostaly kompletní zvukové charakteristiky těchto špičkových výkonových obvodů do jediného zesilovače.

Chcete získat ještě více možnosti přizpůsobení zvuku? Jednoduše se připojte k softwaru Nextone Editor a staňte se virtuálním technikem, který dokáže jemně vyladit odchylky, poklesy, ekvalizér a další interní nastavení tak, aby vyhovovaly vašemu stylu. Série Nextone je vybavena i praktickými moderními funkcemi na živé hraní, jako jsou integrované efekty, linkový výstup na přímý zvuk bez mikrofonu a ovládání výkonu pro expresivní nakopnutý zvuk při ovladatelných úrovních hlasitosti. Díky technologii Tube Logic si můžete bez námahy a neustálé údržby vychutnávat skvělý zvuk a odezvu vašeho oblíbeného lampového zesilovače.

 • Profesionální výkonový zesilovač s autentickým zvukem Tube Logic
 • Čtyři analogové obvody výkonových zesilovačů třídy AB, které lze vybrat na panelu: 6V6, 6L6, EL84 a EL34
 • Jednoduchý design komba s výkonem 40 Wattů a speciálním 12-palcovým reproduktorem
 • Kanály Clean a Lead se standardním a vlastním režimem
 • Dynamicky citlivé ovládání výkonu pro silný zvuk a dobrou odezvu při snížené hlasitosti
 • Nextone Editor (Mac / Windows) pro přizpůsobování interních parametrů zesilovače včetně typu zvuku, ekvalizéru, odchylky, poklesu, efektů, nastavení systému a mnoho dalších
 • Spínače Boost a Tone pro Crunch a Sparkle charakter
 • Integrované efekty Delay, Tremolo a Reverb spolu s efektovou smyčkou pro přidání externích efektů
 • Konektory pro externí reproduktory: 1x 8-ohm a 2x 16-ohm
 • Linkové, USB a sluchátkové / nahrávací výstupy se třemi nastaveními kabinetů ozvučených mikrofony Air Feel, které je možno vybrat v programu Nextone Editor
 • Podpora přímého nahrávání a re-ampingu přes USB

Kytarový zvuk nové generace díky technologii Tube Logic

Technologie Tube Logic, kterou oceňují kytaristé na celém světě, poskytuje skutečně výjimečný zvuk, charakter a reakce zesilovače, které dokáže vytvořit reprodukcí komplexních interakcí komponentů zesilovače. Kromě skvělého zvuku přináší současným hráčům i řadu praktických výhod - větší spolehlivost, nižší hmotnost a bezúdržbové používání. Technologie Tube Logic je v zesilovačích série Nextone ještě vylepšena a poskytuje přístup k dalším funkcím přizpůsobení zvuku, které jsou při klasických lampových zesilovačích nepraktické nebo není možné dosáhnout. Zesilovače série Nextone vám poskytnou skutečný charakter nejznámějších zesilovačů, jejichž zvuk můžete ladit s nevídanou přesností.

Okamžitá změna zvuku výkonového zesilovače

V lampovém kytarovém zesilovači je předzesilovač důležitý pro základní tvarování zvuku, ale je to právě výkonový zesilovač, který ve skutečnosti definuje celkový charakter zvuku při hraní. Většina zesilovačů má ve výbavě určitý typ výstupních lamp, ale jen některé umožňují využívat různé výkonové lampy. Tento proces obvykle vyžaduje fyzickou výměnu a tím pádem i čas strávený u technika, proto je tento postup je drahý a nepraktický. V podstatě jste si dosud museli kupovat několik zesilovačů, které vám poskytli jedinečné zvukové vlastnosti různých výstupních lampových sekcí. To však již neplatí.

Série Nextone to vše mění díky možnosti okamžitého výberu analogové výkonové sekce třídy AB jednoho ze čtyř klasických zesilovačů. Americké zvuky reprodukují výstupní lampy 6V6 a 6L6, britské zvuky reprodukují lampy EL84 a EL34. Na rozdíl od zesilovačů využívajících technologii modelování, které prostě reprodukují předem nastavené modely zesilovačů přes nereaktivní zesilovač, výběrem typu výkonového zesilovače na zesilovači série Nextone se fyzicky změní celý výstupní obvod, jakož i způsob interakce předzesilovače a reproduktoru se zesilovačem. Díky tomu bude znít celý zesilovač autenticky při každém nastavení, čímž se dosáhne realistický zvuk, který je možný jen díky pokročilé technologii Tube Logic.

Typy výkonových zesilovačů Nextone

6V6 - Výstupní lampa 6V6 je základem mnoha legendárních nízkovýkonových amerických zesilovačů a je známá svým jedinečným hřejivým zvukem s konturou a přirozenou kompresí.

6L6 - Výstupní lampa 6L6 se používá v klasických amerických koncertních a v některých moderních high-gain zesilovačích. Vyznačuje se velkou rezervou co se týče průraznosti a "kulatějším" a plnějším středovým zvukem.

EL84 - EL84 je slavná výkonová lampa, která se používala v britských kombo zesilovačích koncem padesátých a začátkem šedesátých let. Při nižší hlasitosti vytváří čistý a jemný zvuk se "skleněným" charakterem, při vybuzení má zvuk bohaté uhlazené zkreslení.

EL34 - EL34 je výkonová lampa, kterou jsou vybaveny ikonické britské zesilovače. Je známá svým hřejivým, hutným zvukem a nezaměnitelnou rockovou průrazností.

"Nakopnutý" zvuk a charakter při nižší hlasitosti

Na to, aby zněl lampový zesilovač co nejlépe, je třeba vytlačit výstupní lampy na maximum. Na to je zapotřebí zvýšit hlasitost, což je téměř vždy problém pro zvukové techniky, spoluhráče v kapele a sousedy. Díky technologii Tube Logic poskytuje série Nextone komplexní charakter zkreslení výstupních lamp a jejich interakce s výstupním transformátorem a reproduktorem poskytuje bohatý dynamicky citlivý zvuk, který máme tak rádi. Díky nastavitelnému ovládání výkonu si můžete vždy vychutnávat tento vybuzen zvuk při jakékoli hlasitosti, ať už hrajete doma, ve studiu nebo na pódiu.

Staňte se svým vlastním technikem a přizpůsobujte si zvuk svému stylu

Série Nextone je vybavena dvěma kanály - Clean a Lead - a společným třípásmovým ekvalizérem a ovládáním funkce Presence. K dispozici jsou také přepínače Boost a Tone, které vám v případě potřeby umožňují přidat extra gain a jiskřivý charakter. Pouhým stisknutím tlačítka můžete zesilovač přepnout do speciálního režimu s variacemi zvuku standardních kanálů Clean a Lead vyladěnými z výroby. Kanály v tomto speciálním režimu se navíc dají v softwaru Nextone Editor jemně ladit podle vašich potřeb.

Nextone Editor vám formou jednoduchého rozhraní nabízí různé nástroje pro úpravu zvuku tak, aby dokonale ladil s vaším stylem a oblíbenými pedály. Můžete nastavit zvuk kanálu na americký nebo britský typ, tvarovat celkový zvuk pomocí výkonného ekvalizéru a dokonce ladit odezvu při hraní nastavením odchylky, poklesu a dalších funkcí. Přepínačem Tone lze zvolit dva různé typy a přepínač Boost lze nastavit pro různé charaktery nebo mu můžete dokonce přiřadit funkci kompresoru. K dispozici je také systémový ekvalizér, pomocí kterého můžete upravit tonální vyvážení celkového zvuku. Na výběr máte 99 různých uživatelských nastavení, kterými můžete libovolně přizpůsobovat zvuk zesilovače Nextone.

Integrované efekty a přepínatelná efektová smyčka

Díky integrovaným efektům Delay, Reverb a Tremolo přináší Nextone koncertním kytaristům ještě větší všestrannost a praktičnost. Pomocí programu Nextone Editor můžete ve speciálním režimu zvolit typ efektu Delay (Analog, Tape nebo SDE-3000) nebo Tremolo; stejně můžete zvolit typ efektu Reverb (Plate, Spring nebo Hall). Kromě toho má každý typ efektu další možnosti nastavení parametrů pro vyladění dokonalého zvuku. Zesilovač je vybaven také funkcí smyčky pro začlenění vašich vlastních efektů se sériovým/paralelním zapojením, polohou smyčky a dalších možností nastavitelných pomocí softwaru Nextone Editor.

Praktické funkce na koncertování a nahrávání

Připojením pedálového spínače GA-FC získáte ovládací centrum pro sekci kanálů, funkce Tone, Boost, efekty, hlasitost pedálu a další možnosti. Pokud chcete cestovat nalehko, na ovládání různých funkcí můžete použít až tři pedálové spínače série FS. K dispozici je také linkový výstup pro přímé odesílání signálu do PA a výstup pro sluchátka/nahrávání pro tiché cvičení a nahrávání. Pomocí softwaru Nextone Editor lze nastavit charakter přímo odesílaného zvuku do jednoho ze tří nastavení Air Feel, které nabízí několik zvuků kabinetů ozvučených mikrofonem.

Pokud potřebujete silnější zvuk, využijte konektory pro externí reproduktory s možností připojení až dvou 16 ohmů kabinetů s konfigurací 4 x 12. Kromě komunikace se softwarem Nextone Editor funguje USB konektor zesilovače jako přímé nahrávací rozhraní pro váš oblíbený DAW software. Podporováno je několik kanálů, takže nahrávat můžete výstup se simulací zvuku kabinetu spolu s čistým přímým zvukem, který můžete později re-ampovat přes zesilovač Nextone.


zpatkydoskoly
Parametr Hodnota
Hmotnost balení 11,6 kg
Boss Nextone Stage | Modelingová

Komentáře ke zboží Boss Nextone Stage

Podělte se s ostatními o svůj názor

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat“.

Ohodnoťte produkt hvězdičkami. Více je lépe :-)

Dotaz na dostupnost produktu

Vyplňte níže uvedené údaje a klikněte na „Odeslat dotaz“. S informací o dostupnosti Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Údaje, které jste vyplnil(a) v tomto formuláři budou využity pouze pro vyřízení Vašeho dotazu. Informace o nakládání s osobními údaji najdete zde.

Dotaz na dostupnost produktu

Před odesláním dotazu je nutné vyplnit všechna povinná pole formuláře označená hvězdičkou .

Dotaz na dostupnost produktu

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je i@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete vyplněné údaje kliknutím na tlačítko „Odeslat dotaz“.

Dotaz na dostupnost produktu

Dotaz byl úspěšně odeslán.

S informací o dostupnosti Vás budeme kontaktovat na uvedený e-mail.

Doporučení produktu

Doporučte Boss Nextone Stage svému známému.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Údaje, které jste vyplnil(a) v tomto formuláři budou využity pouze pro vyřízení Vašeho dotazu. Informace o nakládání s osobními údaji najdete zde.

Doporučení produktu

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je i@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete vyplněné údaje kliknutím na tlačítko „Odeslat doporučení“.

Doporučení produktu

Vaše doporučení bylo úspěšně odesláno.

Doporučení produktu

Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

Garance nejnižších cen

Pokud vám jiný prodejce nabízí Boss Nextone Stage za nižší cenu, kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře. Pokusíme se cenu ještě snížit a v nejbližším možném termínu vás kontaktujeme s novou nabídkou (porovnat lze pouze zboží, které nabízí certifikovaný prodejce a má toto zboží skladem).

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Údaje, které jste vyplnil(a) v tomto formuláři budou využity pouze pro vyřízení Vašeho dotazu. Informace o nakládání s osobními údaji najdete zde.

Garance nejnižších cen

Před odesláním upozornění na nižší cenu je nutné vyplnit všechna povinná pole formuláře označená hvězdičkou .

Garance nejnižších cen

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je i@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete vyplněné údaje kliknutím na tlačítko „Odeslat“.

Garance nejnižších cen

Vaše upozornění na nižší cenu bylo úspěšně odesláno.

Garance nejnižších cen

Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

Hodnocení produktu

Před odesláním formuláře je nutné vyplnit alespoň jedno textové pole (zkušenosti, klady, zápory).

Hodnocení produktu

Vámi vyplněná přezdívka není platná.

Hodnocení produktu

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je i@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete hodnocení kliknutím na tlačítko „Odeslat hodnocení“.

Hodnocení produktu

Abychom mohli hodnocení zveřejnit, zaškrtněte pole „Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem předání mého názoru na zboží ostatním zákazníkům.“.

Hodnocení produktu

Vaše hodnocení bylo úspěšně odesláno. Děkujeme za něj. Váš názor může pomoci ostatním zákazníkům.

Hodnocení produktu

Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním e-shopu imusicdata.cz s tímto souhlasíte. Více informací.

Kontaktní formulář

Vyplňte níže uvedené údaje a klikněte na „Odeslat dotaz“. Budeme Vás v co nejbližší době kontaktovat.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Údaje, které jste vyplnil(a) v tomto formuláři budou využity pouze pro vyřízení Vašeho dotazu. Informace o nakládání s osobními údaji najdete zde.

Kontaktní formulář

Před odesláním dotazu je nutné vyplnit všechna povinná pole kontaktního formuláře označená hvězdičkou .

Kontaktní formulář

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je i@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete vyplněné údaje kliknutím na tlačítko „Odeslat dotaz“.

Kontaktní formulář

Váš dotaz byl úspěšně odeslán.

S odpovědí Vás budeme kontaktovat na uvedený e-mail nebo telefonní číslo.

Kontaktní formulář

Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

Dotaz k objednávce

Vyplňte níže uvedené údaje a klikněte na „Odeslat dotaz“. Budeme Vás v co nejbližší době kontaktovat. Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Údaje, které jste vyplnil(a) v tomto formuláři budou využity pouze pro vyřízení Vašeho dotazu. Informace o nakládání s osobními údaji najdete zde.

Dotaz k objednávce

Před odesláním dotazu je nutné vyplnit všechna povinná pole formuláře označená hvězdičkou .

Dotaz k objednávce

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je i@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete vyplněné údaje kliknutím na tlačítko „Odeslat dotaz“.

Dotaz k objednávce

Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

Dotaz k objednávce

Váš dotaz byl úspěšně odeslán.

S odpovědí Vás budeme kontaktovat na uvedený e-mail nebo telefonní číslo.

Rychlé přihlášení

Formulář přihlašení

Nevyplnil jste všechna povinná pole. Ujistěte se, že pole „přihlašovací jméno“ a „heslo“ nejsou prázdná.

Zobrazit slevové kupóny

Pro zobrazení Vašich slevových kupónů se musíte přihlásit nebo registrovat. Po přihlášení naleznete slevové kupóny na produkty a značky ihned k použití ve své zákaznické sekci.

Zobrazit věrnostní body

Pro zobrazení Vašich věrnostních bodů se musíte přihlásit nebo registrovat. Věrnostní body získáváte za každý nákup (v případě, že jste přihlášen) a kdykoliv je můžete směnit za širokou škálu produktů z naší nabídky.

Vyberte si způsob koupě produktu

Tento produkt si můžete koupit za peníze nebo za věrnostní body. Pokud si zvolíte druhou variantu, musíte se nejdříve přihlásit.

Vyberte si způsob koupě produktu

Tento produkt si můžete koupit za peníze nebo za věrnostní body. Pokud si zvolíte druhou variantu, bude Vám strženo bodů.

Vyberte si způsob koupě produktu

Tento produkt je možné koupit za peníze nebo za věrnostní body. K zakoupení za body Vám chybí bodů.

Oblíbené produkty

Do seznamu oblíbených produktů můžete přidávat pouze jako přihlášený.

Oblíbené produkty

Produkt byl přidán do seznamu.

Porovnání produktů

Produkt byl přidán do seznamu.

Přihlášení k odběru novinek

Novinky ze světa hudby pravidelně na Váš e-mail.

Děláme toho víc Můžete si ještě více rozšířit obzor. Nebojte se, nebude toho tolik.
Přihlášení k odběru novinek

Abychom Vám mohli novinky zasílat, zaškrtněte pole „Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení

Přihlášení k odběru novinek

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je i@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete ji kliknutím na tlačítko „Přihlásit odběr“.

Přihlášení k odběru novinek

K dokončení odběru novinek musíme ověřit Vaši e-mailovou adresu. Pro úspěšné dokončení klikněte na odkaz v e-mailu, který jsme Vám právě poslali.

Přihlášení k odběru novinek

Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

Odhlášení odběru novinek

Pokud si přejete odhlásit odběr novinek, odešlete žádost kliknutím na tlačítko „Odhlásit“.

Odhlášení odběru novinek

Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je i@musicdata.cz.

Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete ji kliknutím na tlačítko „Přihlásit odběr“.

Odhlášení odběru novinek

K dokončení odhlášení z odběru novinek musíme ověřit Vaši e-mailovou adresu. Pro úspěšné dokončení klikněte na odkaz v e-mailu, který jsme Vám právě poslali.

Odhlášení odběru novinek

Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

Slevový kupón

Vybraný slevový kupón se Vám automaticky načte v košíku.

  Hodnocení produktu

  Pro hodnocení produktu se musíte nejdříve přihlásit.

  Hodnocení produktu

  Vaše hodnocení bylo úspěšně odesláno. Děkujeme za něj.

  Hodnocení produktu

  Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

  Kabel na míru

  Vyplňte níže uvedené údaje a klikněte na „Odeslat poptávku“. Budeme Vás v co nejbližší době kontaktovat. Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

  Údaje, které jste vyplnil(a) v tomto formuláři budou využity pouze pro vyřízení Vaší poptávky. Informace o nakládání s osobními údaji najdete zde.

  Kabel na míru

  Před odesláním poptávky je nutné vyplnit všechna povinná pole formuláře označená hvězdičkou .

  Kabel na míru

  Zadaná e-mailová adresa neodpovídá standardnímu formátu. Příkladem validní adresy je i@musicdata.cz.

  Opravte zadanou adresu na správný formát a odešlete vyplněné údaje kliknutím na tlačítko „Odeslat poptávku“.

  Kabel na míru

  Nastala neočekávaná chyba. Zkuste to za chvíli.

  Kabel na míru

  Vaše poptávka byla úspěšně odeslána.

  S odpovědí Vás budeme kontaktovat na uvedený e-mail nebo telefonní číslo.