ShopRoku 2016 logo

Podpořte nás v soutěži ShopRoku a hlasujte pro náš e-shop! Děkujeme :-)

  • Registrace

BOSS RC-505 stolní Loop Station

BOSS RC-505 stolní Loop Station | Vokální, zpěvové procesory - 1
BOSS RC-505 stolní Loop Station | Vokální, zpěvové procesory - 2
BOSS RC-505 stolní Loop Station | Vokální, zpěvové procesory - 3
BOSS RC-505 stolní Loop Station | Vokální, zpěvové procesory - 4
BOSS RC-505 stolní Loop Station | Vokální, zpěvové procesory - 5
Doprava zdarma

BOSS RC-505 stolní Loop Station

Značka: BOSS Katalogové číslo: BOSS_RC_505 Záruka: 24 měsíců
BOSS RC-505 stolní Loop Station, který lze ovládat rukou, je perfektní pro beatboxery, vokalisty i klubové hráče, Roland Boss -5 let záruka
12 990 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 10 736 Kč
Původně: 12 990 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
BOSS RC-505 stolní Loop Station | Vokální, zpěvové procesory

Popis BOSS RC-505 stolní Loop Station

BOSS RC-505 stolní Loop Station, který lze ovládat rukou, je perfektní pro beatboxery, vokalisty i klubové hráče, Roland Boss -5 let záruka

Beatboxeři, zpěváci i kluboví hráči. Váš Loop Station právě dorazil – uvádíme RC-505 - jedinečný a výkonný nástroj pro živé hraní, který je perfektní pro novou generaci umělců pracujících se zvukovými smyčkami. V kompaktním stolním zařízení můžete dotykem prstu ovládat pět stop pro stereo fráze a chování smyček při přehrávání plus efekty INPUT FX a TRACK FX se širokou paletou možností pro zpracování dynamiky a výrazu zvuku v reálném čase. Stačí zapojit mikrofon, nástroj či jiný audio zdroj a pomocí kontrolerů na intuitivním panelu tvořte a míchejte skvělé smyčky! RC-505 dále podporuje integraci s počítačem přes USB i práci s externími pedály a MIDI, což otevírá svět pokročilých operací se smyčkami pro všechny muzikanty.


Stolní Loop Station, který lze ovládat rukou, je perfektní pro beatboxery, vokalisty i klubové hráče


Pět stop stereo frází hraje současně s vlastním ovládáním a nezávislými fadery hlasitosti


Široká nabídka efektů Input FX a Track FX ke zpracování smyček včetně DJ efektů a efektů ve stylu samplerů.


Nezávislý režim Play a nastavení synchronizace tempa umožňují flexibilní kombinování stop a pokročilé možnosti pro živé hraní


99 pamětí pro fráze s pěti stopami v každé, uživatelskými efekty/ nastavení přehrávání a další


85 připravených rytmických šablon včetně lichých dob


Externí ovládání přes MIDI a volitelné pedálové spínače nebo expression pedál


USB pro import/export frází z/do počítače, USB audio/ MIDI funkce pro integraci s DAW software


Vstup pro XLR mikrofon s phantomovým napájením, vstupy mono/stereo nástrojů a stereo vstup AUX


Pět stereo stop s vlastním ovládáním


RC-505 nabízí pět stereo frázových stop, které lze přehrávat současně, což je zatím mezi modely BOSS Loop Station nejvíce. Nezávislá tlačítka pro nahrávání/overdubbing/přehrávání a zastavení pro každou stopu umožňují snímat a ovládat smyčky při živém hraní dotykem prstu a speciální fadery hlasitosti umožňují míchat úrovně smyček za chodu. Každá stopa může mít svůj vlastní režim přehrávání (multi, single, one-shot, reverse, aj.) a nastavení synchronizace tempa, dále nabízí různé možnosti chování smyček.


Vestavěný výkonný efektový procesor


S obrovským množstvím připravených efektů snadno obohatíte své zvuky při představení. INPUT FX jako např. ROBOT a VOCODER vytváří jedinečné, výrazné zvukové textury pro nahrávané smyčky, kdežto TRACK FX např. VINYL FLICK a BEAT REPEAT nabízejí dynamické DJ a samplerové efekty pro zpracování frází při jejich přehrávání. Pod šest speciálních tlačítek – po třech pro INPUT FX a TRACK FX můžete načíst své oblíbené efekty, takže je můžete při práci se smyčkami zapínat i vypínat dotykem prstu. Krom toho můžete pomocí knobů INPUT FX a TRACK FX upravit parametry efektů (filter cutoff, effect depth, apod.) v reálném čase. Globální efekty kompresor a reverb jsou k dispozici také při zpracování celkového zvuku na výstupu.


Paměti frází a rytmika


Pro uložení dat frázových stop je připraveno 99 uživatelských pamětí s odlišným nastavením přehrávání a efektů a další. Kombinace často používaných nastavení lze uložit jako User sadu, později ji snadno načíst a rychle tak změnit konfiguraci kterékoliv frázové paměti dokonce i při koncertním varu na podiu. 85 různých připravených rytmů nabízí doprovod pro smyčkové nahrávání s velkým výběrem lichých dob pro pokročilé smyčky. Rytmický part lze nasměrovat pouze do jacku PHONES na zadním panelu, takže kliknutím můžete monitorovat konkrétní stopu.


Audio vstupy a USB


RC-505 je vybaven několika paralelními vstupy, což umožňuje snímat a míchat různé audio zdroje do smyček. Dále je zde XLR mikrofonní jack s phantomovým napájením, mono/stereo 1/4" vstupy pro kytaru, syntezátor, či jiné nástroje a AUX mini-jack pro zapojení přehrávače, chytrého telefonu nebo jiného stereo zařízení. Přes USB jej můžete zapojit do počítače a importovat/ exportovat audio fráze WAV, což se hodí pro archivaci smyček nebo načítání frází RC-505 s doprovodnými stopami nebo zvuky pro spouštění sampleru. RC-505 také funguje jako USB audio/MIDI převodník, který zjednodušuje integraci oblíbeného DAW software pro nahrávání audio, MIDI synchronizaci, apod.


Upravitelné ovládání smyček


U RC-505 si můžete nastavit vlastní ovládání v reálném čase, takže tvoříte smyčky způsobem, který vám nejlépe vyhovuje. Můžete zadat až osm různých funkcí a pracovat s nimi různými způsoby – pomocí kontrolerů na čelním panelu s externím expression pedálem nebo footswitchem a/nebo pomocí příkazů MIDI Control Change – rozšířením sady příkazů u smyček a řadou dalších operací. Těchto osm přiřazení ovládání se ukládá do pamětí frází, což umožňuje vytvořit a kdykoliv vyvolat vlastní nastavení pro různé songy a situace při živém hraní. | BOSS | BOSS

0 1 0 0
BOSS RC-505 stolní Loop Station | Vokální, zpěvové procesory

Komentáře ke zboží BOSS RC-505 stolní Loop Station

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.