• Registrace

BOSS SL 20 Slicer

BOSS SL 20 Slicer | Loopery - 1
BOSS SL 20 Slicer | Loopery - 2
Doprava zdarma

BOSS SL 20 Slicer

Značka: BOSS Katalogové číslo: BOSS-SL-20 Záruka: 24 měsíců
BOSS SL 20 Slicer. Díky SL-20 Slicer bleskově změníte kytaru, basu, klávesy nebo vokál v pulsující groove nástroj. Roland Boss -5 let záruka
6 490 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 5 364 Kč
Původně: 6 490 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
BOSS SL 20 Slicer | Loopery

Popis BOSS SL 20 Slicer

BOSS SL 20 Slicer. Díky SL-20 Slicer bleskově změníte kytaru, basu, klávesy nebo vokál v pulsující groove nástroj. Roland Boss -5 let záruka

Vyberte si z 50 připravených Slice patternů nebo experimentujte s inovativní funkcí Harmonic Slicer SL-20, jenž generuje perkusivní melodie, umí nahrát smyčky a přidat jedinečný 3D Panning.
Operativní groove a perkusní melodický generátor

50 vlastních Slice patternů, s nastavitelnou fází attack a trváním, včetně Harmonic Slice

Tap Tempo přes vlastní pedálový spínač; interní a MIDI synchronizace

Zvukové charakteristiky, jako attack, trvání, úroveň efektu a direct level lze ovládat přes externí Expression pedál (nutno dokoupit)

Různé výstupní režimy, včetně jedinečného 3D Panning u prostorových řezů FX

Groove and Melody Maker


SL-20 převádí vaši hudbu do perkusivních “řezů” grooves. 50 rytmických patternů je vlastních, s nastavitelnou fází attack a trváním, plus zajímavými efekty Harmonic Slice. Můžete tvořit energické patterny na podiu v reálném čase, nebo SL-20 použít při psaní a nahrávání songů. Řezy zvuků můžete přehrávat v reálném čase a nahrávat je do smyčkového rekordéru.

Flexibilní ovládání


Interní vlastnost tap-tempo je k dispozici, stejně jako možnost synchronizace k externímu MIDI signálu. Zvukové charakteristiky SL-20, jako attack, trvání, úroveň a direct level lze ovládat vlastními knoby nebo externím Expression pedálem.


Universal FX


SL-20 je přídavný efekt, který inspiruje kreativitu. Je skvělý pro kytary, ale stejně tak i pro jiné nástroje. Zapojte jej do basy, kláves, iPod® či jiného nástroje nebo přehrávače. DJ a umělci taneční muziky si SL-20 také oblíbí, jako rytmické zařízení. | BOSS | BOSS

0 1 0 0
BOSS SL 20 Slicer | Loopery

Komentáře ke zboží BOSS SL 20 Slicer

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.