• Registrace

case na 30 tabletů

case na 30 tabletů | Case na IT komponenty - 1
Doprava zdarma

case na 30 tabletů

Značka: MD Cases Katalogové číslo: CASE-NA-30-TABLETU Záruka: 24 měsíců
Case na přepravu 30 MediaPadu s dobíjením, časovačem a nucenou ventilací.
32 500 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 26 860 Kč
Původně s DPH: 33 864 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Věrnostní systém 

Přihlaste se a za nákup produktu
získáte 325 bodů.

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
case na 30 tabletů | Case na IT komponenty

Popis case na 30 tabletů

Case na přepravu 30 MediaPadu s dobíjením, časovačem a nucenou ventilací.

Case pro 30 ks MediaPadů nebo tabletů včetně dobíjení všech současně přímo v case. Kufr je vyroben z polypropylenu Penn x15110s a hliníkových profilů. Součástí kufru jsou zapuštěná madla a tažné výsuvné madlo, dvě rohová kola, motýlové zámky, větrací mřížky, dva ventilátory s termostatem a tři zásuvky po 8 schuko zásuvkách. V poslední době jsou case využívány především ve školství, průmyslu a armádě. Venkovní rozměry case jsou š 650mm x  650mm 400mm. Case se vyrábí podle tabletů a notebooků.ách.
case na 30 tabletů | Case na IT komponenty

Komentáře ke zboží case na 30 tabletů

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

MD Cases

MusicData Cases je tradičním výrobcem kufrů s více než patnáctiletou historií. Přepravní kufry mohou být vyrobeny přesně podle požadavku zákazníka nebo si lze vybrat z tzv. univerzálních typů. Cases MusicData najdete mimo jiné u Scorpions, Scooter, J.A.R., Čechomor, Petr Janda, Tomáš Vartecký, Česká filharmonie, Městské divadlo Brno, ad. Dodáváme kufry i na audiovizuální, počítačovou a měřící techniku. Nabízíme jak cenově dostupné základní provedení, tak i luxusní varianty. Přepravní obaly MusicData mají své odběratele ve všech odvětvích a luxusní provedení jsou s úspěchem využívány také na předvádění reklamních vzorků, např. zbraní.

Zobrazit produkty od MD Cases