• Registrace

case na 30 tabletů

case na 30 tabletů | Case na IT komponenty - 1
Doprava zdarma

case na 30 tabletů

Značka: MD CASES Katalogové číslo: case-na-30-tabletů Záruka: 24 měsíců
Case na přepravu 30 tabletů včetně dobíjení všech tabletů současně
23 999 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 19 834 Kč
Původně: 24 986 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
case na 30 tabletů | Case na IT komponenty

Popis case na 30 tabletů

Case na přepravu 30 tabletů včetně dobíjení všech tabletů současně

Case na přepravu 30 tabletů včetně dobíjení všech tabletů současně. Kufr je vyroben z plastu Penn x15110s a hliníkových profilů. Součástí kufru jsou zapuštěná madla a tažné výsuvné madlo, dvě rohová kola, motýlové zámky, větrací mřížky, dva ventilátory s termostatem a dvě zásuvky po 8 schuko zásuvkách. | Cases | Cases
0 1 0 0
case na 30 tabletů | Case na IT komponenty

Komentáře ke zboží case na 30 tabletů

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

MD Cases

MusicData Cases je tradičním výrobcem kufrů s více než patnáctiletou historií. Přepravní kufry mohou být vyrobeny přesně podle požadavku zákazníka nebo si lze vybrat z tzv. univerzálních typů. Cases MusicData najdete mimo jiné u Scorpions, Scooter, J.A.R., Čechomor, Petr Janda, Tomáš Vartecký, Česká filharmonie, Městské divadlo Brno, ad. Dodáváme kufry i na audiovizuální, počítačovou a měřící techniku. Nabízíme jak cenově dostupné základní provedení, tak i luxusní varianty. Přepravní obaly MusicData mají své odběratele ve všech odvětvích a luxusní provedení jsou s úspěchem využívány také na předvádění reklamních vzorků, např. zbraní.