• Registrace

Case na plazmu

Case na plazmu | Case na AV techniku - 1
Doprava zdarma

Case na plazmu

Značka: MD CASES Katalogové číslo: VYR-CASE-PLAZMA Záruka: 24 měsíců
Profesionální přepravní obal na LCD s koly.
5 674 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 4 689 Kč
Původně s DPH: 5 850 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
Case na plazmu | Case na AV techniku

Popis Case na plazmu

Profesionální přepravní obal na LCD s koly.

Profesionální přepravní obal na LCD s koly o vnitřních rozměrech 1100 x 250 x 110. Kvalitní polstrování case zajišťuje bezpečné uložení výrobku. Uváděná cena case je včtně kol Penn 5100, motýlových zámků L905/915z a obalu z černé nebo hnědé překližky 9,5mm.
| Cases | Cases
Case na plazmu | Case na AV techniku

Komentáře ke zboží Case na plazmu

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

MD Cases

MusicData Cases je tradičním výrobcem kufrů s více než patnáctiletou historií. Přepravní kufry mohou být vyrobeny přesně podle požadavku zákazníka nebo si lze vybrat z tzv. univerzálních typů. Cases MusicData najdete mimo jiné u Scorpions, Scooter, J.A.R., Čechomor, Petr Janda, Tomáš Vartecký, Česká filharmonie, Městské divadlo Brno, ad. Dodáváme kufry i na audiovizuální, počítačovou a měřící techniku. Nabízíme jak cenově dostupné základní provedení, tak i luxusní varianty. Přepravní obaly MusicData mají své odběratele ve všech odvětvích a luxusní provedení jsou s úspěchem využívány také na předvádění reklamních vzorků, např. zbraní.

Zobrazit produkty od MD CASES