Ve dnech 17.11. a 18.11.2017 je zavřená naše kamenná prodejna. Na e-shopu můžete objednávat neustále - zboží expedujeme 20.11.2017.

  • Registrace

Crest Audio Ci 20x8, 8-CH power amp

Crest Audio Ci 20x8, 8-CH power amp | Instalační zesilovače - 1
Doprava zdarma

Crest Audio Ci 20x8, 8-CH power amp

Značka: Crest Audio Katalogové číslo: CI20X8 Záruka: 24 měsíců
Instalační koncový zesilovač, 8 kanálů
78 770 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 65 099 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Věrnostní systém 

Přihlaste se a za nákup produktu
získáte 787 bodů.

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
Crest Audio Ci 20x8, 8-CH power amp | Instalační zesilovače

Popis Crest Audio Ci 20x8, 8-CH power amp

Instalační koncový zesilovač, 8 kanálů

Instalační koncový zesilovač, Class D, 8 kanálů, výkony 8x150 Watt/ 4 ohm, 8x200 Watt / 8 ohm, 8x200 Watt/ 70-volt, 4x300 Watt/ 8 ohm bridged, 4x400 Watt/ 140-volt bridged, 19"/2U, ACL™ Active Clip Limiting, IGM™ Instantaneous Gain Modulation | CREST zesilovače
Crest Audio (USA) je předním výrobcem výkonových zesilovačů a řídicích systémů a je legendou pro svou sílu, zvukovou kvalitu a solidní kontrukci. Crest Audio zesilovače nastavily standard, na který mnohá konkurence dodnes nedosáhla.
Creat Audio pokračují v neustálém vývoji vycházejícím ze svých dlouholetých zkušeností, inovativních řešení a tradic a aplikuje je do nových oblastí, jako jsou počítači řízené systémy, "In-amplifier" procesing, nebo Power factor korekce. Firma nabízí ucelené portfolio koncových zesilovačů určených pro hudební skupiny, pro pevné instalace v divadlech, obchodních centrech, pro Touring výkonné systémy i pro rozsáhlé síťové integrace na velkých sportovištích a koncertních halách. O kvalitě a spolehlivosti jejich produktů svědčí celá řada spokojených zákazníků z řad předních ozvučovacích firem a instalace v nejrůznějších prestižních lokacích po celém světě.
| CKi zesilovače
Řade zesilovačů pro pevné instalace, možnost kompletního řízení systémem Crest NeXys (TCP/IP síť), 3 modelové řady pro běžné, 70V a 100V soustavy, vhodné do komplexních systémů řízení a obsluhy (administrativní budovy, sportovní haly, koncertní sály, kulturní domy, divadla, apod.)
Crest Audio Ci 20x8, 8-CH power amp | Instalační zesilovače

Komentáře ke zboží Crest Audio Ci 20x8, 8-CH power amp

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Crest Audio

Crest Audio je předním výrobcem špičkových analogových mixážních pultů, výkonových zesilovačů a řídících systémů. O kvalitě a spolehlivosti jejich produktů svědčí celá řada spokojených zákazníků z řad předních ozvučovacích firem, instalace v nejrůznějších prestižních lokacích po celém světě. Jen velmi málo konkurenčních firem se může prokázat podobnými referencemi jako Crest Audio.

Zobrazit produkty od Crest Audio