Při objednávce nad 300 Kč od nás máte dopravu ZDARMA. Akce platí pouze do konce týdne. více informací

  • Registrace

Crest Audio PRO 7200 koncový Profi PA zesilovač

Crest Audio PRO 7200 koncový Profi PA zesilovač | Profesionální zesilovače - 1
Crest Audio PRO 7200 koncový Profi PA zesilovač | Profesionální zesilovače - 2
Doprava zdarma

Crest Audio PRO 7200 koncový Profi PA zesilovač

Značka: CREST AUDIO Katalogové číslo: PRO7200 Záruka: 60 měsíců
NEW !!! Výkony stereo: 2 x 590 Watt / 8 ohm, 2 x 1000 Watt //4Ohmy,
49 990 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 41 314 Kč
Původně s DPH: 52 990 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Ke stažení
Komentáře 
Crest Audio PRO 7200 koncový Profi PA zesilovač | Profesionální zesilovače

Popis Crest Audio PRO 7200 koncový Profi PA zesilovač

NEW !!! Výkony stereo: 2 x 590 Watt / 8 ohm, 2 x 1000 Watt //4Ohmy,

Koncový zesilovač, PRO série, výkon 2x 1650Watt/2Ohmy, 1000Watt/4Ohmy, 2x 590Watt/8Ohmů, bridge 1x 3300Watt/4Ohmy, Class H, vstupy 2x kombinovaný XLR/Jack, výstupy 2x Speakon, 2x svorky, indikace aktivity LED diodami, volume knoby pro každý kanál zvlášť, aktivní chlazení, kovové tělo, hmotnost 11,3 kg, výška 2U | CREST zesilovače
Crest Audio (USA) je předním výrobcem výkonových zesilovačů a řídicích systémů a je legendou pro svou sílu, zvukovou kvalitu a solidní kontrukci. Crest Audio zesilovače nastavily standard, na který mnohá konkurence dodnes nedosáhla.
Creat Audio pokračují v neustálém vývoji vycházejícím ze svých dlouholetých zkušeností, inovativních řešení a tradic a aplikuje je do nových oblastí, jako jsou počítači řízené systémy, "In-amplifier" procesing, nebo Power factor korekce. Firma nabízí ucelené portfolio koncových zesilovačů určených pro hudební skupiny, pro pevné instalace v divadlech, obchodních centrech, pro Touring výkonné systémy i pro rozsáhlé síťové integrace na velkých sportovištích a koncertních halách. O kvalitě a spolehlivosti jejich produktů svědčí celá řada spokojených zákazníků z řad předních ozvučovacích firem a instalace v nejrůznějších prestižních lokacích po celém světě.
| PRO 200
Řada profesionálních zesilovačů určená pro zabezpečení těch nejvyšších výkonostních požadavků jak pro Touring Sound, tak pro náročné instalace v divadlech, kulturních a konferenčních centrech. Nová série nabízí výkony až 6500W a využívá, PowerLock technologie současně se dramaticky sníženou hmotností!! Nejnovější generace vysokorychlostních širokopásmových výstupních jednotek, chlazení dvojitým tunelem, dvojité řízené ventilátory s proměnou rychlostí, stereo, paralell a bridge mód, modulární konstrukce, ACL, IGM systémy zajišťují špičkový zvuk a spolehlivost i těch nejnáročnějších podmínkách.
Crest Audio PRO 7200 koncový Profi PA zesilovač | Profesionální zesilovače

Crest Audio PRO 7200 koncový Profi PA zesilovač

NEW !!! Výkony stereo: 2 x 590 Watt / 8 ohm, 2 x 1000 Watt //4Ohmy,

Odkazy k výrobku Crest Audio PRO 7200 koncový Profi PA zesilovač

Crest Audio PRO 7200 koncový Profi PA zesilovač | Profesionální zesilovače

Komentáře ke zboží Crest Audio PRO 7200 koncový Profi PA zesilovač

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Crest Audio

Crest Audio je předním výrobcem špičkových analogových mixážních pultů, výkonových zesilovačů a řídících systémů. O kvalitě a spolehlivosti jejich produktů svědčí celá řada spokojených zákazníků z řad předních ozvučovacích firem, instalace v nejrůznějších prestižních lokacích po celém světě. Jen velmi málo konkurenčních firem se může prokázat podobnými referencemi jako Crest Audio.

Zobrazit produkty od CREST AUDIO