• Registrace

Diago PB08 Commuter Softcase pedal board

Diago PB08 Commuter Softcase pedal board | Pedalboardy, obaly na podlahové efekty - 2
Diago PB08 Commuter Softcase pedal board | Pedalboardy, obaly na podlahové efekty - 3
Diago PB08 Commuter Softcase pedal board | Pedalboardy, obaly na podlahové efekty - 4
Již není v prodeji

Diago PB08 Commuter Softcase pedal board

Značka: Diago Ltd Katalogové číslo: PB08 Záruka: 24 měsíců
Diago pedalboard. Pro malá pódia, cesty do zkušebny. Lehký, kompaktní, skvěle drží krabičky. Až 10 efektů Boss. 2 m suchého zipu. Kapsy pro kabely.
Popis
Videa
Alternativy
Komentáře 
Diago PB08 Commuter Softcase pedal board | Pedalboardy, obaly na podlahové efekty

Popis Diago PB08 Commuter Softcase pedal board

Diago pedalboard. Pro malá pódia, cesty do zkušebny. Lehký, kompaktní, skvěle drží krabičky. Až 10 efektů Boss. 2 m suchého zipu. Kapsy pro kabely.

Diago Commuter – pro kytaristy na rychlý převoz nebo na malá pódia, kde nemůžete kvůli prostoru dát svůj velky pedalboard.


Jsou chvíle, kdy hardcase pedal board prostě není tak úplně praktický. Možná patříte mezi commutery - „dojíždějící muzikanty" nebo často chodíte pěšky nebo cestujete metrem, autobusem, po škole, po práci na rychlou zkoušku nebo malý akustický koncert nebo do klubu, kde potřebujete jen pár pedálů. Diago Commuter je jednoduše přenosnou, lehkou variantou hardcase pedalboardů od této firmy.Přepínejte své pedály s potěšením.

Commuter zahrnuje 12 mm tlustou HDF desku, se saténově černým nátěrem pro celé roky strávené ve službě. Této desce přidává na pevnosti šest gumových podložek, které zaručují extra odolnost a rovnoměrné rozložení váhy pro stabilní, spolehlivý pocit. Nikdo přece nechce, aby se pedal board ohýbal při každém stoupnutí na pedál.Unesete takovou dokonalost?

Součástí je integrovaná rukojeť vsazená přímo do HDF desky. Jednoduše za ni zvednete svůj lehký a kompaktní Commuter a vynesete jej pod zář reflektorů. Bez obav. Pokud ale rukojeť zrovna nepotřebujete, prostě přes ni upevněte pedál – suchý zip jde až k okrajům desky.Přesně Ta správná velikost.

Commuter je kompaktní a skvěle přenosný, ale také má velmi užitečnou velikost. Udrží až deset efektových pedálů velikosti Boss, plus Diago Powerstaion nebo Micropower9 napájení.

Wah Wah pedály typu Crybaby sedí jako přibité a pro ostatní, větší pedály můžete zkontrolovat tabulku Large Pedal/Multi-FX Compatibility tab.


Příslušenství tohoto pedalboardu také nechybí nic. Ani hluboká kapsa uzavíratelná na zip vepředu na obalu vhodná pro všechny vaše kabely a ostatní volně ložené doplňky, telefon a dokonce netbook.Bezpečné upevňování pedálů jménem Hook & Loop

Commuter má ten stejný super-přilnavý povrch, jako robustní hardcase Diago pedalboardy.

Tento povrch ale není jen tak ledajaký povrch: netřepí se, neopotřebovává s opakovaným odstraňováním pedálů – zůstává přilnavý po celou dobu své životnosti.


Každý Commuter je dodáván s 2 m / 6 "6" přilnavou páskou pro pedály.

Nikdy nepodceňujte sílu na suchého zipu.


Pokud pásku připevníte správně, vaše pedály se ani nehnou.Ochraňujte své pedály, kamkoli vás hudba přivede.

Taška pro přenos tohoto pedalboardu je z husté EPE pěny a odolné tkaniny, která výrobek chrání před poškozením a poškrábáním.


Skutečně POJÍZDNÝ hardware pro cestující muzikanty.

... a tím jsou solidní zipy a robustní ABS spony, které střeží vaše zařízení jako oko v hlavě. Gigback se dále skládá z rukojeti a vycpaného ramenního popruhu, vyrobeného ze silné nylonové tkaniny. Důvod, proč se zrovna tento materiál používá na horolezecké batohy, je zřejmý – je to prostě ten nejlepší a nejspolehlivější materiál, který umí odvést tvrdou práci. A navíc – teď už vám nic nezabrání koncertovat i v extrémních nadmořských výškách…


Vnitřní rozměry pedalboardů DIAGO (mm):


Délka x šířka x výška:


Gigman PB02: 600x300x85, cca 10-15 pedálů velikosti BOSS, váha 4 kg


Showman PB03: 750x350x100, cca 15-20 pedálů velikosti BOSS, váha 7 kg


Tourman PB04: 1020x450x100, cca 30 pedálů velikosti BOSS, váha 10 kg


Commuter PB08: 490x260x80, cca 8-10 pedálů velikosti BOSS, váha 1,8 kg


Jak to všechno funguje ?Není to složité, ale raději krátké vysvětlení. Jedna polovina je nízko profilové dno a druhá polovina je snímatelné ochranné víko. Pedály (a napájecí zdroje atd.) se připevní na suchý zip, který je součástí balení. Pak jen krabičku přitlačíte na povrch nízko profilového dna, které je potaženo velmi kvalitní Velcro tkaninou, která se používá v nejtěžších průmyslových podmínkách, a za stálého tlaku s ní budete mírně otáčet. To je vše.


Drží výborně a kdykoliv můžete změnit konfiguraci. Je na to však potřeba trochu síly, protože suchý zip i podklad jsou skutečně kvalitní a krabičky skvěle drží.


Pokud si nevíte rady, podívejte se na následující odkaz, kde je vše názorně předvedeno:


http://www.youtube.com/watch?v=D-G83MAfbpsJestli jste shlédli předchozí ukázku, asi se už nebudete ptát, jestli drží pedály dobře v pedalboardu.Chcete-li si udělat představu o velikosti jednotlivých provedení tak Gigman je velikosti aktovky, Tourman je přibližně stejné velikosti jako elektrická kytara.Který pedalboard je pro mě vhodný ?Často si zákazníci žádají radu, který pedalboard je pro ně vhodný. Na světě existuje tisíce krabiček, ladiček, napáječů a kombinací jejich zapojení je snad nekonečné množství.Přejete si všechny své pedály mít v jedné řadě? Jaký druh napájení máte? Dokonce i něco tak jednoduchého, jako je typ patch kabelů použít můžete udělat obrovský rozdíl ve velikosti prostor, který potřebujete. Podívejte se na galerii pro uživatele pro trochu inspirace, ale nakonec, jen Vy můžete rozhodnout, co je pro Vás nejlepší!Zde najdete rozměry a doporučení na některé nejpoužívanější efekty :


http://www.diago.co.uk/pedal-boards/pedal-boards/sizing-guid...
Existují dva způsoby rozhodování, jak zjistit potřebnou velikost pedalboardu :1, pokud již máte představu o velikosti a chcete vědět, zda se Vaše pedály vejdou, nalepte si na zem pásku, která nezanechává zbytky lepidla (jinak Vás může někdo „pochválit“) a vyznačte tak obdélník, který bude odpovídat velikosti Vaší představy a rozměrech. Nyní si do něj nakládejte všechny efekty a ihned vidíte, zda je Váš odhad správný2: mám XXXX pedály, jaká velikost pedalboardu je nejlepší?


Rozmístěte své pedály na podlaze podle Vašich představ. Pamatujte na to, aby rozmístění zahrnovalo všechny silové a signální kabely. Použijte pásku, změřte obdélník, který jste vyznačili a porovnejte jej s našimi čtyřmi velikostmi pedalboardů :http://www.diago.co.uk/pedal-boards/pedal-boards/specificati...Rozhodněte se, který pedalboard Vám vyhovuje nejlépe - budete možná muset upravit svoje rozvržení několikrát, abyste optimálně využili prostor. … a nezapomeňte raději na rezervu.
Pedalboard je vyroben z 1 / 2 " překližky, která je pevná, lehká a odolná. Má silné, šroubované držadlo, jaké znáte ze zesilovačů.
Hodnocení si můžete přečíst zde :


http://www.diago.co.uk/pedal-boards/pedal-boards/reviews.htm...
Proč si koupit Diago PedalBoard ? Zde máte 4 důvody :1. Ochrana. Hardcase typ pedalboardu chrání Vaše zařízení, ale nestojí tolik ani neváží jako klasický flightcase. Na rozdíl od měkkých gigbagů je plně funkční.2. Kvalita. Diego pedalboardy jsou vyrobeny z 1 / 2 "východní překližky potažené opravdu atraktivní a odolnou černou látkou polyweave. Je použit kvalitní hardware - zpevňující ocelové rohy ve víku, šroubované držadlo. Prostě se využilo zkušeností s více než 20 letou výrobou flightcases.3. Design. To je to, proč si koupíte Diago. Nic víc, nic míň. Vy potřebujete propojit efekty a jednoduše zapojit kytaru a zesilovač nebo celý řetězec do efektové smyčky. Vše rychle a jednoduše a přitom se potěšit pohledem na dokonalou věc.4. Flexibilita. Dejte co chcete, kam chcete. Všechny Diego pedalboardy jsou ideální pro krabičky, kompaktní stomp efekty, multi-efekty, napájení, wah, spínače, A / B boxy. Vše drží, dá se přemístit, prostě to funguje. | Diago Ltd Pedalboardy

Diago PB08 Commuter Softcase pedal board | Pedalboardy, obaly na podlahové efekty

Videa k Diago PB08 Commuter Softcase pedal board

Diago pedalboard. Pro malá pódia, cesty do zkušebny. Lehký, kompaktní, skvěle drží krabičky. Až 10 efektů Boss. 2 m suchého zipu. Kapsy pro kabely.

0 1 0 0
Diago PB08 Commuter Softcase pedal board | Pedalboardy, obaly na podlahové efekty

Alternativy pro Diago PB08 Commuter Softcase pedal board

Není Diago PB08 Commuter Softcase pedal board zboží, které jsi hledal? Zkus si vybrat z námi nabízených alternativ s podobnými parametry. Vybírat můžeš také z dalšího zboží zařazeného v kategorii Pedalboardy, obaly na podlahové efekty.

FENDER PEDAL BOARD BAG - taška na pedály, bag na kytarové efekty
608 Kč Skladem

Stav skladu

Velké Meziříčí: 1 ks

Trenčín: 0 ks

Diago PB08 Commuter Softcase pedal board | Pedalboardy, obaly na podlahové efekty

Komentáře ke zboží Diago PB08 Commuter Softcase pedal board

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.