• Registrace

FENDER FXA7 PRO IN-EAR MONITORS Metalic Gold

FENDER FXA7 PRO IN-EAR MONITORS Metalic Gold | Universální In-Earová sluchátka - 1
FENDER FXA7 PRO IN-EAR MONITORS Metalic Gold | Universální In-Earová sluchátka - 2
FENDER FXA7 PRO IN-EAR MONITORS Metalic Gold | Universální In-Earová sluchátka - 3
FENDER FXA7 PRO IN-EAR MONITORS Metalic Gold | Universální In-Earová sluchátka - 4
FENDER FXA7 PRO IN-EAR MONITORS Metalic Gold | Universální In-Earová sluchátka - 5
Doprava zdarma Novinka

FENDER FXA7 PRO IN-EAR MONITORS Metalic Gold

Značka: FENDER Katalogové číslo: 688-5000-000 Záruka: 24 měsíců
In-earová sluchátka pro pódiový odposlech nebo kvalitní poslech z mobilních zařízení využívající inovativní technologie konstrukce. Zlatá metalíza
11 990 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 9 909 Kč
Původně: 12 513 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Parametry
Komentáře 
FENDER FXA7 PRO IN-EAR MONITORS Metalic Gold | Universální In-Earová sluchátka

Popis FENDER FXA7 PRO IN-EAR MONITORS Metalic Gold

In-earová sluchátka pro pódiový odposlech nebo kvalitní poslech z mobilních zařízení využívající inovativní technologie konstrukce. Zlatá metalíza

Navrženo pro zvukový zážitek a transparentní reprodukci jsou považovány FXA7 jako zázrak čistého inženýrství. Vychutnejte si svěží , realistický zvuk z těchto komfortních in-earů.  Sluchátka jsou navržená i konstruovaná v USA a využívají inovativních technologií pro detailní zvuk a vysoký výkon.
 
Srdcem FXA7 in-ear monitorů je patentovaná kombinace single Hybrid-Dynamic Balanced Armature Array(HDBA) tweeter navržený speciálně pro kombinaci s precizním custom 9.25mm driverem and Groove-tuned™. Tato unikátní konfigurace generuje velmi transparentní zvuk s poutavými basy, bohatými středy a jasnými výškami ve frekvenci  6Hz-24kHz. Velmi citlivé monitory generují 110dB @1mW pro křišťálově čistý nezkreslený signál. S 16 Ohm +/- 10% @ 1kHz impedancí mohou být použita pro vyjimečný poslechový zážitek s mobilními zařízeními nebo smartphony. Konstrukce eliminuje až 22dB okolního hluku, snižuje interference a  zároveň chrání sluch od silných přechodových jevů, které mohou nastat při live produkcích a chrání nejcenější smysl hudebníka - váš sluch.
 
Použitím technologie 3D-printed digital hybrid technology je univerzální tvar odvozen od skenování tisíců uší. In-eary vyrobené za použití 3D printu jsou tak vhodné pro 95% uší a  pohodlná i při dlouhých produkcích. Odnímatelný MCXi™ silver-plated low-oxygen kabel je osazen kvalitními čtvercovými konektory, které dobře odolávají vlhkosti, pro kvalitní přenos signálu. Součástí je pouzdro pro transport, konektorová redukce i náčiní pro čištění a sada různých druhů nástavců.
 
  • Model Name: FXA7 Pro In-Ear Monitors, Gold
  • Model Number: 6885000000
  • Series: In-Ear Monitors
  • Color: Gold
  • Included Accessories: Deluxe Carrying Case, 1/8” to 1/4” Adapter, SureSeal™ Tips, Acoustic Filter Earplugs, Cleaning Tool and Cable
| Příslušenství | Příslušenství
Parametr Hodnota
Mikrofon a ovladač
Odnímatelný kabel
Výměnné náušníky
Konstrukce
citlivost (dB)
Rozsah do (kHz)
Rozsah od (Hz)
Použití
Impedance (Ohm)
Uložení
FENDER FXA7 PRO IN-EAR MONITORS Metalic Gold | Universální In-Earová sluchátka

Komentáře ke zboží FENDER FXA7 PRO IN-EAR MONITORS Metalic Gold

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Fender

Fender Musical Instruments Corporation je americký výrobce elektrických a basových kytar, kytarových zesilovačů a příslušenství. Tato značka je spjatá se jmény jako Jimi Hendrix, Eric Clapton, Keith Richards, David Gilmour a nespočet dalších.