• Registrace

FENDER SQUIER AFFINITY STRAT PACK TELE SET BB

FENDER SQUIER AFFINITY STRAT PACK TELE SET BB | Dárky pro začátečníky - 1
Doprava zdarma

FENDER SQUIER AFFINITY STRAT PACK TELE SET BB

Značka: Squier Katalogové číslo: 030-1618-650 Záruka: 24 měsíců
Kompletní kytarový set obsahující elektrickou kytaru Squier, kytarové kombo Fender 15G, obal na kytaru, kabel, popruh, trsátka
6 990 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 5 777 Kč
Původně s DPH: 7 028 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
FENDER SQUIER AFFINITY STRAT PACK TELE SET BB | Dárky pro začátečníky

Popis FENDER SQUIER AFFINITY STRAT PACK TELE SET BB

Kompletní kytarový set obsahující elektrickou kytaru Squier, kytarové kombo Fender 15G, obal na kytaru, kabel, popruh, trsátka

Kompletní kytarová sada Squier vám nabídne jednoduše všedhno v jedné krabici! Krásnou kvalitní elektrickou kytaru Squier Affinity Series™ Tele®,  a neuvěřitelně všestranné kytarové kombo Fender® Frontman 15.  Jsou dvěma nejdůležitějšími články toho, abyste mohli ihned začít. Sada obsahuje navíc instruktážní DVD, obal na kytaru, kytarový kabel, popruh pro hru ve stoje i trsátka.
Squier Affinity Series™ Tele®  v barvě Butterscotch Blonde je osazena snímači o konfiguraci SS - v klasickém třívrstvém pickguardu. Javorový krk i hmatník, černý pickguard a klasický telecaster tvar havy nástroje odkazují na klasickou historii legendárních kytar Fender.
Zapojením do 15-wattového komba Fender Frontman, které je součástí, získáte čistý i zkreslený zvuk elektrické kytary, upravitelný samostatnými korekcemi. Kombo je dvoukanálové, zvukově velmi universální, obvod obsahuje emulaci lampového aparátu. Libovolným nastavením gainu získáte od bluesových nakreslených zvuků po metalovou pilu. Výhodou pro učení se je sluchátkový výstup, stereo linkový vstup na předním panelu, do kterého můžete připojit jakýkoli přehravač a hrát spolu s přehrávanou hudbou.
Koupí této sady si pořizujete vše, co je třeba pro hru na elektrickou kytaru. Přestaňte snít, začněte hrát!!!
| Squier | Elektrické kytary
FENDER SQUIER AFFINITY STRAT PACK TELE SET BB | Dárky pro začátečníky

Komentáře ke zboží FENDER SQUIER AFFINITY STRAT PACK TELE SET BB

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.