• Registrace

HICON HIFI ERGONOMIC reproduktorový kabel 2x2.5m - 10m

HICON HIFI ERGONOMIC reproduktorový kabel 2x2.5m - 10m | Hi-Fi kabely - 1

HICON HIFI ERGONOMIC reproduktorový kabel 2x2.5m - 10m

Značka: Sommer Cable Katalogové číslo: HIE-225-1000 Záruka: 60 měsíců
HICON Hifi reproduktorový kabel nabízí vynikající kvalitu zvuku a příznivou cenu. Vnější rozměry 3,5x7,5 mm, vodiče 2x2,5mm s parametry 2x140x0,15mm,
599 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 495 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 metrů

Věrnostní systém 

Přihlaste se a za nákup produktu
získáte 5 bodů.

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Popis
Komentáře 
HICON HIFI ERGONOMIC reproduktorový kabel 2x2.5m - 10m | Hi-Fi kabely

Popis HICON HIFI ERGONOMIC reproduktorový kabel 2x2.5m - 10m

HICON Hifi reproduktorový kabel nabízí vynikající kvalitu zvuku a příznivou cenu. Vnější rozměry 3,5x7,5 mm, vodiče 2x2,5mm s parametry 2x140x0,15mm,

HICON Hifi reproduktorový kabel nabízí vynikající kvalitu zvuku a příznivou cenu. Vnější rozměry 3,5x7,5 mm, vodiče 2x2,5mm s parametry 2x140x0,15mm, kapacita 120 pf na 1m. Délka 10m.


HICON jako divize SOMMER CABLE se speciálně soustřeďuje na oblast spojovacích systémů. Zde je k dispozici velký sortiment konektorů a modulů, vše s označením - engineered in Germany.

Obě značky spojily svoje know-how a to do nové série kabelů HICON HiFi & Home.


Kabely z HICON HiFi & Home serie jsou perfektním řešením pro propojení Vašich kvalitních zařízení jako jsou Hifi komponenty, Multimedia a TV zařízení stejně tak jako počítačové a síťové prvky.


HICON HiFi & Home serie zahrnuje mimo jiné DisplayPort-, HDMI-, RCA/Cinch-, Scart-, YUV-RGB, SAT-/ Anténní kabely, adaptéry, konektory a mnohem více….


ERGONOMIC SERIES

Tato série je označována jako moderní, živá a charismatická a je tedy charakterizována podáním obrazu a zvuku v naprosto excelentní formě.

Zkrátka, vše co může mít hifista na srdci.


ERGONOMIC SERIES je charakterizována:

• Kabel z bezkyslíkaté mědi (OFC třída 4)

• Vedení SOMMER CABLE

• Praktické balení s průvodcem nabídky kabelů

• 5 let funkční záruka

HICON HIFI ERGONOMIC reproduktorový kabel 2x2.5m - 10m | Hi-Fi kabely

Komentáře ke zboží HICON HIFI ERGONOMIC reproduktorový kabel 2x2.5m - 10m

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Sommer Cable

Někdy bývají společnosti vytvořeny kvůli nedostatečné nabídce běžných produktů nebo proto, že tvůrci objevili mezeru na trhu. Dva podnikoví ředitelé a vývojví technici u SOMMER CABLE GMBH byli ctižádostiví hudebníci, kteří měli problémy s kvalitou kupovaných hudebních kabelů. Nouze tedy byla matkou myšlenky založit společnost dodávající špičkovou kvalitu. Krédem společnosti SOMMER KABEL GMBH dodnes zůstává: "Nakonec můžeme slyšet sebe z toho, co vy dostanete na konci kabelu."

Zobrazit produkty od Sommer Cable

Katalog Sommer Cable (elektronický - pdf)

Tištěný katalog Sommer Cable Vám zašleme zdarma společně s objednávkou. Pro získání stačí na konci objednávky do poznámky uvést text „Sommer Cable katalog“.