• Registrace

Hudební výchova 2 Pracovní sešit

Hudební výchova 2 Pracovní sešit | Pro školy, učebnice - 1

Hudební výchova 2 Pracovní sešit

Značka: MUSICDATA Katalogové číslo: HV2PS Záruka: 24 měsíců
Pracovní sešity jsou určeny pro výuku hudební výchovy v ZŠ
39 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 35 Kč
Původně: 46 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Popis
Komentáře 
Hudební výchova 2 Pracovní sešit | Pro školy, učebnice

Popis Hudební výchova 2 Pracovní sešit

Pracovní sešity jsou určeny pro výuku hudební výchovy v ZŠ

Titul Hudební výchova sešit 2 pro ZŠ obsahuje pracovní sešity jsou určeny pro výuku hudební výchovy v ZŠ. Učivo je předkládáno srozumitelnou a dětem přístupnou formou. Sešity obsahují základní hudební poznatky, které jsou následně procvičovány v konkrétních úkolech. Jednotlivé kapitoly jsou přehledně uspořádány a mají na sebe návaznost.

Pracovní sešity se neomezují pouze na psaní not, ale jsou zde také zastoupeny poznatky o hudebních nástrojích a skladatelích. Důležitým prvkem jsou hudební doplňovačky a zajímavosti. Sešity doplňují fotografie hudebních nástrojů a portréty skladatelů. Pracovní sešit Hudební výchova 2 navazuje na předchozí díl. Žáci doplňují noty (výšku i délku), názvy not a pomlky. Kapitoly o hudebních nástrojích jsou doplněny o nové poznatky. Je zde zastoupeno učivo, které popisuje orchestr a práci dirigenta, pěvecké sbory, zpěvní hlasy aj. Sešit obsahuje životní osudy a díla známých skladatelů. Ke každému skladateli je přidán námět na poslechovou činnost. | Notový materiál Notový materiál

0 1 0 0
Hudební výchova 2 Pracovní sešit | Pro školy, učebnice

Komentáře ke zboží Hudební výchova 2 Pracovní sešit

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.