• Registrace

Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava

Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava | Celolampové kytarové hlavy - 2
Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava | Celolampové kytarové hlavy - 3
Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava | Celolampové kytarové hlavy - 4
Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava | Celolampové kytarové hlavy - 5
Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava | Celolampové kytarové hlavy - 6
Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava | Celolampové kytarové hlavy - 7
Vyprodáno

Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava

Značka: Hughes & Kettner Katalogové číslo: 1006362 Záruka: 24 měsíců
COREBLADE je vítězem 'the best guitar amplifier in the world today.' Celolampový zesilovač,128 pamětí, 100W, ukládání parametrů na flash disk, delay
Popis
Komentáře 
Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava | Celolampové kytarové hlavy

Popis Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava

COREBLADE je vítězem 'the best guitar amplifier in the world today.' Celolampový zesilovač,128 pamětí, 100W, ukládání parametrů na flash disk, delay

Vítěz 'the best guitar amplifier in the world today.'

http://www.musicradar.com/news/guitars/the-20-best-guitar-amplifiers-in-the-world-today-515134/20

!!! Jedná se o vystavený kus z prodejny!!!! Nové lampy, plná záruka, bez oděrek a mechanického poškození.

 

Coreblade Metal Head 2010 celolampová kytarová hlava 100W:

• 4 Kanály Clean, Drive, Ultra I, Ultra - možno uložit do preset -128 pamětí

• Výkon: 10Wattů

• 4x EL34 nebo 6L6GC volitelné díky TSC control (automatické nastavení bias)

• 3x 12AX7

• 3 samostatné Digital-FX procesory: Reverb, Delay, Modulation (Chorus, Flanger, Phaser, Tremolo) - možno uložit do preset

• efektová smyčka přepínatelná a programovatelná seriovál/paralelní

• MI Footswitch FSM-432 MKII součástí balení - ovádání kanálů + Tap Delay

• Všechny ovládací prvky a nastavení lze uložit do 128 pamětí, inteligentní Noisegate, USB, Tube Safety Control (TSC), 128 volitelně přepisovatelných pamětí

 

Na základě bohatých zkušeností, získávaných přes čtvrt století, kdy Hughes & Kettner jako první na světě vyvinul plně programovatelný zesilovač AS 64, je COREBLADE novým standardem pro lampovou technologii i zvuk.

COREBLADE je lampový zesilovač nové generace se čtyřmi nezávislými kanály, ale přesto, že žádný z nich nemá speciální ovládací potenciometry pro své nastavení, lze každý jeho kanál zvlášť nastavit a následně uložit do jedné ze 128 pamětí. Každý kanál má jedinečný zvukový charakter a zpětná vazba v koncovém zesilovači má obrovský vliv na odezvu zesilovače na Váš styl hry. Proto byl navržen tento neuvěřitelně variabilní zesilovač s využitím unikátní zpětné vazby koncového zesilovače, která je automaticky překonfigurována, pokud přepnete kanály tak, abyste získali individuální zvuk z každého kanálu.

Tři integrované efektové moduly a inovativní IPM™ (Inversed Paralel Modulation) technologie Vám umožní nastavit a zdokonalit Váš tón s neuvěřitelnou přesností mícháním dry a wet signálu (čistě lampový analogový signál spolu efekty). Skvělé je, že si můžete dopřát výhody tohoto paralelního zapojení nejen pro reverb a delay, ale také pro chorus, phaser, flanger a dokonce i tremolo efekty. To znamená, že signál prochází nepřerušeně ze vstupního jacku do reproduktoru, tím zajišťuje Vašemu tónu potřebnou dynamiku a čitelnost. K němu se přidává afektovaný signál.

COREBLADE dodává Vašemu tónu však ještě mnohem více. Jeho profesionální vlastnosti a vybavení zjednodušují život muzikantům na pódiu, během jejich live turné, během přípravy na jakékoliv vystoupení, ve studiu. Vytvořte si doma nebo ve zkušebně zvuk, ten otestujte v kapele, změňte, přenastavte ..... S COREBLADE nic není problém. Máte 128 pamětí ....

Bezkonkurenčí pohodlí při přepínání během živého vystoupení.

Všechna tlačítka COREBLADE mimo MASTER volume jsou plně programovatelná a zahrnují integrované efektové moduly. 128 presetů je dostupných a připravených pro ovládání sešlápnutím tlačítek na přiloženém MIDI pedal boardu FSM 432.

Profesionální efektová smyčka SmartLoop™ FX routing:

FX loop - efektová smyčka - je také plně programovatelná, takže můžete libovolně integrovat externí efektové zařízení do Vašich presetů v COREBLADE. Efektová smyčka v Coreblade může být nastavena jednoduše na předním panelu jako paralelní nebo sériová, podle Vašich potřeb - pro každý preset zvlášť. Možnost MIDI přepínání signálových procesorů je další výhodou. COREBLADE má midi IN a MIDI Thru port.

Užitečné zálohování paměti na USB:

COREBLADE se může pochlubit funkcí, kterou nenajdete na žádném jiném lampovém zesilovači. Můžete uložit Vaše presety přímo na USB, aniž byste museli nejdřív k počítači. Pak je můžete archivovat nebo je přenést z jednoho zesilovače na druhý a z jednoho jeviště na jiné nebo z Evropy do USA .....

Extrémně přesná IDB™ noise gate - šumová brána:

Inteligentní duální Breakpoint šumové brány (noise Gate) měří úrovně signálu současně na dvou klíčových bodech - INPUT jack a výstup předzesilovače – v signálové cestě. Toto umožňuje šumové bráně přizpůsobit její reakci na intenzitu signálu tak, aby vyhovovala každé situaci. A to znamená, že jej můžete použít jak pro silné „ořezání“ velmi zkreslených signálů na jevišti nebo jako velmi citlivou šumovou bránu ve studiu.

TSC™ pro spolehlivý management lampového zesilovače:

Tube Safety Control neustále přizpůsobuje bias (klidový proud) pro zajištění optimálního provozu lamp. Tím nejen prodlužujete životnost lamp, ale zajišťujete i nejlepší tón, protože lampa pracuje v optimálním režimu. Zesilovač může pracovat s lampami EL34s nebo 6L6GC. TSC zajišťuje nejlepší tón kdekoliv a kdykoliv. Pokud je lampa vadná, i přesto můžete dokončit koncert (u 100W zesilovače vypne automaticky párovou lampu a dohráváte na zbylou dvojici lamp). Dokonce můžete vyměnit lampy během několika minut bez toho, aniž byste museli vzít lampu do servisu. Jenom prosím počkejte než vychladnou.

PRN™ tlačítka:

Každý potenciometr mimo master je tvořen speciálním programovatelným potenciometrem. Tyto potenciometry jsou vyrobeny s maximální přesností. Právě hodnoty z těchto potenciometrů se ukládají do pamětí zesilovače. Právě toto řešení Hughes & Kettner je skutečnou tube amp revolucí. Žádný zvuk není ukládán do paměti. COREBLADE není žádný modeling. Do pamětí se ukládají jen hodnoty odporů potenciometrů. Tím je zajištěn klasické lampové zpracování zvuku. Můžete se těšit na ovládání, které je spolehlivé a nestane se, že by díky němu Váš zesilovač selhal.

Made in Germany Custom Shop Hughes & Kettner® pracující s využitím normy ISO 9001

Váš COREBLADE je od základů postaven v Německu. Zkušení technici používají ty nejpřísnější normy, aby Vám přinesli výhody prvotřídního klasického spolehlivého lampového zesilovače s možnostmi, které v této kategorii nenaleznete. Na základě bohatých zkušeností, získávaných přes čtvrt století, kdy Hughes & Kettner jako první na světě vyvinul plně programovatelný zesilovač AS 64, je COREBLADE novým standardem pro lampovou technologii i zvuk.

Test Guitarplayer si můžete přečíst zde: http://www.guitarplayer.com/article/hughes-amp-kettner-coreblade/954

Výstupy: 1x 4 Ohms nebo 2 x 8 Ohms; 1x 8 Ohms nebo 2x 16 Ohms; 1x 16 Ohms

Doporučené repro: MC 412 CL

Rozměry: 742 x 270 x 254 mm

Hmotnost: 18,2 kg/40,12 lbs

 

| COREBLADE
Hughes & Kettner Coreblade byl představen v roce 2009. V roce 2011 byl nominován mezi "The 20 best guitar amplifiers in the world today" a stal se vítězem. Nejlépe je ocitovat závěr: "The Coreblade is a valve-powered beast of a flagship head with onboard digital effects, full MIDI control and everything that the modern touring heavy rock guitarist requires, including stadium-filling high-gain sounds." Byl postaven na bázi Switchblade, ale vylepšen - měl možnost mixovat současně elektrony EL34 a 6L6. Byl určen především pro metalové kytaristy (proto se stal základem pódiového vybavení Jeff Waters (Annihilator). Výkon 100W, ale zesilovač hrál i potichu. Byl vybaven efekty Reverb, Tap-Delay a Modulation (Chorus, Flanger, Phaser, Tremolo), Noise Gate, možností zálohování zvuků  USB-Memory Slot, efektovou smyčkou Serial/parallel a systémem kontroly a automatickým nastavováním elektronek TSC.
 
| Coreblade
Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava | Celolampové kytarové hlavy

Komentáře ke zboží Hughes & Kettner Coreblade Head lampová hlava

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Hughes & Kettner

Hughes & Kettner je předním výrobcem kytarových aparatur. Od roku 1984, kdy tato značka vznikla, se stala platným členem první extra ligy kytarových zesilovačů. Důkazem úspěšnosti jsou zesilovače řady Statesman a Switchblade - nositelé titulů "zesilovač roku" nebo nejlepší zesilovač na Frankfurtském veletrhu (ocenění m.i.p.a.).

Zobrazit produkty od Hughes & Kettner