• Registrace

Hughes & Kettner Switchblade 100 Combo

Hughes & Kettner Switchblade 100 Combo | Celolampová komba - 2
Již není v prodeji

Hughes & Kettner Switchblade 100 Combo

Značka: Hughes & Kettner Katalogové číslo: 1005157 Záruka: 24 měsíců
Celolampové kombo 100 W pro kytaru 4x EL34.128 pamětí, MIDI footswitch, efekty DFX. The Best Guitar Amp 2007. 1 ks.
Popis
Videa
Komentáře 
Hughes & Kettner Switchblade 100 Combo | Celolampová komba

Popis Hughes & Kettner Switchblade 100 Combo

Celolampové kombo 100 W pro kytaru 4x EL34.128 pamětí, MIDI footswitch, efekty DFX. The Best Guitar Amp 2007. 1 ks.

Pouze 1 ks.   Zesilovače Switchblade přináší zcela nové zvukové a uživatelské možnosti v kategorii klasických lampových zesilovačů. Switchblade byl vyhlášen jako „Guitar Top“ zesilovač roku 2008 na Frankfurt Messe a současně byl oceněn titulem nejlepší zesilovač „Soundcheck“.  
Switchblade je lampový zesilovač nové generace se čtyřmi nezávislými kanály, ale přesto, že žádný z nich nemá speciální ovládací potenciometry pro své nastavení, lze každý jeho kanál zvlášť nastavit a následně uložit do jedné ze 128 pamětí.
 
3 digitální procesory: Reverb + Delay + Modulation(Chorus flanger Tremolo)
  
Každý kanál má jedinečný zvukový charakter. Tento neuvěřitelně  variabilní zesilovač využívá unikátní zpětné vazby koncového zesilovače, která je automaticky překonfigurována, pokud přepnete kanály tak,  aby jste získali  individuální zvuk z každého kanálu.  Díky této koncepci se jedná o neuvěřitelně univerzální zesilovač, na který odehrajete funk, rock, pop  i fusion (viz. např. Allan Holdsworth).    
Zvuky se ukládají do paměti pomocí speciálních programovatelných  potenciometrů umožňujících uložení jejich parametrů 128 paměťové sloty. MIDI ovládání pak umožňuje bezproblémový přístup pouhým tlačítka nožního přepínače.  Jednoduše nastavte a uložte tón - budování zvukových bank nebylo nikdy tak snadné.  PRN™ tlačítka: Každý potenciometr mimo master je tvořen speciálním programovatelným potenciometrem. Tyto potenciometry jsou vyrobeny s maximální přesností. Právě hodnoty z těchto potenciometrů se ukládají do pamětí zesilovače.
 
Právě toto revoluční řešení Hughes & Kettner je skutečnou tube amp revolucí.  Žádný zvuk není ukládán do paměti. Switchblade není žádný modeling. Do pamětí se ukládají jen hodnoty odporů potenciometrů. Tím je zajištěn klasické lampové zpracování zvuku. Můžete se těšit na ovládání, které je spolehlivé a nestane, že by díky němu Váš zesilovač selhal.   
| GrandMeister
GrandMeister byl představen v roce 2013. Byl logickým pokračovaním úspěšné řady TubeMeister. Tedy malých a skvěle technicky vybavených "malých" zesilovačů. GrandMeister převzal nesmírně úspěšný koncept ze zesilovače Switchblade. Tedy přestože se jedná o celolampový čtyřkanálový zesilovač, máte  možnost ukládat do 128 pamětí zvuky, různě nastavené,  a to díky speciálním potenciometrům, jejichž hodnoty se ukládají. Toto vynikající řešení je doplněno o kvalitní efekty (reverb, delay a modulace (flanger, phaser, chorus, tremolo). Nechybí nadstandardní výbava - Red Box AE (umožní hrát přímo do PA nebo nahrávat autentický zvuk zesilovače s boxem bez mikrofonu), inteligentní Boost, výkonová brzda Power Soak: 40/20/5/1/0W, aplikace pro iPad zdarma ke stažení, Tube Safety Control (TSC) - řízení a kontrola lamp, Noise Gate, resonance.
| GrandMeister
Hughes & Kettner Switchblade 100 Combo | Celolampová komba

Videa k Hughes & Kettner Switchblade 100 Combo

Celolampové kombo 100 W pro kytaru 4x EL34.128 pamětí, MIDI footswitch, efekty DFX. The Best Guitar Amp 2007. 1 ks.

0 1 0 0
Hughes & Kettner Switchblade 100 Combo | Celolampová komba

Komentáře ke zboží Hughes & Kettner Switchblade 100 Combo

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Hughes & Kettner

Hughes & Kettner je předním výrobcem kytarových aparatur. Od roku 1984, kdy tato značka vznikla, se stala platným členem první extra ligy kytarových zesilovačů. Důkazem úspěšnosti jsou zesilovače řady Statesman a Switchblade - nositelé titulů "zesilovač roku" nebo nejlepší zesilovač na Frankfurtském veletrhu (ocenění m.i.p.a.).