• Registrace

IK Multimedia iRig BlueBoard

IK Multimedia iRig BlueBoard | MIDI a speciální kontrolery - 1
IK Multimedia iRig BlueBoard | MIDI a speciální kontrolery - 2
IK Multimedia iRig BlueBoard | MIDI a speciální kontrolery - 3

IK Multimedia iRig BlueBoard

Značka: IK multimedia Katalogové číslo: SIKM835 Záruka: 24 měsíců
iRig BlueBoard bluetooth MIDI pedál pro iPhon, iPad a Mac.
2 490 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 2 058 Kč
Původně: 2 800 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
IK Multimedia iRig BlueBoard | MIDI a speciální kontrolery

Popis IK Multimedia iRig BlueBoard

iRig BlueBoard bluetooth MIDI pedál pro iPhon, iPad a Mac.

iRig BlueBoard je bluetooth MIDI pedál pro iPhon, iPad a Mac. Tento pedál umožňuje kytaristům, basistům a klávesovým hráčům bezdrátové ovládání jejich mobilních iOS a Mac hudebních aplikací.


Bluetooth MIDI pedál (s rozsahem 10m).

4 podsvícené nožní spínače pro vysílání programu, banku a nebo jiných MIDI událostí.

Dva jack 6,3 vstupy pro připojení volitelného příslušenství – Expression pedálu, díky kterému je možné vysílat kontinuální MIDI události a nebo přepínače On/Off.

Bluetooth iOS aplikace běží na pozadí na bobilním iOS zařízení nebo na Macu a překládá Bluetooth události na MIDI.

Funguje na standardní AAA baterie.


iRig BlueBoard může být použit tak, aby rozšířil možnosti ovládání vašich oblíbených hudebních aplikací pomocí spínání různých přednastavení, změnou zvuků a nebo změnou parametrů efektů.


S iRig Bluetooth lze provozovat jakoukýkoliv software, který je kompatibilní s MIDI – jako je IK AmpliTube, VocaLive, SampleTank, iGrand Piano – a nebo jakoukoliv aplikaci, která je kompatibilní s Core-MIDI, jako je Apple GarageBand.


Toto velice mobilní zařízení využívá pro přenos událostí ze svých čtyřech podsvícených nožních přepínačů a případně dvou dalších volitelných pedálů, technologii Bluetooth 4.0. Pomocí aplikace pro iOS a softwaru pro Mac – iRig BlueBoard – je Bluetooth signál změněn na MIDI události a interně nasměrován do hudební aplikace, která na zařízení běží.


Vzhledem k tomu, že se jedná o bezdrátový přenos, můžete nastavit scénu nebo provést jakoukoliv změnu, aniž byste byli připoutáni k pódiu. Rozsah zařízení je 10m, což muzikantovi nabízí dostatek svobody, aby se mohl toulat po pódiu, což by s kabelem nebylo možné. Vzhledem k tomu, že jsou pedály podsvícené, jsou vždy snadno viditelné, za jakýchkoliv světelných podmínek, a to i na opravdu temném pódiu. Skutečnost, že iRig BlueBoard využívá bezdrátovou technologii, nezabírá žádné konektory vašeho mobilního iOS zařízení. Takže zároveň můžete použít 30-pinový dockovací konektor iOS zařízení nebo Lightning konektor pro připojení zařízení jako iRig HD, iRig MIDI nebo iRig Keys. Samozřejmě také můžete současně používat zařízení, která využívají mini-jakc iOS zařízení, jako je iRig nebo iRig Mic. | IK multimedia | Software

IK Multimedia iRig BlueBoard | MIDI a speciální kontrolery

Komentáře ke zboží IK Multimedia iRig BlueBoard

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.