• Registrace

IK MULTIMEDIA iRig Midi

IK MULTIMEDIA iRig Midi | Zvukové karty, Audio Interface - 1
IK MULTIMEDIA iRig Midi | Zvukové karty, Audio Interface - 2
IK MULTIMEDIA iRig Midi | Zvukové karty, Audio Interface - 3
IK MULTIMEDIA iRig Midi | Zvukové karty, Audio Interface - 4
IK MULTIMEDIA iRig Midi | Zvukové karty, Audio Interface - 5
IK MULTIMEDIA iRig Midi | Zvukové karty, Audio Interface - 6
Vyprodáno

IK MULTIMEDIA iRig Midi

Značka: IK multimedia Katalogové číslo: SIKM810 Záruka: 24 měsíců
IK MULTIMEDIA iRig Midi - Core MIDI rozhraní pro iPhone/iPod Touch/iPad.
Popis
Komentáře 
IK MULTIMEDIA iRig Midi | Zvukové karty, Audio Interface

Popis IK MULTIMEDIA iRig Midi

IK MULTIMEDIA iRig Midi - Core MIDI rozhraní pro iPhone/iPod Touch/iPad.

Core MIDI rozhraní pro iPhone/iPod Touch/iPad


IK Multimedia iRig MIDI přibližuje všechny MIDI klávesy, bicí automaty, pady bicích, pedály a další zařízení k iOS zařízení. Tato MIDI zařízení mohou ovládat nejen obsažený SampleTank FREE*, ale také vše ostatní ze světa Core-MIDI kompatibilních aplikací, jako GarageBand a mnoho dalších. Sledujte neustále se zvětšující seznam kompatibilních aplikací na zde. Také můžete použít iOS aplikace pro ovládání externího MIDI zařízení jako jsou zvukové moduly, DAW nebo osvětlovací systémy, přímo z mobilního zařízení.


iRig MIDI je velice kompaktní standardní Core MIDI rozhraní pro iOS zařízení, jež umožňuje připojit veškeré MIDI kompatibilní zařízení k iPhone®, iPod touch® a iPad®.

iRig MIDI je jediné kompaktní iOS MIDI rozhraní nabízející 3 MIDI konektory: IN/OUT/THRU. K těmto konektorům lze připojit jakékoliv standardní MIDI pomocí dvou dodávaných 1,6m dlouhých kabelů. iRig MIDI má také 2 LED diody pro zobrazování aktivity na MIDI vstupu a výstupu.


Součástí iRig MIDI je také micro USB konektor, včetně příslušného kabelu. Díky němu lze iOS zařízení připojit k jakémukoliv standardnímu USB zdroji pro kompletní napájení během dlouhého muzicírování.


Vlastnosti:

Standardní Core MIDI rozhraní s možností zapojení jakéhokoliv hardwarového MIDI zařízení k Core MIDI kompatibilní aplikaci jako SampleTank FREE a GarageBand®

Přímé připojení MIDI kláves, syntezátorů, bicích automatů, bicích ploch, pedálů s pomocí dvou dodávaných 1,6 m dlouhých MIDI 5-pinobých DIN kabelů

3 MIDI porty: IN/OUT/THRU.

2 LED diody pro zobrazování aktivity MIDI IN/OUT

Micro USB port může nabíjet iOS zařízení iOS

Obsažené Free aplikace:

SampleTank FREE* softwarový zvukový modul pro iOS, postavený na bázi samplů

iRig MIDI Recorder FREE*


* Všechny IK mobilní aplikace budou k dispozici ke stažení z App Store.Příklady použití

Existuje mnoho způsobů, jak mohou různí hudebníci, jako jsou klávesoví hráči, producenti, kytaristé, basáci, zpěváci a další, integrovat iRig MIDI do svého mobilního rigu.


iOS zařízení jako syntezátor/nástroj


K dispozici je řada nástrojů pro iPhone/iPad a je zábava na ně pomocí multi-dotykových displejů iOS zařízení. Je to ale nepraktické, pokud je chcete použít jako nástroj pro živé hraní. iRig MIDI dokáže použít libovolný MIDI klávesový kontrolér (od domácích digitálních pian až po pokročilé syntezátory nebo počítačové ovladače) jako vstupní zdroj MIDI dat pro iOS zařízení. Tak lze snadno ovládat nástroje běžným způsobem.
SampleTank pro iOS, který je součástí, nabízí vysoce kvalitní mobilní alternativu k tradičním softwarovým a hardwarovým zvukovým modulům. Od základů byl vystaven jako nástroj pro živé hraní. Zároveň obsahuje obrovskou, 1GB velkou, zvukovou knihovnu s více než 500 zvuky, které lze okamžitě použít.


Použití iRig MIDI s bicími automaty, pady stylu "MPC" a groove boxy

Připojení některého z těchto zařízení na vstup iRig MIDI umožňuje hrát hardwarovým zařízením na iOS nástroj nebo použít rytmické patterny externího zařízení s iOS aplikacemi jako jsou bicí a groove zvukové moduly. iRig MIDI také funguje jako snadno použitelný MIDI rekordér díky aplikaci iRgi MIDI Recorder, která je k diposozici zdarma.


A nebo mohou producenti přehrávat rytmické MIDI patterny nebo MIDI sekvence pomocí svých iOS zařízení a používat externí bicí automat nebo MIDI zvukové moduly připojené k výstupu iRig MIDI, jako zvukové moduly.


Použijte nožní kontrolér s kytarovými a zpěvovými aplikacemi

Připojení nožního MIDI ovladač ke vstupu iRig MIDI umožňuje uživateli ovládat aplikace efektů pro kytaru a baskytaru, jako jsou AmpliTube nebo aplikace vokálních efektů, jako je VocaLive. Tyto aplikace budou brzy aktualizovány pro příjem MIDI událostí. To uživateli umožní změnit nastavení nebo použít nožní ovladače k práci s wah, nebo jakýkoliv typep kontinuálně ovladatelného efektu. To také klávesovým hráčům, DJům a další muzikantům umožňuje ovládání iOS efektů, aniž by sundávali ruce ze svých nástrojů.


Pokročilé zapojení pomocí MIDI Thru

S jedinečným portem MIDI Theu iRig MIDI, může uživatel vytvářet složitější zapojení a používat iOS zařízení současně jako generátor zvuku a současně může vysílat zprávy do externího zvukového modulu, zatímco obě zařízení budou řízena jednou MIDI klaviaturou. Nebo lze nahrávat živé MIDI představení pomocí externího MIDI nahrávací zařízení, jako počítač!


Kompatibilní zařízení

- iPhone 4S

- iPhone 4

- iPhone 3GS

- iPod touch (4. a 3. generace)

- iPad 2

- iPad


Vyžaduje iOS 4.3 nebo novější.


Kompatibilní aplikace

V současné době existuje více než 50 aplikací, které používají Apple Core MIDI standard a jsou tedy kompatibilní s iRig MIDI. Následující seznam se neustále prodlužuje.

- 50in1 Piano HD

- AC-7 Core

- Amos: Another MIDI OSC Source

- Apache Fiddle

- BassLine

- bs-16i

- Crystal Synth XT

- eyoControl

- FL Studio Mobile HD

- FunkBox

- GarageBand

- grüvtron

- Horizon Synth

- iBend Midi Pro

- iRig MIDI Recorder

- Instrumental for iPad

- iSequence for iPad

- iVoxel

- KeyPlay

- KORG iELECTRIBE

- Korg IMS-20

- Koushion

- Little MIDI Machine

- LoopTastic HD

- Luminair for iPad

- MIDI Drums

- MIDI Monitor

- MIDI Pads

- MIDI Remote

- MIDI Surface 2

- MIDI Touch

- miniSynth Pro

- MoDrum

- Molten Drum Machine

- MOPHO To Go

- Music Studio

- NanoStudio

- NLog MIDI Synth

- NLogSynth PRO

- Organ+

- Pad MIDI

- Pianist Pro

- Piano Angel

- SampleTank

- SimpleMidiPad

- SoundPrisum Pro

- StepPolyArp

- Symphonix Evolution Player

- SynthX

- VTI Pro

- XENON Groove Synthesizer | IK multimedia | Software

0 1 0 0
IK MULTIMEDIA iRig Midi | Zvukové karty, Audio Interface

Komentáře ke zboží IK MULTIMEDIA iRig Midi

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.