Přepněte s námi na léto. Více informací.

 • Registrace

Naši zákazníci

Michal Pavlíček - Foto

Michal Pavlíček

Skladatel, kytarista, zpěvák a textař známý především z formací Stromboli, Pražský Výběr a BSP. Ve svém záběru má kromě rockových děl i tvorbu scénické a symfonické hudby. Na tvorbu jeho specifického zvuku používá mimo jiné Hughes &Kettner Duotone, lampy TAD EL34-SVT a studiový kondenzátorový mikrofon Audix CX212.

Chinaski - Foto

Chinaski

Česká pop-rocková skupina je držitelem mnoha ocenění a populární stálicí jak v rádiových stanicích, tak i mezi fanoušky. Kdo z nás by neznal hity jako Klára, Láskopád nebo 1970? Chinaski pro odposlech používají odlitky od firmy Ultimate Ears.

Petr Janda - Foto

Petr Janda

Skladatel, zpěvák, kytarista a frontman skupiny Olympic narozen v roce 1942 Praze. Legendární písně jako Pták Rosomák, Želva, Krásná neznámá, Kufr, Dynamit a mnoho dalších není třeba nikterak připomínat. Ač mnohaletý uživatel aparátů Marshall, přešel v nedávné době na lampový apárát Hughes & Kettner Switchblade 100W a Tubemeister 36 připojený k boxu TubeMeister 112. Na své akustické kytaře používá struny Guild.

Čechomor - Foto

Čechomor

Skupina zakládající svoji tvorbu na lidových písních z Čech, Moravy, Slezska a Slovenska. Držitelé několika cen Anděl ve svých hudebních aktivitách spoléhají na výrobky firmy Radial. Karel Holas si od nás nechal kompletně vybavit studio včetně konzole Audient ASP4816. Kapela k odposlechu používá odlitky od firmy Ultimate Ears.

Petr Bende - Foto

Petr Bende

Textař, skladatel a multi-instrumentalista z Újezdu u Rosic. Finalista soutěže Česko hledá superstar. V současnosti vystupuje se seskupením Petr Bende & Band. Autor několika hitů byl v minulosti hostem na tour Věry Špinarové a zazpíval si duet s Darou Roilins . Ve výbavení Petra Bendeho naleznete delay Strymon TimeLine, preamp pro akustickou kytaru Tonebone PZ-Pre a kombo Hughes & Kettner Statesman Dual EL84.

David Koller - Foto

David Koller

Rockový zpěvák, bubeník, skladatel a významná osobnost české hudební scény. Známý především jako lodivod legendární kapely Lucie. Vydal i několik sólových alb. Důležitou položkou v Davidově vybavení jsou německé kabely Sommer Cable.

Debbie - Foto

Debbie

Česko-německá zpěvačka, účastnice soutěže Česko hledá superstar. V součansoti spolupracuje s producentem Martinem Ledvinou, který s ní spolupracoval na vydání prvního alba Touch the Sun. Z vybavení u Debbie nelezneme například vokální mikrofon Audix OM6 a in-ear montoring system Mipro MI 808.

Kryštof - Foto

Kryštof

V současnosti jedna z nejoblíbenějších kapel v čele s Richardem Krajčem. Žánrově je kapela ve vodách pop-rocku. Skupina má za sebou několik úspěšných hitů jako Atentát, Rubikon, Obchodník s deštěm nebo Křídla z mýdla. Kromě odlitků od Ultimate Ears budete moci při koncertech shlédnout i unikátní limitovanou edici Fender Stratocaster 1956 NAMM 2011 z Fender Custom Shop.

Aneta Langerová - Foto

Aneta Langerová

Zpěvačka, vítězka prvního ročníku Česko hledá superstar známá také pro svoje zalíbení v Alanis Morissette a Edith Piaf. Aneta pro odposlech používá odlitky od firmy Ultimate Ears.

No Name - Foto

No Name

Slovenské pop-rockové seskupení z Košic. Kapely vydala několik výrazných a oblíbených desek jako Počkám si na zázrak, Slová do tmy nebo Čím to je. Ve vybavení No Name nalezneme aktivní DI box Radial JDX, DI box pro orchestrální nástroje Radial PZ-DI nebo lampy od TAD (Tube Amp Doctor).

Václav Neckář - Foto

Václav Neckář

Česká pěvecká a herecká legenda. V minulosti člen Golden Kids, v současnosti znám především díky soundtracku Půlnoční k filmu Alois Nebel, který natočil se skupinou Umakart. Na pódiu doprovodné kapely Václava Neckáře můžeme nalézt například hlavu Hughes & Kettner TubeMeister 18.

Škwor - Foto

Škwor

Česká skupina založená v roce 1998 je žánrově kombinací trashmetalu a punku. Kapela má za sebou má již 6 vydaných alb. Pro odposlech používá šestipásmová sluchátka Westone ES60.

Marek Ztracený - Foto

Marek Ztracený

Český zpěvák a skladatel, držitel ocenění Objev roku a autor singlu „Ztrácíš“. V minulosti spolupracoval s Martou Jandovou nebo Annou K. Marek používá zpěvový mikrofon Audix OM7 (tento mikrofon mimochodem používají například Red Hot Chilli Peppers, The Kiss, Pearl Jam nebo Peter Gabriel).

Ján Baláž (skupina Elán) - Foto

Ján Baláž (skupina Elán)

Slovenský skladatel, zpěváka, kytarista a člen základní sestavy legendární skupiny Elán spoléhá na zvuk kytarového aparátu Hughes & Kettner TubeMeister 18.

Robert Balzar - Foto

Robert Balzar

Fenomenální kontrabasista, baskytarista a skladatel. Člen skupin J.A.R., Robert Balzar Trio a Illustratosphere (Dan Bárta). Za sebou má spolupráci se jmény jako John Newman nebo Benny Golson. Ve výbavě můžeme nalézt například preamp Tonebone Bassbone od společnosti Radial.

Mirai - Foto

Mirai

Tříčlenná kapela ze severní Moravy ve složení Šimon Bílý, Mirai Navrátil a Michal Stulík od nás odebírá produkty Sommer Cable, Penn, Radial, American DJ a Neutrik.

Reference

Našich služeb využily mimo jiné i významné instituce.

 • Barrandov Studio
 • British Airways
 • Veletrhy Brno
 • Česká televize
 • Český rozhlas
 • ČEZ
 • Divadlo Archa
 • Hotel Hilton
 • Městské divadlo Brno
 • Škoda Auto
 • Filharmonie Brno
 • O2 arena
 • a další...