Přepněte s námi na léto. Více informací.

  • Registrace

Servisní centrum

Záruční i pozáruční servis

Součástí našich služeb je samozřejmě i záruční a pozáruční servis u nás zastoupených produktů. Servis provádějí pracovníci vyškolení jednotlivými výrobci.

Záruční servis

záruka je dána na veškeré vady materiálu a elektroniky po dobu platnosti záručního listu výrobce/dodavatele

Pozáruční a mimozáruční servis

zajišťujeme také servis zařízení, u kterých uplynula záruční lhůta, příp. servis zařízení, která byla dodána jiným dodavatelem

Smluvní servis

je určen pro zákazníky, kteří požadují servis přesahující podmínky záručních a pozáručních oprav dle jejich konkrétních požadavků jako např. garantovaný reakční čas opravy, preventivní prohlídky, nepřetržitá pohotovost, apod.

Servisní formulář

vyplňte a odešlete. Následně vyčkejte na přidělení servisního čísla (RMA), které obdržíte na uvedený e-mail ze servisního střediska. Servisní číslo poté uveďte viditelně na zásilku a odešlete nebo osobně doručte na adresu MusicData s.r.o., U Tržiště 1, 594 01 Velké Meziříčí, Česká republika.

K reklamaci v záruční lhůtě vždy přiložte kopii dokladu o koupi zboží. Zboží zaslané dobírkou, nebude převzato. Berte prosím na vědomí, že reklamace bez řádně vyplněného a podepsaného formuláře nebudou vyřízeny.

Servisní formulář nalezneš zde.

Kontaktní informace

email: servis@musicdata.cz