Přepněte s námi na léto. Více informací.

  • Registrace

Chcete být součástí našeho VIP programu?

Aktivním muzikantům a kapelám nabízíme výhodné dlouhodobé slevy za propagaci našeho e-shopu imusicdata.cz na webu i mimo něj.

Jak probíhá spolupráce?

Propagace může probíhat na několika úrovních - od klasického umístění banneru na Vaše webové stránky, propagace na sociálních sítích, přes umístění banneru do sdílené zkušebny/studia, samolepek na nástroje/přepravní obaly, až po bannery na koncerty. Výše a množství slev se odvíjí od počtu těchto aktivit. Propagační materiály (samolepky, letáky, bannery) Vám bezplatně zašleme. Veškeré tyto aktivity budeme pravidelně kontrolovat a v případě jejich přerušení budou Vaše slevy zrušeny.

Co za spolupráci dostanu?

Získáte ceny, které Vám jinde nenabídnou. Výše slevy je závislá například na kvalitě a návštěvnosti webových stránek, profilů na sociálních sítích a obecně na množství propagace. Slevy uvidíte a budete moci využít ve svém speciálním profilu, ke kterému Vám zašleme přístupové údaje.

Jak se můžu zapojit?

Napište nám na marketing@musicdata.cz. Do předmětu uveďte „Partnerský program“. V emailu uveďte, jaké formy propagace nám můžete poskytnout. Na všem ostatním se domluvíme. :-)