Přepněte s námi na léto. Více informací.

  • Registrace

Způsoby platby za zboží

Hotovost, on-line, splátky, faktura ...

Můžete zaplatit v hotovosti při převzetí zboží („Platba na dobírku“)

Pokud zvolíte tuto metodu jednoduše zaplatíte tomu, kdo Vám objednané zboží přivezl domů - dopravce, zaměstnanec České pošty, podle toho jaký způsob dopravy jste si zvolil. V tomto případě odesíláme objednávku ihned, jakmile je připravená a kompletní – není třeba čekat na potvrzení o platbě. Tento způsob platby je zpoplatněn částkou 30 Kč.

Můžete zaplatit přes internet - Platba bezhotovostním převodem před dodáním zboží („Platba předem na bankovní účet“)

Platbu poukážete před dodáním zboží na náš účet č. 176191656/0600. Jako variabilní symbol pro platbu použijte číslo objednávky. Všechny tyto informace dostanete automaticky po dokončení objednávky. V tomto případě odesíláme objednávku po potvrzení o zaplacení objednávky.

Můžete zaplatit platební kartou ("Platební karta VISA, MasterCard")

Po dokončení objednávky budete automaticky přesměrován na webové stránky smluvního partnera pro zadání potřebných údajů o Vaší kartě. V současné době je tento způsob platby možný u platebních karet typu MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic, VISA a Visa Electron. V tomto případě odesíláme objednávku ihned, jakmile je připravená a kompletní, platba kartou je rychlá a potvrzení o platbě do internetového obchodu přichází ihned. V případě, že by z nějakého důvodu platba kartou neproběhla, kontaktujte nás, rádi se s Vámi domluvíme na jiném způsobu.

Můžete využít internetového úvěru firmy Hello Bank! („splátkový prodej – Hello Bank!")

Jako způsob platby si vyberte financování společností Hello bank!. Po odeslání objednávky vyplníte žádost o poskytnutí úvěru. V případě, že Vám byla žádost schválena, stačí nám dodat (poštou či osobně) podepsanou smluvní dokumentaci včetně potřebných dokladů (viz níže). Objednávku zpracujeme a zboží si pak po potvrzení, že je připraveno, můžete vyzvednout, nebo ho doručíme až domů. Více info zde.

Můžete si nechat zboží poslat na fakturu se splatností („Faktura – pouze pro instituce“)

Tento způsob úhrady je určený pro instituce jejichž zřizovatelem je stát, kraj nebo město (školy, státní rozpočtové a příspěvkové organizace). Zboží v tomto případě můžeme zasílat ihned po připravení objednávky. Splatnost faktury je 7 dní.

Při využití všech způsobů platby si vyhrazujeme právo změny cen.