Ve dnech 17.11. a 18.11.2017 je zavřená naše kamenná prodejna. Na e-shopu můžete objednávat neustále - zboží expedujeme 20.11.2017.

  • Registrace

Intelix FLX-HI4

Intelix FLX-HI4 | Maticové přepínače - 1
Doprava zdarma

Intelix FLX-HI4

Značka: Intelix Katalogové číslo: FLX-HI4 Záruka: 24 měsíců
Vstupní modul 4xHDMI pro matice FLX
21 143 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 17 474 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Věrnostní systém 

Přihlaste se a za nákup produktu
získáte 211 bodů.

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Ke stažení
Komentáře 
Intelix FLX-HI4 | Maticové přepínače

Popis Intelix FLX-HI4

Vstupní modul 4xHDMI pro matice FLX

Vstupní modul 4xHDMI pro matice FLX
 
FLX-HI4 je modul se čtyřmi HDMI vstupy pro matice Intelix FLX. Podporuje vysoké rozlišení, 3D a 48-bit barevné schéma při 1080p. Audio signál až do 7.1.
 
Modul pro matice: FLX-8X8A, FLX-88, FLX-1616, FLX-3232
4 HDMI vstupy
Kompatibilní s HDCP
 
| Maticové přepínače
Maticové přepínače umožňují směrování jednoho či více vstupních video signálů do většího množství nezávislých zobrazovačů. Na každém jednotlivém monitoru se zobrazuje rozdílný obsah - například Apple TV, DVD přehrávač, přímý přenos z kamery. Využití je široké, od barů, restaurací s salónky a meetingovými místnostmi,přes velké hotelové komplexy a kancelářské budovy. Nejmenší zařízení nabízejí 4 vstupy a 4 výstupy, modulární matice dovolují až 32 vstupních a výstupních portů. Vzdálené ovládání je snadné přes webové rozhraní.
| Vstupní karty
Intelix FLX-HI4 | Maticové přepínače

Intelix FLX-HI4

Vstupní modul 4xHDMI pro matice FLX

Odkazy k výrobku Intelix FLX-HI4

Intelix FLX-HI4 | Maticové přepínače

Komentáře ke zboží Intelix FLX-HI4

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Intelix

Distribuce video a audio signálu a komplexní řešení distribuce v rámci multifunkčních budov představuje stále častější požadavky nově vznikajících projektů. Americká firma Intelix nabízí širokou paletu profesionálních produktů splňující vysoké požadavky AV integrátorů.

V nabídce jsou komplexní All-One řešení vyhovující univerzálnímu využití v přednáškových a prezentačních sálech, tak maticové modulární video systémy s možností napojení na průmyslové řídící systémy. Systémy jsou plně kompatibilní s maximálními současnými obrazovými formáty a jsou připraveny na nastupující vysoká rozlišení 2K/4K.


Zobrazit produkty od Intelix