Až do pondělí 27.11. probíhají v rámci akce Black Friday extrémní slevy až -63%. Koukněte na ně! Zobrazit.

  • Registrace

JB JBLED A8

JB JBLED A8 | Wash otočné hlavy - 1
JB JBLED A8 | Wash otočné hlavy - 2
JB JBLED A8 | Wash otočné hlavy - 3
JB JBLED A8 | Wash otočné hlavy - 4
JB JBLED A8 | Wash otočné hlavy - 5
JB JBLED A8 | Wash otočné hlavy - 6
JB JBLED A8 | Wash otočné hlavy - 7
Doprava zdarma

JB JBLED A8

Značka: JB Lighting Katalogové číslo: JBLED-A8-RGBW Záruka: 24 měsíců
LED Wash otočná hlava (moving head), zoom 8-48st, 37x RGBW multichip LED v 15W třídě.
130 990 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 108 256 Kč
Původně s DPH: 137 990 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Věrnostní systém 

Přihlaste se a za nákup produktu
získáte 1 309 bodů.

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Videa
Ke stažení
Komentáře 
JB JBLED A8 | Wash otočné hlavy

Popis JB JBLED A8

LED Wash otočná hlava (moving head), zoom 8-48st, 37x RGBW multichip LED v 15W třídě.

LED Wash otočná hlava (moving head), zoom 8-48st, 37x RGBW multichip LED v 15W třídě, separátní CTC kanál, dimmer 0-100% s vysokým rozlišením, true-color stmívání, integrovaný W-DMX přijímač, příkon typicky 280W max. 500W, hmotnost 11kg. | JB LIGHTING Otočné hlavy Wash
JB Lighting je významným inovátorem v použití LED technologie u otočných hlav (moving heads). Světově první profesionální otočná hlava typu Wash na bázi LED nesla označení VaryLED a stala se bestsellerem. Především kvalitní stmívací elektronika LED technologie odlišila VaryLED od konkurenčních napodobenin. Revoluční koncept dotáhl JB Lighting k dokonalosti v druhé generaci otočných LED wash s označením JBLED A7. Jednalo se o první LED wash hlavu s elektronickým zoomem, za kterou získala firma JB Lighting ocenění PLASA SILVER AWARD 2008.
 
Evoluce pokračuje a výsledkem je třetí a čtvrtá generace otočných hlav typu Beam/Wash s označením A8, A12, Sparx 7 a Sparx 10.
 
Čtvrtá generace Beam/Wash hlavy Sparx 10 je vybavena unikátní kruhovou optickou předsádkou s minimálním rozestupem čoček. Díky optice je výstupem Sparx 10 perfektní čistý beam bez parazitního světla a při pohledu do reflektoru je vidět spojitý kruhový bod jako u konvenčních reflektorů. Sparx 10 je vybaven několika efektovými vrstvami, které umožňují nespočet kombinací barev a vzorů. Každou LED je možné řídit i samostatně, což umožňuje integraci do pixel mapping aplikací. Rozsah zoomu je 4–40°.
 
Výkonné 3fázové krokové motory zajišťují vysokou rychlost a přesnost PAN/TILT pohybu, zatímco úroveň hluku zůstává na velmi nízké úrovni. Sparx 10 je standardně dodáván s integrovaným bezdrátovým DMX přijímačem. Elegantní design se štíhlým profilem otočné části i základny vypadá skvěle a vzhledem k výkonu jsou rozměry velmi kompaktní.
JB JBLED A8 | Wash otočné hlavy

Videa k JB JBLED A8

LED Wash otočná hlava (moving head), zoom 8-48st, 37x RGBW multichip LED v 15W třídě.

JB JBLED A8 | Wash otočné hlavy

JB JBLED A8

LED Wash otočná hlava (moving head), zoom 8-48st, 37x RGBW multichip LED v 15W třídě.

JB JBLED A8 | Wash otočné hlavy

Komentáře ke zboží JB JBLED A8

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

JB Lighting

V jižní části Německa poblíž Stuttgartu stojí továrna firmy JB-lighting. Od roku 1987 tady pod jednou střechou vyvíjí a vyrábí inteligentní osvětlovací techniku vysoké kvality. Produkce zahrnuje profesionální otočné hlavy typu spot a wash, známé pod názvy Varyscan, Varycolor, VaryLED a JBLED. Významnou část produkce tvoří pulty pro živé svícení řady LICON.

Zobrazit produkty od JB Lighting