• Registrace

KORG microKey-37

KORG microKey-37 | MIDI Keyboardy, Master Keyboardy - 1

KORG microKey-37

Značka: KORG Katalogové číslo: korg-microkey-37 Záruka: 24 měsíců
Perfektní volba pro ovládání hudebního SW v počítači – při produkci i při živém hraní.
2 690 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 2 223 Kč
Původně: 2 690 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
KORG microKey-37 | MIDI Keyboardy, Master Keyboardy

Popis KORG microKey-37

Perfektní volba pro ovládání hudebního SW v počítači – při produkci i při živém hraní.

microKEY je štíhlý, lehký, USB napájený a kompatibilní s veškerým hudebním software, využijete jej ve vlastním, kompaktním PC studiu.


Hlavní vlastnosti


USB MIDI keyboard – tenký, lehký a USB napájený37 rychlostně citlivých klávesKomfortní a snadno hratelná Natural Touch klaviaturaFunkce Octave Shift a Key Transpose zpřístupňují celý MIDI notový rozsahKolečka Pitch Bend a Modulation dodají vaší hře výrazDuální USB port je ideální pro přidání ke Korg nanoPAD či nanoKONTROL (či jinému USB zařízení) do sestavy


Mini klaviatura s přirozenou odezvou

microKEY je vybaven 37 rychlostně citlivých mini kláves, shodných s těmi, jež používají Korg microKORG XL Analog Modeling syntezátor/vokodér a microSTATION Music Workstation. Z hlediska odezvy a feelingu byla klaviatura velmi pečlivě vyvíjena. Proporce černých a bílých "waterfall" kláves jsou upraveny na optimální hratelnost, takže velmi snadno zahrajete akordy, glissanda i rychlé fráze. microKEY přesně předává dynamiku vaší hry do každého SW balíku.


Rozšířený rozsah a výraz

Tlačítka Octave Shift umožňují rozšířit rozsah microKEY o čtyři oktávy v obou směrech – nahoru i dolů. Key Transpose umožňuje zahrát na jakoukoliv klávesu. Obě tyto funkce, použité současně, tak nabízí přístup k celému MIDI notovému rozsahu. Chcete-li přidat nezvyklý výraz vaší hře, je microKEY dále vybaven jak Pitch Bend, tak Modulation kolečkem.


Všestranné USB

Nový microKEY lze v podstatě využít i jako USB hub. Dva USB porty (typu A) umožňují rozšířit vaše ovládací centrum připojením Korg nanoPAD nebo nanoKONTROL – či jiného USB zařízení!


Editační software zdarma

Stáhněte si zdarma "KORG KONTROL Editor" a upravte microKEY pro svou produkci či sestavu pro živé hraní. Použitím SW editoru, můžete nastavit odezvu keyboardu na jednu ze speciálních křivek dynamiky, nebo na pevnou hodnotu. Kromě toho, rozsah kolečka modulace lze upravit nastavením na minimum či maximum hodnot Control change.

*KORG KONTROL Editor si můžete stáhnout ze stránek Korg.com a distributorské webové stránky Korg ve vaší zemi.


Se SW licenčním balíčkem můžete hrát ještě dnes

microKEY má přibaleny následující software licence a slevové kupony, takže můžete začít pracovat na svých hudebních dílech rovnou. | KORG | Klávesy

KORG microKey-37 | MIDI Keyboardy, Master Keyboardy

Komentáře ke zboží KORG microKey-37

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.