• Registrace

Korg PC 1 ladička

Korg PC 1 ladička | Klipové ladičky - 1

Korg PC 1 ladička

Značka: KORG Katalogové číslo: korg-pc-1 Záruka: 24 měsíců
Kompaktní, přesná a snadno použitelná,pitchclip je diskrétní, chromatická, klipová ladička, ideální pro kytaristu.
440 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 364 Kč
Původně: 440 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Popis
Komentáře 
Korg PC 1 ladička | Klipové ladičky

Popis Korg PC 1 ladička

Kompaktní, přesná a snadno použitelná,pitchclip je diskrétní, chromatická, klipová ladička, ideální pro kytaristu.

Vlastnosti ladičky:

Je to jednoduchá a pohodlná, stylová, chromatická ladička

Nový kompaktní, lehký a diskrétní design

Vysoce přesná a ultra citlivá, se širokým rozsahem detekce

Kontrastní, jasný a dobře čitelný LED displej

Reverzní displej zajišťuje dobrou čitelnost při montáži na kteroukoliv stranu hlavy kytary

Spolehlivý, vysoce stabilní design klipy

Automatické vypnutí prodlužuje životnost baterie

Klipové ladičky Korg jsou používané a oblíbené hráči na celém světě, takže si získaly rychle renomé standardního vybavení moderního kytaristy. Kompaktní, dostupná a snadno použitelná ladička Pitchclip je nejnovějším přírůstkem populární rodiny klipových ladiček Korg. Jednoduchá a uživatelsky přívětivá ladička Pitchclip nabízí velmi přesné ladění, vnímavou a rychlou odezvu i vynikající viditelnost. Pitchclip je volbou pro každého kytarového i basového hráče, který vyžaduje rychlé, přesné a bezproblémové naladění. Jednoduchá, pohodlná, klipová ladička

Stěžejními vodítky při vývoji pitchclip byly jednoduché, užitečné vlastnosti a snadné použití. Nasaďte ladičku na hlavu kytary, zapněte ji a můžete rovnou ladit. Jakmile brnknete na strunu, piezzo senzor ihned sejme vibrace nástroje a vyznačí výšku tónu na stupnici.


Kompaktní, lehký a diskrétní design

Část ladičky pitchclip s displejem je mimořádně kompaktní, protože prostor pro baterie byl integrován do těla klipy. Displej se stupnicí má elegantní design, bez výčnělků, což dovoluje diskrétní a nikde nevyčnívající nasazení na nástroj. Je příjemná a lehká, takže Pitchclip snadno zasunete do kapsy saka nebo kufru kytary, kde nebude zavazet ani zabírat cenný prostor, takže ji můžete vzít kamkoliv.


Vysoce přesná a ultra citlivá, se širokým rozsahem detekce

Může se pochlubit rychlou detekcí a zpracováním zvuku, s přesností ±1 cent a rozsahem detekce, který sahá od A0 do C8, takže Pitchclip předčí převážnou většinu klipových ladiček na dnešním trhu. Díky kombinaci příznivé ceny a rozšířeného displeje, má Pitchclip výhodný poměr cena/výkon.


Kontrastní, jasný a dobře čitelný LED displej

LED displej ladičky Pitchclip zajišťuje vysoký kontrast a široký úhel náhledu, indikace stupnice zůstává jasně čitelná i na temném podiu. Lze ji nastavit v rozsahu 120st., takže je stupnice/ displej hráči viditelná vždy v přirozené poloze. Režim Display reverse zajišťuje snadné natočení

Tato funkce umožní jednoduše a rychle obrátit postavení displeje, jeho dolní a horní okraj. Nemůže se tedy stát, že by hráč viděl informaci na displeji vzhůru nohama, bez ohledu na to, zda je připevněna na přední nebo zadní straně hlavy kytary. Při zapnutí jen podržíte vypínač déle a displej se výškově převrátí. Nyní si tedy muzikant může zvolit polohu, která mu nejlépe vyhovuje, a samozřejmě to znamená, že díky této funkci je ladička Pitchclip výbornou volbou i pro levoruké hráče.


Spolehlivý, vysoce stabilní design klipsy

U klipy byl použit nově vyvinutý typ gumy, který umožňuje spolehlivé upnutí na různé nástroje, včetně ukulele, elektrické basy, klasické kytary, apod. Přemístěním prostoru pro baterie do sekce klipy, se odlehčila a ztenčila část s displejem, tím se snížilo těžiště a montáž je tudíž bytelnější, než kdykoliv předtím.


Automatické vypnutí prodlužuje životnost baterie

Díky použití běžně dostupné lithiové mincové baterie (CR2032) nabízí ladička štědrých 17 hodin provozu. Funkce Auto Power-Off automaticky vypne Pitchclip, pokud není detekován zvuk po dobu cca 10 minut, takže se zabrání zbytečnému plýtvání energií baterie.
Životnost baterie: cca 17 hodin (A4 na vstupu)


Rozměry (Š x H x V): 52 x 24 x 34 mm


Hmotnost: 18 g (včetně baterie)

Přibaleno CR 2032 baterie | KORG | Příslušenství

Korg PC 1 ladička | Klipové ladičky

Komentáře ke zboží Korg PC 1 ladička

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.