• Registrace

LED LENSER H14.2

LED LENSER H14.2 | Svítilny - 1
LED LENSER H14.2 | Svítilny - 2
LED LENSER H14.2 | Svítilny - 3
LED LENSER H14.2 | Svítilny - 4

LED LENSER H14.2

Značka: LED LENSER Katalogové číslo: 7299 Záruka: 24 měsíců
LED čelová svítilna, několik světelných funkcí. Světelný tok 350lm, dosvit 260m. Napájení 4xAA baterie, hmotnost 340g. Součástí jsou AA baterie.
2 320 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 1 917 Kč
Původně: 3 273 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
LED LENSER H14.2 | Svítilny

Popis LED LENSER H14.2

LED čelová svítilna, několik světelných funkcí. Světelný tok 350lm, dosvit 260m. Napájení 4xAA baterie, hmotnost 340g. Součástí jsou AA baterie.

Nejvýkonnější čelovka na tužkové baterie řady H od Ledlenseru nese označení H14.2. Uživatele uchvátí úctyhodným výkonem 350 lumenů, zvýšenou odolností i propracovanějším ovládáním. Pomocí dvou spínačů dosáhnete velmi jemného ovládání toku světla. První ovladač u reflektoru přepíná jednotlivé naprogramované funkce (boost, power, eco, strobo), druhý ovladač umístěný na zásobníku na baterie reguluje intenzitu světla. Čelovku lze též dlouhým osmivteřinovým stiskem tlačítka zamknout, aby nedošlo k náhodnému rozsvícení v batohu. Reflektor lze jednoduchým pohybem odpojit od čelenky a posvítit jím i do těžko přístupných míst. Stejně tak lze odepnout bateriový box a umístit jej na opasek, do kapsy, či do brašny.
 
Vylepšená optická čočka umožňuje světelný kužel při plném zaostření doplnit o druhý kužel pro lepší viditelnost do stran. Ergonomicky tvarovaný box na baterie je vybaven polyuretanovým potahem pro maximální pohodlí, což je dáno i dokonalým vyvážením svítilny. Samozřejmostí je zvýšená odolnost proti povětrnostním podmínkám i proti nárazu, pozlacené kontakty prakticky nepodléhají korozi. I proto je na všechny originální produkty Ledlenser sedmiletá záruka.
 
Balení obsahuje:
- svítilnu
- samolepku 100% originál
- 4 x AA beterie
- návod
 
Technické údaje:
Rozměry
Dosah světla Boost/ Low Power: 260/100 m
Světelný tok - Boost/Low Power: 350/60 lm
Doba svícení - Boost/Low Power: 8/60 h
Hmotnost: 347 g
Baterie: 4 x AA 1.5V
Certifikace odolnosti: IPX4
LED: High End Power LED
 
Technologie:
 
Smart Light Technology
Různé oblasti použití vyžadují individuální nastavení svítilen a individuální funkce. Z tohoto důvodu byla vytvořena nová technologie „SMART LIGHT TECHNOLOGY“, neboli Chytrá světelná technologie. Zkratka SLT.
 
Advanced Focus System
Spojením čočky a reflektoru vznikla unikátní technologie, která nemá ve světě obdoby. Vznikla tak reflektorová čočka umožňující zaostření paprsku světla s plynulým přechodem z širokého homogenního kruhu světla do ostrého svazku a naopak. Ostření se provádí jednoduchým posunutím hlavy svítilny dopředu (zaostření) nebo dozadu (rozostření). Svítilny LED LENSER jako jediné na světě využívají principu lomu světla. Běžné svítilny pouze odrážejí světlo od reflexních ploch uvnitř hlavy svítilny.
 
Mezinárodní patenty AFS
Patent-No. China: ZL 200680000752.1Patent-No. Europe: EP 1880 139 B1Patent-No. USA: 7,461,960Patent-No. HongKong: 1108730
 
Turning Focus
Je rychlý a spolehlivý mechanismus
- ostření LED svítilny. Otáčením hlavy
- svítilny docílíte v okamžiku rozostření
- nebo zaostření paprsku světla.
  
Odolnost IPX4-8
LEDLENSER vás nezklame za sněhu i deště.
ODOLNOST PROTI NÁRAZU
Svítilny jsou odolné proti pádu z výšky.
Splňují všechny svítilny.
 
Pozlacené kontakty
Zlato je velmi speciální materiál. Kvůli zlatu se vedly války, okrádají se a vraždí lidé. Dnes se stále častěji dozvíte, že zlato je vynikající elektrický vodič a je extrémně odolné. Jeho odolnost spočívá ve schopnosti nepodléhat korozi a ve vysokém stupni chemické odolnosti. Odhaduje se, že přibližně 70% poruch svítilen lze přičíst korozivním poškozením způsobených kyselinou nebo plynem z baterií.  Proto mají svítilny LED LENSER pozlacené kontakty. Díky tomuto drahému opatření vydrží svítilny LED LENSER celá desetiletí.
 
Materiály svítilen se také liší ve své elektrické vodivosti. Při vysokém zatížení se některé vodiče zahřívají a díky tomu odpor v takovémto materiálu roste, ubývá napětí a protékající energie se přeměňuje na teplo, což je u elektrického ohřívače žádoucí, ale u svítilen je to přesně naopak. Energie dodávaná z baterií nesmí ohřívat kontakty, ale být dodávána do LED diody. Mnoho konkurenčních výrobců používá levné kontakty, což se projeví výrazně na výkonu svítilny i její době použití. Díky pozlaceným kontaktům vydrží elektronika svítilen LED LENSER neporušená desítky let.
 
 
Tato čelová svítilna Led Lenser H14.2 je nenabíjecí a nelze použít ani nabíjecí akumulátor ze svítilny Led Lenser H14R.2.
| LED LENSER | Led svítilny
LED LENSER H14.2 | Svítilny

Komentáře ke zboží LED LENSER H14.2

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

LED Lenser

LED LENSER je výrobce vysoce kvalitních profesionálních LED svítilen.