• Registrace

LED LENSER H7

LED LENSER H7 | Svítilny - 2
LED LENSER H7 | Svítilny - 3
LED LENSER H7 | Svítilny - 4
LED LENSER H7 | Svítilny - 5
Již není v prodeji

LED LENSER H7

Značka: LED LENSER Katalogové číslo: 7497 Záruka: 24 měsíců
LED čelová svítilna, tři funkce. Světelný tok 170lm, dosvit 180m. Napájení 3xAAA baterie, hmotnost 120g. Včetně baterií AAA a pouzdra.
Popis
Alternativy
Komentáře 
LED LENSER H7 | Svítilny

Popis LED LENSER H7

LED čelová svítilna, tři funkce. Světelný tok 170lm, dosvit 180m. Napájení 3xAAA baterie, hmotnost 120g. Včetně baterií AAA a pouzdra.

Prodej tohoto modelu je již ukončený a nástupce je Led Lenser H7.2 .
 
Nový model Led Lenser H7.2 - http://imusicdata.cz/led-lenser-h7.2
 
Profesionálové jsou nadšeni. Systém Advanced Focus System, který je chráněn patentem v Německu i v zahraničí, reguluje světlo do dálky a kruhové světlo do blízka. Díky tomu budou vaše outdoorové aktivity příjemnější a bezpečnější. Přesvědčí vás nejen funkce plynulého regulování intenzity světla, ale i výklopná hlava a jedinečný design.  Čelová svítilna LED LENSER® H7, lahůdka pro naše profesionály…vyniká excelentní svítivostí. LED LENSER® H7 s unikátní funkcí zaostřování světelného paprsku, elektronickým tlumením intenzity světla (viz snímek), světelným tokem 170 lumenů s dosvitem přes 180m staví čelovku LED LENSER® H7 na přední místo mezi čelovými diodovými svítilnami nejen z rodiny LED LENSER®.   Přes svou hmotnost 117 g, je vybavena tou nejlepší technikou a pozlacenými kontakty. Proud světla zaostříte/ rozostříte mechanicky, ovladačem (posunem reflektoru). Parametry zaostřování ze vzdálenosti 3 m: Zaostřený kruh má průměr 60 cm, rozostřený kruh má průměr 220 cm.   Páčkovým regulátorem na bateriové schránce plynule měníte intenzitu světla čelovky v rozsahu cca. 10% - 100%. DIODA: 1 ks. Cree má životnost až 100 000 hod. Alkalické baterie- 3 ks. AAA „mikrotužky“ jsou součástí dodávky. Vydrží až na 54h- provozu.   Ovládání této čelovky kovovým tlačítkem s životností mikrospínače až 50 000 cyklů je praktické. Výklopný reflektor (90 stupňů). Čelová svítilna LED LENSER® H7 je odolná běžné postřikové vodě.  VYSVĚTLIVKY: Měření parametrů LED LENSER ® , doby životnosti baterií a nové značení na (v) obalech (již od r. 2010). * Světelný tok - jednotka světelného toku je 1 Lumen (počet lumenů). Měří se v maximální paprskové vzdálenosti (v metrech), v nejjasnější variantě po zapnutí svítilny s novou sadou nových alkalických baterií LED LENSER ® . Výsledky průměrných hodnot se mohou lišit v závislosti na typu diody, typu a stavu baterií v rozsahu = +-15%. ** Průměrná doba životnosti baterií při svícení byla měřena do posledního zbytku energie, p oslední zbytek světelného toku při tom neklesl pod 1 lumen. Nové značení parametrů jednotlivých výrobků je umístěno na vnitřních stranách obalů, nebo na vnějších stranách (balení BLISTER)- (piktogramy).  Světelný tok*:viz vysvětlivky  170 lm Dosvit:*viz vysvětlivky  180 m Dioda:  1 ks. 3W CREE XRE Baterie:  1,5 V alkalické 3x AAA doporučeno výrobcem Doba svitu:** viz vysvětlivky  za 54 hod. polkles na 1 lumen Kapacita:  5, 4 Wh Zaostřování/ tlumení jasu:  ANO/ ANO Hmotnost s bateriemi:  117g Průměr reflektoru/ čočky:  24mm/ 19mm
| LED LENSER | Led svítilny
LED LENSER H7 | Svítilny

Alternativy pro LED LENSER H7

Není LED LENSER H7 zboží, které jste hledal? Zkuste si vybrat z námi nabízených alternativ s podobnými parametry. Vybírat můžete také z dalšího zboží zařazeného v kategorii Svítilny.

LED LENSER H7.2
1 990 Kč Skladem

Stav skladu

Velké Meziříčí: 14 ks

Trenčín: 1 ks

LED LENSER H7 | Svítilny

Komentáře ke zboží LED LENSER H7

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

LED Lenser

LED LENSER je výrobce vysoce kvalitních profesionálních LED svítilen.