• Registrace

LED LENSER H7

LED LENSER H7 | Svítilny - 2
LED LENSER H7 | Svítilny - 3
LED LENSER H7 | Svítilny - 4
LED LENSER H7 | Svítilny - 5
Již není v prodeji

LED LENSER H7

Značka: LED LENSER Katalogové číslo: 7497 Záruka: 24 měsíců
LED čelová svítilna, tři funkce. Světelný tok 170lm, dosvit 180m. Napájení 3xAAA baterie, hmotnost 120g. Včetně baterií AAA a pouzdra.
Popis
Alternativy
Komentáře 
LED LENSER H7 | Svítilny

Popis LED LENSER H7

LED čelová svítilna, tři funkce. Světelný tok 170lm, dosvit 180m. Napájení 3xAAA baterie, hmotnost 120g. Včetně baterií AAA a pouzdra.

Prodej tohoto modelu je již ukončený a nástupce je Led Lenser H7.2 .
 
Nový model Led Lenser H7.2 - http://imusicdata.cz/led-lenser-h7.2
 
Profesionálové jsou nadšeni. Systém Advanced Focus System, který je chráněn patentem v Německu i v zahraničí, reguluje světlo do dálky a kruhové světlo do blízka. Díky tomu budou vaše outdoorové aktivity příjemnější a bezpečnější. Přesvědčí vás nejen funkce plynulého regulování intenzity světla, ale i výklopná hlava a jedinečný design.  Čelová svítilna LED LENSER® H7, lahůdka pro naše profesionály…vyniká excelentní svítivostí. LED LENSER® H7 s unikátní funkcí zaostřování světelného paprsku, elektronickým tlumením intenzity světla (viz snímek), světelným tokem 170 lumenů s dosvitem přes 180m staví čelovku LED LENSER® H7 na přední místo mezi čelovými diodovými svítilnami nejen z rodiny LED LENSER®.   Přes svou hmotnost 117 g, je vybavena tou nejlepší technikou a pozlacenými kontakty. Proud světla zaostříte/ rozostříte mechanicky, ovladačem (posunem reflektoru). Parametry zaostřování ze vzdálenosti 3 m: Zaostřený kruh má průměr 60 cm, rozostřený kruh má průměr 220 cm.   Páčkovým regulátorem na bateriové schránce plynule měníte intenzitu světla čelovky v rozsahu cca. 10% - 100%. DIODA: 1 ks. Cree má životnost až 100 000 hod. Alkalické baterie- 3 ks. AAA „mikrotužky“ jsou součástí dodávky. Vydrží až na 54h- provozu.   Ovládání této čelovky kovovým tlačítkem s životností mikrospínače až 50 000 cyklů je praktické. Výklopný reflektor (90 stupňů). Čelová svítilna LED LENSER® H7 je odolná běžné postřikové vodě.  VYSVĚTLIVKY: Měření parametrů LED LENSER ® , doby životnosti baterií a nové značení na (v) obalech (již od r. 2010). * Světelný tok - jednotka světelného toku je 1 Lumen (počet lumenů). Měří se v maximální paprskové vzdálenosti (v metrech), v nejjasnější variantě po zapnutí svítilny s novou sadou nových alkalických baterií LED LENSER ® . Výsledky průměrných hodnot se mohou lišit v závislosti na typu diody, typu a stavu baterií v rozsahu = +-15%. ** Průměrná doba životnosti baterií při svícení byla měřena do posledního zbytku energie, p oslední zbytek světelného toku při tom neklesl pod 1 lumen. Nové značení parametrů jednotlivých výrobků je umístěno na vnitřních stranách obalů, nebo na vnějších stranách (balení BLISTER)- (piktogramy).  Světelný tok*:viz vysvětlivky  170 lm Dosvit:*viz vysvětlivky  180 m Dioda:  1 ks. 3W CREE XRE Baterie:  1,5 V alkalické 3x AAA doporučeno výrobcem Doba svitu:** viz vysvětlivky  za 54 hod. polkles na 1 lumen Kapacita:  5, 4 Wh Zaostřování/ tlumení jasu:  ANO/ ANO Hmotnost s bateriemi:  117g Průměr reflektoru/ čočky:  24mm/ 19mm
| LED LENSER | Led svítilny
LED LENSER H7 | Svítilny

Alternativy pro LED LENSER H7

Není LED LENSER H7 zboží, které jste hledal? Zkuste si vybrat z námi nabízených alternativ s podobnými parametry. Vybírat můžete také z dalšího zboží zařazeného v kategorii Svítilny.

LED LENSER H7.2
1 990 Kč Skladem

Stav skladu

Velké Meziříčí: 14 ks

Trenčín: 1 ks

LED LENSER H7 | Svítilny

Komentáře ke zboží LED LENSER H7

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

LED Lenser

LED LENSER je výrobce vysoce kvalitních profesionálních LED svítilen.

Zobrazit produkty od LED LENSER