• Registrace

LED LENSER LOVECKÝ SET

LED LENSER LOVECKÝ SET | Svítilny - 1
LED LENSER LOVECKÝ SET | Svítilny - 2
LED LENSER LOVECKÝ SET | Svítilny - 3
LED LENSER LOVECKÝ SET | Svítilny - 4
LED LENSER LOVECKÝ SET | Svítilny - 5
LED LENSER LOVECKÝ SET | Svítilny - 6

LED LENSER LOVECKÝ SET

Značka: LED LENSER Katalogové číslo: 9807-SET Záruka: 24 měsíců
Speciální sada pro myslivce, která obsahuje led svítilnu Led Lenser P7.2, extrémně tichý tlakový spínač, speciální držák na zbraň.
2 990 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 2 471 Kč
Původně: 3 388 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
LED LENSER LOVECKÝ SET | Svítilny

Popis LED LENSER LOVECKÝ SET

Speciální sada pro myslivce, která obsahuje led svítilnu Led Lenser P7.2, extrémně tichý tlakový spínač, speciální držák na zbraň.

Speciální sada pro myslivce, která obsahuje led svítilnu Led Lenser P7.2, extrémně tichý tlakový spínač, speciální držák na zbraň a nylonové poudro pro svítilnu.
 
Set obsahuje:
1x LED LENSER T7.2 (9807), nebo LED LENSER P7.2
1x Dálková spoušť k T7.2 (0360)
1x Držák na hlaveň (0362)
1x Sada filtů (0313-F)
 
LED LENSER P7.2 nebo T7.2
LED LENSER ® P7 je nejprodávanějším modelem řady P a již nadchl milionů uživatelů po celém světě.. V nové verzi bylo zapracováno na silných stránkách a rovněž  byly zahrnuty připomínky uživatelů. Svítilna LED LENSER®P7 umožňuje díky své vysoké svítivosti a funkcím všestranné použití. Patentovaný Advanced Focus systém zabezpečuje maximálně rovnoměrné rozdělení světla ve světelném kuželu. V současnosti jsou použité technologie u svítilen LED LENSER považovány za jedny z nejlepších na světě. Zvláště pak jednoruční jednoduché ostření Speed Focus, které umožňuje zaostřit kužel jedním pohybem palce, tak, že posunete hlavu svítilny jednoduše dopředu nebo dozadu.
 
Nová verze LED LENSER P7.2 nabízí větší spínač s lepší přilnavostí a usnadňuje použití této svítilny i v rukavicích. Nová účinnější reflektorová čočka, nový chladicí systém, nejnovější technologie LED, vylepšená a odolnější úprava povrchu a zlepšení ergonomie jsou přednosti, které dělají tento model špičkovou svítilnou za skvělou cenu.
Celý systém svítilny je modulární, což usnadňuje údržbu, výměnu baterií i servis a systém „ Dynamic switch“ zajištuje jednoduché ovládání 3 dostupných funkcí této svítilny:
 
Funkce:
- Režim plného svícení
- Režim úsporného svícení
- Booster – krátkodobé zesílení intenzity světla na 110% jednoduchý namáčknutím
 
Vlastnosti:
- Advanced Focus system (AFS)
- Speed Focus
- Dynamic switch
- Elektrolyticky pozlacené kontakty
- Odolnost proti stříkající vodě a nárazu
- Robustní kovové tělo
 
Balení obsahuje:
- 1 ks svítilna
- 4 ks baterie AAA
- Poutko na ruku
- Pouzdro
- Návod k použití
 
Technické údaje:
LED:High End Power LED
Délka: 130 mm
Hmotnost včetně baterií:175 g
Světelný tok: 320 lm
Napájení: 4 x AAA
Kapacita: 7,2 Wh
Doba svícení:50 h
Dosah světla: 260 m
 
Dálková spoušť 0361
Kabelový tlakový spínač LED LENSER®, s odděleným tlačítkem umožní rozšířené použití svítilny LED LENSER® T7. Lze použít také pro LED LENSER® P7, P7.2, MT7. Sepnutím spínače rozsvítíte svítilnu na plný výkon.
 
Kabelový tlakový spínač s odděleným tlačítkem umožní rozšířené použití svítilny LED LENSER® P7, P7.2, T7.2, T7,  MT7. Tlakový mikrospínač je zavěšen odděleně na 30 cm jemném kabelu. Přichycení např. na pažbu zbraně je vhodné pomocí suchého zipu, oboustranné izolepy a pod. Sepnutím spínače rozsvítíte svítilnu na plný výkon. Výměna, montáž: Původní vypínač se zásobníkem bateríí, který tvoří jeden celek, ze svítilny vyšroubíte a místo něj umístíte tento nový kabelový tlakový spínač, vybavený bateriemi.. Baterie nejsou součástí dodávky. Tento výměnný systém není dále rozebíratelný, bateriový zásobník je ke kovové zátce pevně přichycen.
 
Speciální držáka na zbraň Led Lenser 0362
Speciální držák na zbraň nebo trubku, Pro použití s ??LED Lenser P7, P7.2, T7, T7.2, B7, M7, V2, L5, L6, L7, M7R MT7, X7R, M8 a X14. Pro průměr 25mm-34mm, včetně gumové vložky.
| LED LENSER | Led svítilny
0 1 0 0
LED LENSER LOVECKÝ SET | Svítilny

Komentáře ke zboží LED LENSER LOVECKÝ SET

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

LED Lenser

LED LENSER je výrobce vysoce kvalitních profesionálních LED svítilen.