• Registrace

M-AUDIO CODE 49

M-AUDIO CODE 49 | MIDI Keyboardy, Master Keyboardy - 1
M-AUDIO CODE 49 | MIDI Keyboardy, Master Keyboardy - 2
M-AUDIO CODE 49 | MIDI Keyboardy, Master Keyboardy - 3
Doprava zdarma

M-AUDIO CODE 49

Značka: M-Audio Katalogové číslo: M-AUDIO-CODE-49 Záruka: 24 měsíců
USB/MIDI kontrolér, 25 kláves, 16 padů, XY Touch, Ableton/AIR Music SW
6 190 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 5 116 Kč
Původně s DPH: 6 590 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Věrnostní systém 

Přihlaste se a za nákup produktu
získáte 61 bodů.

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
M-AUDIO CODE 49 | MIDI Keyboardy, Master Keyboardy

Popis M-AUDIO CODE 49

USB/MIDI kontrolér, 25 kláves, 16 padů, XY Touch, Ableton/AIR Music SW

M-Audio Code je trojice plně vybavených klávesových kontrolerů, které v sobě kombinují různé MIDI prvky pro maximální využitelnost ve spojení s vaším hudebním softwarem a dalším MIDI vybavením.
 
Série Code nabízí spoustu promyšlených designových prvků, které oceníte při tvorbě a umožní vám dostat ze sebe to nejlepší. Keyboard by totiž neměl být překážkou stojící v cestě vaší kreativitě, ale naopak by měl být takovým prodloužením vašich myšlenek a smyslů, tlumočníkem vašich hudebních nápadů, bezprostředním a přesným.
 
Skvělá hratelnost
Všechny Code kontrolery – 25, 49 a 61 klávesové modely – mají zcela novou klaviaturu s odezvou, která je velmi čistá a přesná. Přirozeně profilované klávesy jsou citlivé jak na rychlost, tak i tlak úderu, což umožňuje přesné hudební vyjádření.
 
Přiřaditelné kontrolery
Core keyboardy jsou vybaveny vším, co potřebujete pro seriózní hudební produkci. Široký záběr přiřaditelných kontrolerů tvoří fadery, knoby, tlačítka, pady a velmi jemný pitch bend a kolečko modulace. Novinkou oproti předchozím modelům je X/Y touchpad, který umožňuje další a přímou interakci s efekty a parametry pracujících v X/Y osách.
 
Kromě toho lze klaviaturu rozdělit do čtyř zón, což je umožňuje velmi flexibilní funkční nastavení. Lze například hrát na čtyři nástroje, kdy každý je ve své zóně, nebo zóny překrývat a nechat znít dva nástroje současně.
 
Seriózní produkční výkon
Většina DAW používá klávesové zkratky pro vykonávání běžných úkonu (nap. přidání stopy, střih, vkládání atd.). Nyní s podporou příkazů ASCII/HID klávesových zkratek můžete mapovat tyto zkratky přímo na samotné kontrolery, což velmi urychlí a zefektivní práci na projektech. Code také podporují Mackie Control/HUI módy, takže hned po vybalení z krabice jste připraveni k práci s většinou DAW s minimálním nastavováním.
 
Podsvícené pady
K dispozici je 16 přiřaditelných RGB podsvícených rychlostně citlivých padů, takže máte hned přehled o tom, jaký pad má kterou funkci. Také tlačítka, knoby a fadery jsou barevně značené, aby bylo hned jasné v jakém módu jsou. Alfanumerický LED displej poskytuje informativní zpětnou vazbu, včetně zobrazení parametrů a nastavení. To vše přispívá k přesnému ovládání bez zmatků a omylů.
 
Exkluzivní dodávaný software
Komplexní softwarový balík obsahuje Ableton Live Lite, plnou verzi oceněných virtuálních nástrojů Loom a Hybrid 3.0 od AIR Music Technology, takže máte neomezený přístup k nejlepším tvůrčím nástrojům.
 
Vlastnosti:
- 49 dynamických kláves plné velikosti s aftertouchem
- 4 přiřaditelné zóny pro rozdělení nebo vrstvení klaviatury
- Plně přiřaditelný XY touchpad
- 16 plně přiřaditelných dynamických padů
- 8 nekonečných enkodérů
- 9 přiřaditelných faderů
- 9 přiřaditelných tlačítek
- Mackie/HUI transportní ovládací prvky
- LED displej
- Vstup pro sustain a volume pedál
- Napájení a komunikace přes USB
- MIDI in/out pětikolík
- Ableton Live Lite, Hybrid 3.0, Loom
M-AUDIO CODE 49 | MIDI Keyboardy, Master Keyboardy

Komentáře ke zboží M-AUDIO CODE 49

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

M-Audio

M-Audio je silný hráč na poli zvukových karet pro počítače, midi kontrolerů a řešeních pro nahrávací studia. Vyznačuje se skvělým poměrem cena / výkon.

Zobrazit produkty od M-Audio