• Registrace

Majik Box Fuzz Universe Paul Gilbert Custom

Majik Box Fuzz Universe Paul Gilbert Custom | Overdrive, Distortion, Fuzz, Boost - 1
Majik Box Fuzz Universe Paul Gilbert Custom | Overdrive, Distortion, Fuzz, Boost - 2
Majik Box Fuzz Universe Paul Gilbert Custom | Overdrive, Distortion, Fuzz, Boost - 3
Majik Box Fuzz Universe Paul Gilbert Custom | Overdrive, Distortion, Fuzz, Boost - 4
Majik Box Fuzz Universe Paul Gilbert Custom | Overdrive, Distortion, Fuzz, Boost - 5
Doprava zdarma

Majik Box Fuzz Universe Paul Gilbert Custom

Značka: Majik Box Katalogové číslo: FU-2C Záruka: 24 měsíců
Majik Box Fuzz Universe Paul Gilbert Custom - boutique overdrive a boost - custom verze upravená po 2 letech, kdy Paul Gilbert používal Majik Box na
11 600 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 9 587 Kč
Původně: 11 990 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Ke stažení
Komentáře 
Majik Box Fuzz Universe Paul Gilbert Custom | Overdrive, Distortion, Fuzz, Boost

Popis Majik Box Fuzz Universe Paul Gilbert Custom

Majik Box Fuzz Universe Paul Gilbert Custom - boutique overdrive a boost - custom verze upravená po 2 letech, kdy Paul Gilbert používal Majik Box na

Tento overdrive byl navržen ve spolupráci s Paulem Gilbertem (Mr. Big). Co to znamená? Nic víc a nic míň, než že by tento uznávaný kytarista nezařadil do své výbavy něco, co nefunguje. A hlavně by po více než dvou letech asi zvolil něco jiného, kdyby Majiok Box nebyl to pravé.

Fuzz Universe je nejprodávanější pedál Majik Box.


Majik Box je boutique výrobce overdrivů Made in USA. Produkce Majik Box má jedno společné - když na pedály chvíli hrajete (jde především o jejich barvu - viz. test http://data.musicdata.cz/MusicStore-testy/Majik_Box_Krypt_Un...), většinou máte po jejich vypnutí pocit, jako by přestal aparát hrát. Zvuk Majik Box je velmi podobná zlatému grálu Ibanez Tube Screamer TS808 z let 1980 - 1981, ale zvukově je zřetelnější, snad i tvrdší.

To se projeví ve velmi konkrétním tónu, jak v sólech, tak v doprovodu. A to je významný rozdíl mezi Majik Box a Old Tube Screamer. TS808 se v některých případech při hraní spodků zahlcuje. Ideální stav nastavení Fuzz Universe je obdoba, jako se používá u TS808: gain=minimum, tone 12 hod a level cca 12 hod až maximum ale (hraje to tak dobře, že je to vlastně jedno ....)

Majik Box Fuzz Universe Paul Gilbert vám v žádném případě neudělá zvuk Paula, pokud tak nehrajete. Koupil si ho u nás i kytarista, inklinující k blues a jazzu. Pro jeho plný, krásný tón. Boost (levá část pedálu) pracuje výborně i v nastavení "minimum" s čistým zvukem, kdy dodá tónu nádhernou brilanci.


Majik Box Fuzz Universe Paul Gilbert Custom je upravený po dvou letech koncertování a nahrávání ve studiích. Paul navrhl některé změny, které jsou v podstatě jen kosmetické. Především jsou použity Quiet Click relay switching - bezhlučné, zachovávající true bypass (studio grade Carling footswitches).

Majik Box a jeho profesionální hráči pochopili, že jedna ze zásadních věcí pro srozumitelný tón jsou správné basové frekvence - tedy v tomto případě bass cut off frequency !!!!


http://www.guitarworld.com/majik-box-introduces-paul-gilbert...


Fuzz Universe je nejprodávanější pedál Majik Box. Fuzz Universe provázel Paula na jeho vystoupeních Mr. Big i na jeho clinic tour.

Nahrával na něj ve studiích. Kolik výrobců se asi může pochlubit takovou možností otestovat zařízení pod drobnohledem nejlepších zvukařů a producentů?

Fuzz Universe je neodmyslitelnou součástí výbavy a zvuku Paula.

Nová verze custom se liší na první pohled designem a z konstrukčního hlediska je zásadní záměna přepínačů za nové, bezhlučné (studio grade Carling footswitches), které ale zachovávají vlastnosti skutečného true bypass - Quiet Click relay switching.

Pokud si chcete udělat názor na poměr cena/kvalita u čehokoliv z produkce Majik Box, vystihuje to závěr testu uvedeného v Music Store 08/2012: „Protože jestliže tyto produkty v něčem opravdu excelují, je to především samotný zvuk. Potenciálními kupci jsou tak nejen ti, kdo by se rádi přiblížili zvuku svých oblíbenců, ale hlavně majitelé prvotřídních aparátů, kteří hledají seriózní overdrive či distortion ve stejné kvalitativní kategorii.“

Majik Box patří ke krabičkám, které po chvíli hraní nechcete už nikdy vypnout.


Produkty Majik Box na YouTube: http://www.youtube.com/user/MajikBoxUSA | Kytarové efekty | Distortion, overdrive, fuzz, boost

Majik Box Fuzz Universe Paul Gilbert Custom | Overdrive, Distortion, Fuzz, Boost

Majik Box Fuzz Universe Paul Gilbert Custom

Majik Box Fuzz Universe Paul Gilbert Custom - boutique overdrive a boost - custom verze upravená po 2 letech, kdy Paul Gilbert používal Majik Box na

Odkazy k výrobku Majik Box Fuzz Universe Paul Gilbert Custom

Majik Box Fuzz Universe Paul Gilbert Custom | Overdrive, Distortion, Fuzz, Boost

Komentáře ke zboží Majik Box Fuzz Universe Paul Gilbert Custom

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Majik Box

Kalifornská společnost Majik Box byla založena konstruktérem Dave Simpsonem a Robem Nishidou – bývalým ředitelem artist relations a marketingu americké divize Ibanez Guitars. Přes dvacet let trvající spolupráci vznikla společnost vyrábějící unikátní boutique kytarové efekty nejvyšší kvality, které zdomácněly v pedalbordech největších kytarových hvězd.