• Registrace

Marshall DSL 100 H

Marshall DSL 100 H | Celolampové kytarové hlavy - 1
Marshall DSL 100 H | Celolampové kytarové hlavy - 2
Doprava zdarma

Marshall DSL 100 H

Značka: MARSHALL Katalogové číslo: DSL_100_H Záruka: 24 měsíců
Marshall DSL 100 H - celolampový kytarový zesilovač.
23 000 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 19 008 Kč
Původně: 23 348 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jsi na internetu lepší cenu? Dej nám o ní vědět, uděláme ti výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
Marshall DSL 100 H | Celolampové kytarové hlavy

Popis Marshall DSL 100 H

Marshall DSL 100 H - celolampový kytarový zesilovač.

Jak napovídá označení tohoto nového modelu firmy Marshall, jedná se o přímého následovníka ikonického celolampového zesilovače Marshall DSL100. Stejně jako původní DSL100, která je jedním z neprodávanějších artiklů v katalogu britského výrobce, je DSL100H dvoukanálová kytarová hlava prvotřídní kvality. Produkty série Dual Super Lead je možné vidět ve výbavě takových hvězd rockové a metalové scény, jakými jsou IRON MAIDEN (např. na albu „A Matter of Life and Death"), Jeff Beck, Gary Moore, THIN LIZZY, Paul Gilbert, Josh Farro (PARAMORE), Matt Heafy (TRIVIUM), Dave Baksh (SUM41), Karl Sanders (NILE) ad.
 
Se svým vzorem má DSL100H společné veškeré základní obvody, nabízí však i několik zajímavých inovací. V první řadě došlo k přepracování funkce Deep Switch, která měla původně podobu přepínače s pevně nastavenými parametry ekvalizéru. V nové verzi je nahrazena plnohodnotným potenciometrem Resonance, díky němuž je možné dokonale vyladit poměr nízkých frekvencí ve výsledném zvuku. Změn se dočkal i dříve pružinový reverb, ovladatelný pomocí dodávaného footswitche, který má nyní podobu moderní digitální jednotky studiové kvality. V neposlední řadě přibyl i přepínač výkonu koncového zesilovače, umožňující volit mezi 50W a 100W výstupem. Netknutá naopak zůstala koncepce dvou různých módů u obou kanálů, podstatně rozšiřující zvukové spektrum, které je tento zesilovač schopný pokrýt. Rozsah možných nastavení je obrovský, přesto bude DSL100H svým charakterem nejvíce vyhovovat hráčům tvrdších stylů.
počet kanálů ... 2  
 
lampy v předzesilovači 3x ECC83  
 
koncové lampy 1x ECC83, 4xEL34  
 
vestavěné efekty … Ano  
 
footswitch … Ano  
 
ekvalizér ... 3 pásmový  
 
výška ... 274  
 
šířka … 741  
 
hloubka … 242  
 
hmotnost v kg … 24.2  
 
 
| MARSHALL | Nástrojové aparatury
0 1 0 0
Marshall DSL 100 H | Celolampové kytarové hlavy

Komentáře ke zboží Marshall DSL 100 H

Příspěvky do diskuze můžeš přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napiš vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď tě nic nenapadne, tak nech pole prázdné. Příspěvek zveřejníš kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Marshall

Marshall byl založen v roce 1962 v Anglii a od svých počátků definuje zvuk kytarových a baskytarových zesilovačů. Zesilovače patří do vybavení nespočtu známých hvězd jako Angus Young (AC/DC), Joe Perry (Aerosmith), Zakk Wylde (Black Label Society), Adrien Smith (Iron Maiden), Jeff Beck, Joe Satriani, Joe Bonamassa a mnoho dalších…