Při objednávce nad 300 Kč od nás máte dopravu ZDARMA. Akce platí pouze do konce týdne. více informací

  • Registrace

MD E Rack 14 U 41 antishock

Doprava zdarma

MD E Rack 14 U 41 antishock

Značka: MD CASES Katalogové číslo: VYR-ERACK-14AS Záruka: 24 měsíců
Profesionální výrobek jde použít jak na efekty, tak na zesilovače, stmívače a UPS. Rack z foliované překližky 6,5mm 19" výška 14U antishock s koly
13 570 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 11 215 Kč
Původně s DPH: 13 990 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
MD E Rack 14 U 41 antishock | Racky 12U

Popis MD E Rack 14 U 41 antishock

Profesionální výrobek jde použít jak na efekty, tak na zesilovače, stmívače a UPS. Rack z foliované překližky 6,5mm 19" výška 14U antishock s koly

Profesionální výrobek jde použít jak na efekty, tak na zesilovače a UPS.  Rack 19" 14U, hloubka 350mm s předním uchycením do lišt PENN 6060, motýlové zámky PENN L 905/915z; ucho PENN H105z; rohy PENN C1352z, gumové nožky Penn F1686                                                                                          Materiál na Rack najdete na www.imusicdata.cz/material-pro-case/                                                           Případné informace na čísle 605 228 903.                                                                                               Uvedená cena je při použití plošného materiálu foliovaná překližka 6,5mm.
| Cases | Cases
MD E Rack 14 U 41 antishock | Racky 12U

Komentáře ke zboží MD E Rack 14 U 41 antishock

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

MD Cases

MusicData Cases je tradičním výrobcem kufrů s více než patnáctiletou historií. Přepravní kufry mohou být vyrobeny přesně podle požadavku zákazníka nebo si lze vybrat z tzv. univerzálních typů. Cases MusicData najdete mimo jiné u Scorpions, Scooter, J.A.R., Čechomor, Petr Janda, Tomáš Vartecký, Česká filharmonie, Městské divadlo Brno, ad. Dodáváme kufry i na audiovizuální, počítačovou a měřící techniku. Nabízíme jak cenově dostupné základní provedení, tak i luxusní varianty. Přepravní obaly MusicData mají své odběratele ve všech odvětvích a luxusní provedení jsou s úspěchem využívány také na předvádění reklamních vzorků, např. zbraní.

Zobrazit produkty od MD CASES