• Registrace

MD P Rack 19U 46

MD P Rack 19U 46 | Racky 12U - 1
Doprava zdarma

MD P Rack 19U 46

Značka: MD CASES Katalogové číslo: VYR-PRACK-19U46 Záruka: 24 měsíců
Profesionální přepravní P Rack pro 19" zařízení 460mm hluboký.
11 630 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 9 612 Kč
Původně s DPH: 11 990 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
MD P Rack 19U 46 | Racky 12U

Popis MD P Rack 19U 46

Profesionální přepravní P Rack pro 19" zařízení 460mm hluboký.

Naše zakázková výroba vám vyrobí rack pro bezpečnou přepravu 19" zařízení z různých překližek a jejich barevnosti. Racky jsou vyráběny z materiálů od firmy  Penn Elcom jejichž sortiment si můžete prohlédnout na stránkách iMusicData - https://imusicdata.cz/cases-rack/material-pro-vyrobu-case/    Na těchto stránkách najdete i MD cases konfigurátor, kde se můžete dotázat na konkrétní výrobek.                                                           https://imusicdata.cz/InShop/Scripts/Shop.aspx?Action=ViewTemplate&Path=../layout/stranky/md-cases-konfigurator.ascx Cena racku je informativní, záleží na zvolených materiálech a vybavení Racku.
| Cases | Cases
MD P Rack 19U 46 | Racky 12U

Komentáře ke zboží MD P Rack 19U 46

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

MD Cases

MusicData Cases je tradičním výrobcem kufrů s více než patnáctiletou historií. Přepravní kufry mohou být vyrobeny přesně podle požadavku zákazníka nebo si lze vybrat z tzv. univerzálních typů. Cases MusicData najdete mimo jiné u Scorpions, Scooter, J.A.R., Čechomor, Petr Janda, Tomáš Vartecký, Česká filharmonie, Městské divadlo Brno, ad. Dodáváme kufry i na audiovizuální, počítačovou a měřící techniku. Nabízíme jak cenově dostupné základní provedení, tak i luxusní varianty. Přepravní obaly MusicData mají své odběratele ve všech odvětvích a luxusní provedení jsou s úspěchem využívány také na předvádění reklamních vzorků, např. zbraní.

Zobrazit produkty od MD CASES