Při objednávce nad 300 Kč od nás máte dopravu ZDARMA. Akce platí pouze do konce týdne. více informací

  • Registrace

MD Rack 10U 3HE

Doprava zdarma

MD Rack 10U 3HE

Značka: MD CASES Katalogové číslo: VYR-RACK-10U3HE Záruka: 24 měsíců
Profesionální výrobek z polypropylenu 10U v horní části a 19" přístrojů v přední části. Hloubka racku 480 mm hloubka vík 55mm.
8 439 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 6 974 Kč
Původně s DPH: 8 700 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
MD Rack 10U 3HE | Racky 10U

Popis MD Rack 10U 3HE

Profesionální výrobek z polypropylenu 10U v horní části a 19" přístrojů v přední části. Hloubka racku 480 mm hloubka vík 55mm.

Profesionální výrobek jde použít jak na efekty, 10U v horní části a 19" přístrojů v přední části. Hloubka racku 480 mm hloubka vík 55mm. Předním A vrchní uchycením do lišt PENN 6102 motýlové zámky 6x  PENN905/915 Cenu lze snížit při volbě levnějších komponentů k výrobě racku. Z překližky je cena zhruba o  750 Kč bez DPH levnější.                                                                                                                                                                      
| Cases | Cases
MD Rack 10U 3HE | Racky 10U

Komentáře ke zboží MD Rack 10U 3HE

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

MD Cases

MusicData Cases je tradičním výrobcem kufrů s více než patnáctiletou historií. Přepravní kufry mohou být vyrobeny přesně podle požadavku zákazníka nebo si lze vybrat z tzv. univerzálních typů. Cases MusicData najdete mimo jiné u Scorpions, Scooter, J.A.R., Čechomor, Petr Janda, Tomáš Vartecký, Česká filharmonie, Městské divadlo Brno, ad. Dodáváme kufry i na audiovizuální, počítačovou a měřící techniku. Nabízíme jak cenově dostupné základní provedení, tak i luxusní varianty. Přepravní obaly MusicData mají své odběratele ve všech odvětvích a luxusní provedení jsou s úspěchem využívány také na předvádění reklamních vzorků, např. zbraní.

Zobrazit produkty od MD CASES