Velký povánoční výprodej zahájen. Slevy až -77%! Zobrazit výprodej

  • Registrace

MIPRO ACT-52B

MIPRO ACT-52B | Přijímače - 1
Doprava zdarma

MIPRO ACT-52B

Značka: MIPRO Katalogové číslo: ACT-52B Záruka: 24 měsíců
Dvoukanálový plně diverzitní přijímač v pásmu UHF s jasně čitelným barevným displejem VFD.
5 799 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 4 793 Kč
Původně s DPH: 9 890 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Věrnostní systém 

Přihlaste se a za nákup produktu
získáte 57 bodů.

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
MIPRO ACT-52B | Přijímače

Popis MIPRO ACT-52B

Dvoukanálový plně diverzitní přijímač v pásmu UHF s jasně čitelným barevným displejem VFD.

Dvoukanálový plně diverzitní přijímač v pásmu UHF s jasně čitelným barevným displejem VFD, 2x 48 nezávislých frekvencí, indikace zvoleného kanálu, RF a AF úrovně, nastavení šumové brány SQ, stav baterii, extrémně snadné ladění volných kanálů pomocí funkce SCAN (syntézou PLL) a funkce ACT pro automatické sladění vysílače s přijímačem, high-pass filter a level limiting,přepínač výstupní úrovně, XLR symetrický a Jack nesymetrický výstup.Nastavení útlumu rozsah -6dB,0dB,+10dB.V plastovém kufru.
MIPRO ACT-52B | Přijímače

Komentáře ke zboží MIPRO ACT-52B

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).

Zobrazit produkty od MIPRO