• Registrace

MIPRO ACT-52H

MIPRO ACT-52H | Vysílače - 1
Doprava zdarma

MIPRO ACT-52H

Značka: MIPRO Katalogové číslo: ACT-52H Záruka: 24 měsíců
Bezdrátový ruční mikrofon osazený kondenzátorovou mikrofonní kapslí MU-79b s kardioidní charakteristikou. Napájení na AA batereie, vypínač ON/OFF.
6 550 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 5 413 Kč
Původně: 6 550 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
MIPRO ACT-52H | Vysílače

Popis MIPRO ACT-52H

Bezdrátový ruční mikrofon osazený kondenzátorovou mikrofonní kapslí MU-79b s kardioidní charakteristikou. Napájení na AA batereie, vypínač ON/OFF.

Bezdrátový ruční mikrofon osazený kondenzátorovou mikrofonní kapslí MU-79b s kardioidní charakteristikou. Zabudovaný displeji LCD, vlastní uzamykatelný tichí ON / OFF vypínač. Robustní a lehká konstrukce postavená pro profesionální použití s vynikající spolehlivostí přenosu RF. Doporučené přijímače ACT-51B, ACT-52B, MRM-70B, MRM-72B. Mikrofon lze využívat pro mluvené slovo tak i pro živý zpěv.   Vlastnosti mikrofonu ACT-52H: - Pásmo UHF  - Infračervený port pro synchronizaci s přijímačem - LCD displej zobrazující stav baterií ve 4 polích - Vypínač ON/OFF - Extrémně tiché vypnutí a zapnut - Robustní a ergonomické tělo - Tělo z odolné hořčíkové slitiny - Kondenzátorová kardioidní mikrofonní kapsle - Maximální ochrana proti zpětné vazbě - Mikrofonní kasple s přepínačem 0dB a -6dB - Mřížka kapsle z odolného kaleného pletiva - Mřížka vnitřně osazena molitanem - Napájení na 2xAA baterie s výdrží až 20 hodin - Integrovaná anténa s dosahem až 100m - Jednoduchá záměna za dynamickou kapsli MU-39b - Lze použít barevné rozlišovače  Technické údaje: Frekvenční rozsah: UHF 6A 620~644 MHz Úroveň akustického tlaku: 140dB SPL max. Peak odchylka: ± 68KHz  Vyzařování: -55dBc Tip snímače: kondenzátorový,  Směrová charakteristika: kardioida Tip baterií: 2x 1,5V AA alkalické Tělo kovové Rozměry: průměr 50mm, délka 260mm Hmotnost 282g
| Bezdrátové systémy ACT
Bezdrátové systémy řady ACT se dodávají v jednokanálových, dvoukanálových a čtyřkanálových přijímacích stanicích. Všechny systémy mají možnost nastavení různých frekvencí v daném pásmu. Nastavení systému je velice intuitivní díky jednoduchému menu a veškeré potřebné údaje se zobrazují na displejích.
 
Synchronizace vysílače s přijímačem probíhá za pomocí IR portů a patentované
ACT funkce. Bezdrátové systémy řady ACT, využívají legální bezdrátové spektrum dle platné legislativy ČTU z roku 2016.
 
Analogové systémy nesou označení ACT-3, ACT-5, ACT-7.
Digitální systémy nesou označení ACT-8 a ACT-2400.
 
ACT-2400 - jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 12 přednastavených frekvencí, bezlicenční pásmo 2,4Ghz, dosah 40m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-3 - jedno a dvoukanálový přijímač, 112 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-5 - jedno a dvoukanálový přijímač, 80/48 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 104 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m. vhodné pro profesionální náročné aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 404 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 72Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
 
ACT-8 - jedno, dvoukanálový přijímač, 204 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 64Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
| ACT-5 Series Profesionální analogové bezdrátové systémy určené pro středně náročné live aplikace.
MIPRO ACT-52H | Vysílače

Komentáře ke zboží MIPRO ACT-52H

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).

Zobrazit produkty od MIPRO