• Registrace

MIPRO ACT-70HC

MIPRO ACT-70HC | Vysílače - 1
Doprava zdarma

MIPRO ACT-70HC

Značka: MIPRO Katalogové číslo: ACT-70HC Záruka: 24 měsíců
Profesionální ruční bezdrátový mikrofon ACT-70H osazený kardioidní mikrofonní hlavou.
12 350 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 10 207 Kč
Původně: 12 350 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
MIPRO ACT-70HC | Vysílače

Popis MIPRO ACT-70HC

Profesionální ruční bezdrátový mikrofon ACT-70H osazený kardioidní mikrofonní hlavou.

Profesionální ruční bezdrátový mikrofon ACT-70H osazený kardioidní mikrofonní hlavou. Vyspělá bezdrátová technologie s potlačením šumu technologií bezdrátového přenosu. Snadná a rychlá výměna mikrofonních hlav mezi kondenzátorem a dynamikou. Součástí je barevný podsvícený LCD displej. Spodní kryt u vypínače lze jednoduše otočit a lze zabránit nechtěnému vypnutí mikrofonu uživatelem. Tento kryt lze osadit barevnou rozlišovací krytkou pro rychlou orientaci. Profesionální bodypack je určený pro novou generaci bezdrátových systému ACT-71, ACT-72, ACT-74 v analogovém UHF pásmu. Nová série se vyznačuje širším VF pásmem. Systém je určený pro náročné aplikace jakou jsou divadla, televize, live produkce. Vlastnosti - vyměnitelné mikrofonní hlavy - šířka VF pásma 72MHz - Vypínač ON/OFF/MUTE - Funkce MUTE lze programovat - LCD podsvícený displej - Nastavení mikrofonu v menu pomocí tlačítek - Displej zobrazuje nastavenou banku a frekvenci, AF citlivost, RF výkon, stav baterií, Mute nastavení - Lze nastavovat vstupní citlivost v 5 úrovních 6dB/3dB/0dB/-3dB/-6dB - Vysoce kvalitní věrný přenos díky silnému volitelnému výkonu 10mW nebo 50mW - Infračervený port pro synchronizaci s přijímačem - Tělo mikrofonu vyrobeno z odolné hořčíkové slitiny - Ergonomicky navržené tělo - Napájení na 2xAA baterie - Výdrží alkalických baterií až 13h v 10mW výkonu Zobrazení údajů na displeji - Zvolené frekvence - Nastavené banka - Vstupní citlivost - Nastavení vysílacího výkonu - Nastavení tlačítka Mute - Přesný stav baterií ve vysílači Technické údaje: Frekvenční rozsah vysílače: UHF 554~626 MHz Počet vysílacích frekvencí: 960 laditelných Šířka VF pásma: 72 MHz Max. akustický tlak: 142dB SPL s vložkou MU-89 Odstup signál / šum: 108 dB (A) Teplotní rozsah použití: ±0.005% (-10°C~ +60?) Rozměry: průměr 63 x délka 70 x 26mm Hmotnost mikrofonu 78g Doporučené přijímače ACT-71 - jednokanálový přijímač ACT-72 - dvoukanálový přijímač ACT-74 - čtyřkanálový přijímač | Bezdrátové systémy ACT
Bezdrátové systémy řady ACT se dodávají v jednokanálových, dvoukanálových a čtyřkanálových přijímacích stanicích. Všechny systémy mají možnost nastavení různých frekvencí v daném pásmu. Nastavení systému je velice intuitivní díky jednoduchému menu a veškeré potřebné údaje se zobrazují na displejích.
 
Synchronizace vysílače s přijímačem probíhá za pomocí IR portů a patentované
ACT funkce. Bezdrátové systémy řady ACT, využívají legální bezdrátové spektrum dle platné legislativy ČTU z roku 2016.
 
Analogové systémy nesou označení ACT-3, ACT-5, ACT-7.
Digitální systémy nesou označení ACT-8 a ACT-2400.
 
ACT-2400 - jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 12 přednastavených frekvencí, bezlicenční pásmo 2,4Ghz, dosah 40m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-3 - jedno a dvoukanálový přijímač, 112 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-5 - jedno a dvoukanálový přijímač, 80/48 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 104 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m. vhodné pro profesionální náročné aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 404 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 72Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
 
ACT-8 - jedno, dvoukanálový přijímač, 204 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 64Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
| ACT-7 Series Profesionální analogové bezdrátové systémy určené pro náročné live aplikace.
MIPRO ACT-70HC | Vysílače

Komentáře ke zboží MIPRO ACT-70HC

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).

Zobrazit produkty od MIPRO