• Registrace

MIPRO ACT-70TC

MIPRO ACT-70TC | Vysílače - 1
Doprava zdarma

MIPRO ACT-70TC

Značka: MIPRO Katalogové číslo: ACT-70TC Záruka: 24 měsíců
ACT-70T je bezdrátový opaskový bodypack-vysílač s kompaktními rozměry a spolehlivým bezdrátovým přenosem.
11 890 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 9 826 Kč
Původně: 11 890 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
MIPRO ACT-70TC | Vysílače

Popis MIPRO ACT-70TC

ACT-70T je bezdrátový opaskový bodypack-vysílač s kompaktními rozměry a spolehlivým bezdrátovým přenosem.

ACT-70T je bezdrátový opaskový bodypack-vysílač s kompaktními rozměry a spolehlivým bezdrátovým přenosem. Zabudovaný displeji LCD, vypínač ON / OFF a tlačítko MUTE. Robustní a lehká konstrukce postavená pro profesionální použití s vynikající spolehlivostí přenosu RF. Bodypack lze využívat se všemi klopovými, náhlavními mikrofony tak i pro kytarový kabel. Profesionální miniaturní bezdrátový bodypack. Bodypack je určený pro novou generaci bezdrátových systému ACT-71, ACT-72, ACT-74 v analogovém UHF pásmu. Nová série se vyznačuje širším VF pásmem. Systém je určený pro náročné aplikace jakou jsou divadla, televize, live produkce. Vlastnosti - Pásmo UHF analogové - Infračervený port pro synchronizaci s přijímačem - LCD displej zobrazující stav baterií ve 4 polích - Celé nastave lze uzamknout - Menu pro nastavení bodypacku - Tlačítka Mode a Set pro rychlé nastavení bodypacku - Vypínač ON/OFF a tlačítko MUTE - MUTE tlačíko lze nastavovat - Extrémně tiché vypnutí a zapnutí - Robustní a ergonomické tělo - Tělo z odolné hořčíkové slitiny - Přepínač úrovně pro mikrofony a elektrické nástroje - Přepínač cistlivosti AF signálu v rozmezí +12dB/+6dB/0dB/-12dB/-18dB - Přepínání výkonu vysílání mezi 10mW a 50mW - Napájení na 2xAA baterie s výdrží až 20 hodin - Dosah ve volném prostranství až 100m - Kovová klipsna za opasek - Hmotnost 78g - Konektor MIPRO Mini 4-pin Technické údaje - Frekvenční rozsah: UHF 554~626 MHz - Vysílací výkon: přepínatelný 10~50mW - Max. výstupní citlivost: 0dBV - Tip baterií: 2x 1,5V AA alkalické - Tělo magnésiová slitina kov - Rozměry: 63 x 70 x 26 mm - Hmotnost 78g Doporučené přijímače ACT-71 - jednokanálový přijímač ACT-72 - dvoukanálový přijímač ACT-74 - čtyřkanálový přijímač Náhlavní mikrofony MU-210 MU-53HN MU-53HNS MU-55HN MU-23 MU-13 | Bezdrátové systémy ACT
Bezdrátové systémy řady ACT se dodávají v jednokanálových, dvoukanálových a čtyřkanálových přijímacích stanicích. Všechny systémy mají možnost nastavení různých frekvencí v daném pásmu. Nastavení systému je velice intuitivní díky jednoduchému menu a veškeré potřebné údaje se zobrazují na displejích.
 
Synchronizace vysílače s přijímačem probíhá za pomocí IR portů a patentované
ACT funkce. Bezdrátové systémy řady ACT, využívají legální bezdrátové spektrum dle platné legislativy ČTU z roku 2016.
 
Analogové systémy nesou označení ACT-3, ACT-5, ACT-7.
Digitální systémy nesou označení ACT-8 a ACT-2400.
 
ACT-2400 - jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 12 přednastavených frekvencí, bezlicenční pásmo 2,4Ghz, dosah 40m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-3 - jedno a dvoukanálový přijímač, 112 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-5 - jedno a dvoukanálový přijímač, 80/48 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 104 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m. vhodné pro profesionální náročné aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 404 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 72Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
 
ACT-8 - jedno, dvoukanálový přijímač, 204 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 64Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
| ACT-7 Series Profesionální analogové bezdrátové systémy určené pro náročné live aplikace.
MIPRO ACT-70TC | Vysílače

Komentáře ke zboží MIPRO ACT-70TC

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).

Zobrazit produkty od MIPRO