• Registrace

MIPRO MA-808EXP

MIPRO MA-808EXP | Bezdrátové ozvučovací PA systémy - 1
Doprava zdarma

MIPRO MA-808EXP

Značka: MIPRO Katalogové číslo: MA-808EXP Záruka: 24 měsíců
Externí pasivní reprobox určen pro mobilní systém MA-808. Osazeno 1.5" výškovým 10" basovým reproduktorem pro vynikající zvuk.
11 990 Kč vč. DPH
Cena bez DPH: 9 909 Kč

Zboží teď nemáme skladem 

Centrální sklad a prodejna: 0 ks

Věrnostní systém 

Přihlaste se a za nákup produktu
získáte 119 bodů.

Garance nejnižších cen 

Našel jste na internetu lepší cenu? Dejte nám o ní vědět, uděláme Vám výhodnější nabídku.

Nákup na splátky 

Popis
Komentáře 
MIPRO MA-808EXP | Bezdrátové ozvučovací PA systémy

Popis MIPRO MA-808EXP

Externí pasivní reprobox určen pro mobilní systém MA-808. Osazeno 1.5" výškovým 10" basovým reproduktorem pro vynikající zvuk.

Externí pasivní reprobox určen pro mobilní systém MA-808. Osazeno 1.5" výškovým 10" basovým reproduktorem pro vynikající zvuk. Reprobox je ve stejném designu jako aktivní systém. Na zadní straně je vstupní konektor speakon pro propojení mezi aktivním systémem. Součástí je propojovací kabel o délce 10m. Hmotnost 13kg.
MIPRO MA-808EXP | Bezdrátové ozvučovací PA systémy

Komentáře ke zboží MIPRO MA-808EXP

Příspěvky do diskuze můžete přidávat jak s registrací, tak bez registrace. U kladů a záporů napište vždy jeden bod na jeden řádek – pokuď Vás nic nenapadne, tak nechte pole prázdné. Příspěvek zveřejníte kliknutím na tlačítko „Odeslat komentář“.

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).

Zobrazit produkty od MIPRO